• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Премиум Актив як ведуть себе, родичів сильно достають?

  • Автор теми Slavka
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 3K

Slavka

Форумчанин
Реєстрація
10 Бер 2022
Дописи
45
Реакції
11
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Slavka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня мій договор Качай гроші продали Преміум Актив. Що від них чекати родичів сильно достають?????
 
Цікаво воєне положеня роблять прозвон? Мене нічого не отправили що продали зашла у кабінет а там сюрприз. Що робити не знаю .
 
Цікаво воєне положеня роблять прозвон? Мене нічого не отправили що продали зашла у кабінет а там сюрприз. Що робити не знаю .
Роблять?Забібікали вони вже своїми прозвонами?
 
Останнє редагування:
Качай гроші продали?Може я щось пропустила що вони продають прєміуму....Вперше читаю таке...Може єгроші?
Ні Качай гроші в кабінеті написано що перепустили договор Преміум Актив новий кредитор.
 
Ні Качай гроші в кабінеті написано що перепустили договор Преміум Актив новий кредитор.
Ого....за два роки вільного життя від кредитів,на форумі вже майже два роки,але вперше зустрічаю що качай гроші передають прєміуму.В мене вони продали якійсь шнязі,яка робе написи.Преміум теж є.Від Єгроші передали.Але х*й на паличці отримають,усі нах.......
Може новi ринки освоюють, "бо дуже грошi потрiбнi" ® ))
Мабуть так багато на благодійність витратили,що аж почали скупляти все ,що можна купити.....
 
А коли Вам продали? Вони Вам щось писали? Дзвонили?
 

Вкладення

  • Screenshot_20220516-142500_Messages.jpg
    Screenshot_20220516-142500_Messages.jpg
    19.4 Кб · Перегляди: 111
Мене теж їм продали.Ні листа на почту лише в кабінеті побачила.
 
Мене теж їм продали.Ні листа на почту лише в кабінеті побачила.
Мені прийшло смс 26.04.2022 що ваш договор буде проданий черес тиждень побачила в кабінеті що перепустили і 10.05 прийшло дальше смс ваш догово перепустили Преміу Актив.
 
Назад
Угорі Унизу