• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Предлагает ПУМБ оформить новый кредит при незакрытом старом

  • Автор теми MilaS
  • Дата початку
  • Відповіді 10
  • Перегляди 548

MilaS

Перевірений
Реєстрація
23 Лют 2021
Дописи
5,742
Реакції
12,508
Бали
4,280
UAH
62.90
Ваш пол
Женский
MilaS не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
ПУМБ прислал смс типа оформляйте реструктуризацию и берите новый кредит, для погашения старого, честно не понимаю логики, кто-нибудь сталкивался с таким предложением от них?
 
ПУМБ прислал смс типа оформляйте реструктуризацию и берите новый кредит, для погашения старого, честно не понимаю логики, кто-нибудь сталкивался с таким предложением от них?
А Вы на их предложения ещё и внимание обращаете?) Хотите оформить новый кредит?)
 
А Вы на их предложения ещё и внимание обращаете?) Хотите оформить новый кредит?)
нет, не хочу, просто не пойму, и реструктуризация и новый для погашения старого, не вяжется что-то
 
ПУМБ прислал смс типа оформляйте реструктуризацию и берите новый кредит, для погашения старого, честно не понимаю логики, кто-нибудь сталкивался с таким предложением от них?
Було, тільки пропонували кредит новий на погашення старого з меншою ставкою.
 
ПУМБ прислал смс типа оформляйте реструктуризацию и берите новый кредит, для погашения старого, честно не понимаю логики, кто-нибудь сталкивался с таким предложением от них?
А сколько по времени у Вас просрочка?
 
А сколько по времени у Вас просрочка?
по кредиту не плачу третий месяц обязательный платеж около 3600 в месяц, на данный момент даже не знаю, чего насчитали, смартофон не работает и пумб онлайн соответсвенно
 
Я ще давно скористалася. Це вони закривають кредит і дають новий (сума така як в залишку по попередньому кредит ) під меншу ставку. В місяць мені було норм платити. Так і закрила 2 кредити в Пумбі
 
Я ще давно скористалася. Це вони закривають кредит і дають новий (сума така як в залишку по попередньому кредит ) під меншу ставку. В місяць мені було норм платити. Так і закрила 2 кредити в Пумбі
це до війни було?
 
Назад
Угорі Унизу