• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Премиум Актив без лицензии; штрафы от НБУ за нарушения

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,102
Реакції
15,287
Бали
3,765
UAH
368.06
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Национальный банк Украины выявил факты нарушения требований законодательства Украины о взаимодействии с потребителями при урегулировании просроченной задолженности со стороны пяти учреждений.

Національний банк України виявив факти порушення вимог законодавства України щодо взаємодії зі споживачами під час врегулювання простроченої заборгованості з боку п’яти установ:
  • ТОВ “ФК “ПРЕМІУМ АКТИВ” (ЄДРПОУ 41797188);
  • ТОВ “ФК “Є ГРОШІ КОМ” (ЄДРПОУ 43067861);
  • ТОВ “МАНІФОЮ” (ЄДРПОУ 42848369);
  • ТОВ “ФК “ВЕРОНА” (ЄДРПОУ 41602157);
  • ТОВ “СМАРТІВЕЙ ЮКРЕЙН” (ЄДРПОУ 42038225).

Йдеться про порушення цими компаніями вимог щодо етичної поведінки, які встановлені статтею 25 Закону України “Про споживче кредитування”.
До ТОВ “ФК “ПРЕМІУМ АКТИВ” Національний банк вже тричі протягом року застосовував заходи впливу у вигляді штрафів за порушення вимог щодо етичної поведінки. Проте компанія вчинила аналогічне порушення, що є систематичним.

Тому до ТОВ “ФК “ПРЕМІУМ АКТИВ” регулятор застосував захід впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензії. Систематичність порушень та обсяг звернень громадян вплинули на застосування саме такого заходу впливу.

До ТОВ “ФК “Є ГРОШІ КОМ” та ТОВ “МАНІФОЮ” Національний банк застосував заходи впливу у вигляді накладення штрафів у розмірі 102 тис. грн до кожної установи за порушення вимог щодо етичної поведінки. Систематичність та обсяг звернень громадян вплинули на застосування максимально передбачених штрафів.

До ТОВ “ФК “ВЕРОНА” та ТОВ “СМАРТІВЕЙ ЮКРЕЙН” Національний банк застосував заходи впливу у вигляді накладення штрафів у мінімальному розмірі 51 тис. грн до кожної фінансової установи за порушення вимог щодо етичної поведінки.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 10 грудня 2021 року.

 
Останнє редагування:
Национальный банк Украины выявил факты нарушения требований законодательства Украины о взаимодействии с потребителями при урегулировании просроченной задолженности со стороны пяти учреждений.







Я смотрю жизнь их ничему не учит ?
 
Урааа премиум актив в жoпe!!!!??????
 
факторингу)
а долг уже у них)
до приостановления купили)
уловили суть?
Уловил ?
какое отношение єта лицензия имеет к инн?)))
? Думал порадуюсь,и тут облом ?
Ну да,то я погорячился,не допихнули их туда ??
В жопке.. маленькой
 
пока никто не обжаловал
с чего бы вдруг начали. или нбу х00ней занимается?
а как вы узнали что их не обжалуют? я думаю через админку протянут! нбу создает видимость своей работы, от нац комисии было больше пользы!
 
а как вы узнали что их не обжалуют?
по ранним штрафам срок в месяц прошел, на судебной власти пусто
нбу создает видимость своей работы, от нац комисии было больше пользы!
это будет видно по первому полугодию 2022))
 
Назад
Угорі Унизу