• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Повістка в суд від Дебфорт

  • Автор теми Flover1
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 2K

Flover1

Форумчанин
Реєстрація
18 Лис 2020
Дописи
54
Реакції
22
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Flover1 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Людоньки привіт.
Прийшов сьогодні лист від Дебфорт (містер мані продали) два аркуша повістка в суд і розяснення до повістки.
в повістці моє місто, суд мого району, дата 30,03,2021 час 12 год.
Скажіть чи в когось таке було? То реально в суд подали? Що мені робити їхатив цей суд?
Напишіть будь ласка хто зтикався з таким дуже переживаю
 
Прийшов сьогодні лист від Дебфорт (містер мані продали) два аркуша повістка в суд і розяснення до повістки.
Звонари-попрошайки не имеют полномочий вызывать в суд.
Они Кон Чен Ые. Более как придумать пугалку типа "повестка в суд" и тд, не могут ничего.
И внизу этой "повестки" написано *зразок. Присмотритесь.
Аналогичных тем на форуме было примерно почти 3500:)
 
Внимательно еде раз посмотреть, на 99,9,% где-то мелкими буквами написано образец или что-то типо того.
 
На судебной повестке всегда есть печать и реквизиты суда, номер дела идёт всегда в формате Код_суда/Номер_в_суде/Год и никак иначе.
К повестке прилагается копия искового заявления и приложенных материалах.
И самое главное - повестки в суд отправляют гражданам только суды!
Никогда, никакие каллы и банки не отправляют и не могут отправлять судебных повесток!

Запомните уже.
 
Людоньки привіт.
Прийшов сьогодні лист від Дебфорт (містер мані продали) два аркуша повістка в суд і розяснення до повістки.
в повістці моє місто, суд мого району, дата 30,03,2021 час 12 год.
Скажіть чи в когось таке було? То реально в суд подали? Що мені робити їхатив цей суд?
Напишіть будь ласка хто зтикався з таким дуже переживаю
Повістку в суд присилає сам суд. Листом під підпис. Мені особисто таких недоповісток масса вже була ?
 
Людоньки привіт.
Прийшов сьогодні лист від Дебфорт (містер мані продали) два аркуша повістка в суд і розяснення до повістки.
в повістці моє місто, суд мого району, дата 30,03,2021 час 12 год.
Скажіть чи в когось таке було? То реально в суд подали? Що мені робити їхатив цей суд?
Напишіть будь ласка хто зтикався з таким дуже переживаю
Да, аж по повестке Дибилфорта мы все дружно явимся в суд. Таким макаром их тоже можно вызвать на заседание членов правления Центральной Прачечной. :sarcastic: :pleasantry::pardon:
 
Людоньки привіт.
Прийшов сьогодні лист від Дебфорт (містер мані продали) два аркуша повістка в суд і розяснення до повістки.
в повістці моє місто, суд мого району, дата 30,03,2021 час 12 год.
Скажіть чи в когось таке було? То реально в суд подали? Що мені робити їхатив цей суд?
Напишіть будь ласка хто зтикався з таким дуже переживаю
Получил сегодня "повестку" в суд от этих "Дэбилов из крепости" :dash1::dash1::dash1:
реально развеселили тупоголовые :lol::lol::lol:
Дэбилы вы читаете форум неужели мозгов нет совсем???
 
Получил сегодня "повестку" в суд от этих "Дэбилов из крепости" :dash1::dash1::dash1:
реально развеселили тупоголовые :lol::lol::lol:
Дэбилы вы читаете форум неужели мозгов нет совсем???
То до кого звернення Дибіли? Шановний я з тим стикаюсь вперше і форум для того і є щоб ділитись досвідом і задавати питання .
 
Людоньки привіт.
Прийшов сьогодні лист від Дебфорт (містер мані продали) два аркуша повістка в суд і розяснення до повістки.
в повістці моє місто, суд мого району, дата 30,03,2021 час 12 год.
Скажіть чи в когось таке було? То реально в суд подали? Що мені робити їхатив цей суд?
Напишіть будь ласка хто зтикався з таким дуже переживаю
О це так само в мене 30.03.2021,на 12 год також моє місто але без підписа та печатки,я ж лист з запізненням забрала думаю шукаю тему..
 
О це так само в мене 30.03.2021,на 12 год також моє місто але без підписа та печатки,я ж лист з запізненням забрала думаю шукаю тему..
Отримувала ще на початку моїх протермінуваннь подібного листа з судом, виконавчою службою в т. д. Все з реальними адресами по моїй прописці, але все то в них в голові, уже пройшов маже рік від того листа нічого не було
 
Людоньки привіт.
Прийшов сьогодні лист від Дебфорт (містер мані продали) два аркуша повістка в суд і розяснення до повістки.
в повістці моє місто, суд мого району, дата 30,03,2021 час 12 год.
Скажіть чи в когось таке було? То реально в суд подали? Що мені робити їхатив цей суд?
Напишіть будь ласка хто зтикався з таким дуже переживаю
І я отримала від них повістку на 30.03??, але суд не мого району, хоча в одній області
 
Эти клоуны мне сегодня устроили прозвон. каждые 3 минуты звонок.
 
Назад
Угорі Унизу