• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Правда чи ні, можуть зробити чи пугаловка?

Лиса1996

Форумчанин
Реєстрація
13 Лис 2020
Дописи
63
Реакції
37
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Лиса1996 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вони взагалі роблять виконавчий напис?
 

Вкладення

  • Screenshot_20201201-104853.jpg
    Screenshot_20201201-104853.jpg
    68.1 Кб · Перегляди: 120
Лиса1996, в теории все МФО могут сделать исполнительную надпись, но некоторые понимают, что нее снесут элементарно и деньги, уплаченные за нее, никто не вернёт.
Короче говоря, одним выгодно, другим невыгодно. Или у одних есть свои карманные нотариусы и имполнители, а у других нет.
 
В мене тіло 1500, з процетами 4100 було, просрочка 2 місяці.
Думаю вам не варто хвилюватися, тим більше на такому ранньому терміні.
Скоріш за все з часом як і всі решта цих "дєятєлєй" запропонують вам закрити за тіло.
 
пишут оплати или подадут инф.о прострочке в УБКИ , при просмотре КИ, единственное это запрос при выдачи займа. Они походу не информируют УБКИ
 
Вони взагалі роблять виконавчий напис?
Як я помітив Cly це Займер , і коли мені приходили листи від Гофінго та Єврогроші третій лист один в один був від Сly ,тому думаю що пугалка, та і не будуть вони попереджувати .
 
Irina@Irina, Мене цікавить одне питання… наскільки вони неадекватні.......в порівняні з Гроші Всім, Ваша Готівочка, Є гроші???
 
Клай(cly) неадекват, за тело не закрывают, в суд не подают, звонит один и тот-же питух, разговаривает в грубой форме, придставляеться владимером
 
У меня года полтора - то не продали ещё ни кому.
У меня объявились через полтора года. Хотят очень много.
Переглянути вкладення 78807Вот такое сегодня пришло на почту.
Звонить родным могут. Больше не в чём замечены не были
 
Назад
Угорі Унизу