• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Повістка до воєнкомату при кредитних боргах

Palevo.228

Форумчанин
Реєстрація
17 Бер 2023
Дописи
103
Реакції
70
Бали
193
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Palevo.228 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшла повістка, чи можу я начать посилать МФО і казати що поки не стане ясно з призовом то нічого їм платити не буду? Піде це їм як поважна причина чи це лише якщо ти вже став військовослужбовцем? Я так то не планую ховатися від воєнкомату, але цікаво чи будуть мене менше мікрозайми зайо з цього моменту?
 
Прийшла повістка, чи можу я начать посилать МФО і казати що поки не стане ясно з призовом то нічого їм платити не буду? Піде це їм як поважна причина чи це лише якщо ти вже став військовослужбовцем? Я так то не планую ховатися від воєнкомату, але цікаво чи будуть мене менше мікрозайми зайо з цього моменту?
Їм пофіг де ти і як. Їм бабло потрібне і побільше
 
Якщо станеш військовослужбовцем, тоді почне діяти закон про соціальний та правовий захист. А там вже можеш надіслати їм форму 5 чи витяг з наказу, щоб зупинили нарахуванн відсотків
 
Не перестануть вони задовбувати. Ці унікуми можуть сказати, що війна - це не є форс-мажор. Деякі особи ще можуть розказувати байки , що "військові безсовісні ,у них велика зарплата і вони можуть платити кредит"
 
Не перестануть вони задовбувати. Ці унікуми можуть сказати, що війна - це не є форс-мажор. Деякі особи ще можуть розказувати байки , що "військові безсовісні ,у них велика зарплата і вони можуть платити кредит"
У військових окрім кредиту є ще сім'я і власні потреби. Я до речі зрозумів що мфо тримається на тих хто їм платить все вчасно. Якщо отак масово забити болт то вони ж позакриваються
 
Якщо отак масово забити болт то вони ж позакриваються
Відкрию трішки "тайну" : тих, хто не платить збільшилось в рази за останні пару років. Особливо останній рік із зрозумілих причин.
Навпроти шараг збільшилось в декілька десятків разів якщо не сотню.
 
У військових окрім кредиту є ще сім'я і власні потреби. Я до речі зрозумів що мфо тримається на тих хто їм платить все вчасно. Якщо отак масово забити болт то вони ж позакриваються
Звичайно, що є сім'я і власні потреби, але калам на це начхати(
МФО тримається на тих , хто їм платить потрійну суму
 
У військових окрім кредиту є ще сім'я і власні потреби. Я до речі зрозумів що мфо тримається на тих хто їм платить все вчасно. Якщо отак масово забити болт то вони ж позакриваються
А чем им плохо - выдать 1 тыс гривен, пару лет считать проценты со штрафами, а потом, через суд получать 100 тысяч?;)
Ну и с повесткой тоже смешно:mosking: Требуйте списание всех кредитов, усиленный пайок, бесплатный проезд и 2 недели отдыха в Тайланде:mosking:
Відкрию трішки "тайну" : тих, хто не платить збільшилось в рази за останні пару років. Особливо останній рік із зрозумілих причин.
Навпроти шараг збільшилось в декілька десятків разів якщо не сотню.
Не забывай, что не все живут на форуме, и переживают за репутацию;).
Поэтому начали платить из-за границы, с зарплат военных. Естественно на самых контуженых условиях (с пролонгациями/реструктуризациями/не являясь в суды). У МФО сейчас все не так уж и плохо.
Они же с легкостью выдают займы. Получается, что возросшая платежеспособность населения покрывает огромные риски.
 
Останнє редагування:
Почитайте теми про закриття кредитів. Кому війна, а кому РЕПУТАЦІЯ!
 
Не забывай, что не все живут на форуме, и переживают за репутацию;).
Никогда себе не прощу :cray:
У МФО сейчас все не так уж и плохо.
Ап чом я выше и написал.
Гуано не тонет.

Они же с легкостью выдают займы. Получается, что возросшая платежеспособность населения покрывает огромные риски.
this is a fucked up business
война к сожалению тоже... но это уже совсем другая история
 
Ну и с повесткой тоже смешно:mosking: Требуйте списание всех кредитов, усиленный пайок, бесплатный проезд и 2 недели отдыха в Тайланде:mosking:
Так я не про те щоб все посписували, а про те що може менше будуть зайо дзвінками і тому подібне. Платити то всеодно доведеться колись
 
Прийшла повістка, чи можу я начать посилать МФО і казати що поки не стане ясно з призовом то нічого їм платити не буду? Піде це їм як поважна причина чи це лише якщо ти вже став військовослужбовцем? Я так то не планую ховатися від воєнкомату, але цікаво чи будуть мене менше мікрозайми зайо з цього моменту?
Им все равно на ваши расклады. У них позиция простая: "взяли - отдайте", и хоть ты тресни. Думаю, если будете служить, то номер поменяете и все. Будет не до МФО уж точно.
 
Прийшла повістка, чи можу я начать посилать МФО і казати що поки не стане ясно з призовом то нічого їм платити не буду? Піде це їм як поважна причина чи це лише якщо ти вже став військовослужбовцем? Я так то не планую ховатися від воєнкомату, але цікаво чи будуть мене менше мікрозайми зайо з цього моменту?
Ще у війскомат не сходили))
А вже все "розклали"???
 
Так я не про те щоб все посписували, а про те що може менше будуть зайо дзвінками і тому подібне. Платити то всеодно доведеться колись
Не факт. У меня Форвард и Манивео пропустили срок исковой давности!!!;) Они никогда в жизни не получат ни копейки, на законных основаниях!
 
Назад
Угорі Унизу