• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

повідомлення від Департаменту стягнення Кредитів

Юля-ля

Форумчанин
Реєстрація
28 Лют 2019
Дописи
27
Реакції
11
Бали
1,760
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Юля-ля не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
В мне така ситуація з Кредит Ап. Мовчали, мовяали.... але на днях прийшло в вайбер повідомлення від Департаменту стягнення Кредитів, з питанням чому я не плачу по кредиту. Брала кредит в січня 2019 року на суму 1500 грн. Неплата по кредиту більше 570 днів. Сума зросла до 38 тис. Типу, якшо я готова платити, то вони мені спишуть 17 тис. Залишок 15 тис розділять на 5 місяців по 3 тис щомісяця. Але суть в тому, що спілкувалась з нимим мама... (я була в лікарні, а мама користувалась моїм телефоном для зв'язку з дітьми) і погодилась на всі їх пропозиції. Бо погрожували, що приїдуть.... Але я платити таку суму зовсім не хочу. Крім того, ніяких документів від Кредит Ап та цього Департаменту стягнення кредитів я не отримувала. Зайти в особистий кабінет не можу. Не співпадає електронна пошта та пароль, відновленню не підлягає, бо електронна пошта взагалі вказана не та, якою я користуюсь.... тому ні договору ні інших документів не маю. Хто підкаже, як далі себе з ними вести та що робити? Писала раніше в Нацкомфін, ще коли вони яро мене діставали, однак треба було надіслати копії документів. На прохання Кредит Ап, вони нічого не надали, просто проморозились і затихли на певний час, причому десь на пів року. І тут.... з'явився Департамент стягнення Кредитів.... Що порекомендуєте?
Ще проблема в тому, що мама погодилась на їх умови і на днях я повинна сплатити суму 3 тис.
 
проблема в тому, що мама погодилась на їх умови
По телефону, та ще й не Ви особисто?)) І Ви досі про щось хвилюєтесь...
Можу об'ємно і докладно пояснити юридичну сторону питання, а можу сказати просто - це все маячня.
на днях я повинна сплатити суму 3 тис.
Сподіваюсь, Ви жартуєте)

І наостанок, усвідомте і запам'ятайте:
IMG_20200910_154240_273.JPG

А то 1.5 роки на форумі, і все про одне й те ж...)
 
В мне така ситуація з Кредит Ап. Мовчали, мовяали.... але на днях прийшло в вайбер повідомлення від Департаменту стягнення Кредитів, з питанням чому я не плачу по кредиту. Брала кредит в січня 2019 року на суму 1500 грн. Неплата по кредиту більше 570 днів. Сума зросла до 38 тис. Типу, якшо я готова платити, то вони мені спишуть 17 тис. Залишок 15 тис розділять на 5 місяців по 3 тис щомісяця. Але суть в тому, що спілкувалась з нимим мама... (я була в лікарні, а мама користувалась моїм телефоном для зв'язку з дітьми) і погодилась на всі їх пропозиції. Бо погрожували, що приїдуть.... Але я платити таку суму зовсім не хочу. Крім того, ніяких документів від Кредит Ап та цього Департаменту стягнення кредитів я не отримувала. Зайти в особистий кабінет не можу. Не співпадає електронна пошта та пароль, відновленню не підлягає, бо електронна пошта взагалі вказана не та, якою я користуюсь.... тому ні договору ні інших документів не маю. Хто підкаже, як далі себе з ними вести та що робити? Писала раніше в Нацкомфін, ще коли вони яро мене діставали, однак треба було надіслати копії документів. На прохання Кредит Ап, вони нічого не надали, просто проморозились і затихли на певний час, причому десь на пів року. І тут.... з'явився Департамент стягнення Кредитів.... Що порекомендуєте?
Ще проблема в тому, що мама погодилась на їх умови і на днях я повинна сплатити суму 3 тис.
игнорить их и собирать денежку на тело. как будет сумма на руках, первой звоните и предлагайте закрыть на своих условиях. я так у них закрыла. в моем случае тело было 1000,00, две пролонгации и просрочка год. весной писала в вайбере истеричка, предложила за 1500,00 закрыть. я согласилась, но ура, увидела в гарантийке ошибку, договаривались на одну дату, а она вписала дату раньше оговоренной. и я ее послала. а летом написала мне еще одна коза. я ей отписалась, что готова за 1000,00 закрыть хоть сию минуту. сторговались за 1100,00. прислала гарантийку и вопрос был закрыт. Так что, стойте на своем. но мониторьте реестр, эти любят на суд подавать.
 
игнорить их и собирать денежку на тело. как будет сумма на руках, первой звоните и предлагайте закрыть на своих условиях. я так у них закрыла. в моем случае тело было 1000,00, две пролонгации и просрочка год. весной писала в вайбере истеричка, предложила за 1500,00 закрыть. я согласилась, но ура, увидела в гарантийке ошибку, договаривались на одну дату, а она вписала дату раньше оговоренной. и я ее послала. а летом написала мне еще одна коза. я ей отписалась, что готова за 1000,00 закрыть хоть сию минуту. сторговались за 1100,00. прислала гарантийку и вопрос был закрыт. Так что, стойте на своем. но мониторьте реестр, эти любят на суд подавать.
Дякую)))
Дякую)
Сьогодні Кредит Ап мені пише смс такого змісту: Добрый день. Вам пошли на встречу и отнеслись лояльно, а Вы даже нет соизволите поднять трубку. В таком случае мы будем вынуждены ехать к вам и требовать долг целиком. Хто такі? який долг? яким "целиком"? і як "требовать"? А головне куди збираються їхати?. Короче це я так собі зрозуміла, що це кредит ап, але хто і що воно, не знаю. Номер телефону з якого писали - 097 098 44 86 (через гет контакт пробила - тегів немає, лише підписано КАРІНЕ Київстар). А від того Департаменту стягнення кредитів у вайбері прийшло повідомлення - де оплата???? Или же направлять к вам службу безопаснсти? Поки що я з ними на контакт не йду....
Ось кредит ап мені пише!!!!! вайбер і смс....
От сижу собі і думаю... послати одразу, чи написати шось розумне... чи просто ігнорувати. Ну настільки, надокучливі... Просять і просять, щоб я заплатила. Не знаю... написати, що я готова лише тіло сплатити... чи нічого не писати?
Усім привіт))) Знаєте, послухала я розумну людину Мактум Норсафи..... і написала Кредит Ап, про те, що в вайбері і смс це не інформування, і т.д.....спочатку судячи по смс, які мені слали, я їх здається вибісила.... (В якійсь темі прикріплювала свою переписку з ними) Але моя умова була, що сплачу лише тіло (1500) і все... Вони ніякого підтвердження на це не дали, а я чекала.... Так от, пройшли вихідні, приходить смс, від цього Департаменту
Добрый день.Компания Кредит Ап.Вы обговаривали оплатту в сумме 1500 грн.Где оплата по кредиту?????
Я відписала, що зможу лише в кінці місяця, якшо моя умова їх влаштовує, то оплачу, якщо ні, то вибачайте...
кажуть, що будуть чекати. Надіються на мою чесність і добросовісність.
Але я маю в них просити, чи точніше вимагати довідку про закриття кредити, так????
Знаєте, я була в такій паніці і розпачі, допоки не знайшла цей форум... Вже рік я перечитую та чомусь навчаюсь, не являюсь активним писарем на форумі, однак читаю та відслідковую ВСЕ. Тут реальна допомога, моральна підтримка та навчання... Я вже знаю як себе вести з деякими колекторами, МФО та вмію висказати свої умови, Бо з початку влипання в боргову яму і не знання всього цього, я віддала цим твapям тисяч з 80 грн. - це точно. Тому не повторюйте моїх помилок, боріться з усіма, і вірте в свою правду і правоту, а нерви і гроші залишайте при собі.
 

Вкладення

  • изображение_viber_2020-09-17_11-48-30.png
    изображение_viber_2020-09-17_11-48-30.png
    35.6 Кб · Перегляди: 29
  • изображение_viber_2020-09-17_11-49-56.png
    изображение_viber_2020-09-17_11-49-56.png
    29.8 Кб · Перегляди: 30
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу