• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Предлагают списание процентов по кредиту

  • Автор теми Юзер
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 1K

Юзер

Форумчанин
Реєстрація
10 Січ 2022
Дописи
1,839
Реакції
782
Бали
1,093
UAH
6.50
Ваш пол
Мужской
Юзер не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Второй день подряд шлют смс закрить за 2689 грн., при теле в 1500 грн. Можно чего-то интереснее ожидать или соглашатся??
 
Второй день подряд шлют смс закрить за 2689 грн., при теле в 1500 грн. Можно чего-то интереснее ожидать или соглашатся??

было 3 похожих случаи

на меньше не спускали, но пробовать можно думаю.
 
Мне за 2,5 года ни разу тело не предложили, правда я и на связь не выходила. Так и продали кому-то. А Вы попробуйте.
попробую протолкнуть за тело или тело и чуть сверху
Спасибо, что переименовали админы название темы, я хотел сам переименовать, но не мог найти! Спасибо ВаМ!!!
 
Останнє редагування:
Мені пропонували перед продажем кредиту за тіло закрити
 
попробую протолкнуть за тело или тело и чуть сверху
Спасибо, что переименовали админы название темы, я хотел сам переименовать, но не мог найти! Спасибо ВаМ!!!
То що вийшло чи ні,мені теж пропонують .2000брала,пропонують за 2800 закрити.
 
Использование заглавных букв в сообщениях (капслок)
Олька 88, Дають закрити за 2745 уже правда, чекаю, щоб списали відсотки і закриваю їх, бо замахали дзвонити мені та контакту, пробував на менше збити, зміг от так лише, закриваю та пішли вони на всі 4 сторони
ВСЕ, МИНУС ШАРАГА))))))))))))))))))))))))))) ДА, МОЖЕТ ЧУТЬ ПЕРЕПЛАТИЛ НО УЖЕ ХОРОШО, ПО СУТИ ЗА ТЕЛО ПЛЮС ПРОЦЕНТ ДО ПРОСТРОЧКИ ЗАКРЫЛ
ВСЕ, МИНУС ШАРАГА))))))))))))))))))))))))))) ДА, МОЖЕТ ЧУТЬ ПЕРЕПЛАТИЛ НО УЖЕ ХОРОШО, ПО СУТИ ЗА ТЕЛО ПЛЮС ПРОЦЕНТ ДО ПРОСТРОЧКИ ЗАКРЫЛ
 
Останнє редагування:
Теж закриваю з невеликим процентов.Вчора сісілон так закрила,Кредит 7 та алекс.Не хочу ждати тіла.Батьки дуже нервують.Тому і змушена йти на таке(
 
Теж закриваю з невеликим процентов.Вчора сісілон так закрила,Кредит 7 та алекс.Не хочу ждати тіла.Батьки дуже нервують.Тому і змушена йти на таке(
Добре, що можна хоч не дуже аж з накрутом закрити їх. А Глобалкредит по контактах звонив??
 
Добре, що можна хоч не дуже аж з накрутом закрити їх. А Глобалкредит по контактах звонив??
Ні не звонили.Пока лише кошильок та селфі.А до чоловіка батькам то е гроші кожний день звонять хотя в мене більша прострочка в них моїх пока не трогають.
 
Ні не звонили.Пока лише кошильок та селфі.А до чоловіка батькам то е гроші кожний день звонять хотя в мене більша прострочка в них моїх пока не трогають.
кошельок знаю по собі, що дзвонять, колись мав їх
а глобал закривайте як є можливість так
 
Теж закриваю з невеликим процентов.Вчора сісілон так закрила,Кредит 7 та алекс.Не хочу ждати тіла.Батьки дуже нервують.Тому і змушена йти на таке(
Из-за чего нервничают из-за звонков??
 
кошельок знаю по собі, що дзвонять, колись мав їх
а глобал закривайте як є можливість так
Думаю вже з понеділка домовлюся.В мене пока багато гірші кантори з якими хотілося б домовитися.
Из-за чего нервничают из-за звонков??
Ні що я в долгах з головою(
 
Думаю вже з понеділка домовлюся.В мене пока багато гірші кантори з якими хотілося б домовитися.

Ні що я в долгах з головою(
Ну а если вы щас с ихними хотелками закроете их то не будет хуже?
 
Кошильок закрила самим першим. Від них батьки і взнали про кредити.
мене вони теж свого часу класно підставили, о 19-45 мамі звонили, і то я їх по-трохи закривав, не підняв двічі трубку та одразу позвонили
 
Назад
Угорі Унизу