• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прийшло повідмлення про несплату. Не офорляв кредит

  • Автор теми loqi
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 668

loqi

Читач
Реєстрація
25 Січ 2023
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
loqi не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Отматив от таке повідомлення, кредит оформляв і успішно закрив в monryveyo, creditcasa. А це не знаю що таке. Є сенс реагувати? Перше прввдомлення 27 числа не бачив. Зараз трохи напрягло друге)
 

Вкладення

  • 64FF129B-6D77-41A2-9F04-A0F6F11E9590.png
    64FF129B-6D77-41A2-9F04-A0F6F11E9590.png
    26.5 Кб · Перегляди: 131
Отматив от таке повідомлення, кредит оформляв і успішно закрив в monryveyo, creditcasa. А це не знаю що таке. Є сенс реагувати? Перше прввдомлення 27 числа не бачив. Зараз трохи напрягло друге)
Может таки оформляли? ?
 
Отматив от таке повідомлення, кредит оформляв і успішно закрив в monryveyo, creditcasa. А це не знаю що таке. Є сенс реагувати? Перше прввдомлення 27 числа не бачив. Зараз трохи напрягло друге)
Можливо то вам за когось іншого присилають.
Наприклад хтось вас вказав "поручителем"
 
На дії ні запитів, ні відкритих кредитів. В кредитній історії теж нічого не має
Можливо то вам за когось іншого присилають.
Наприклад хтось вас вказав "поручителем"
Я навіть знайти цю компанію не можу, щоб глянути чи є щось там.
Можливо то вам за когось іншого присилають.
Наприклад хтось вас вказав "поручителем"
Може бути таке що слили мої паспортні/теоефон дані інші мікрозайми?
 
Скорее всего, кто-то дал Ваш номер телефона в эту шарагу. Как доверенное лицо и Вас об этом не предупредили. Я бы на Вашем месте, позвонил бы на горячую линию и устроил бы там переполох, с какого это х...я они присылают мне смс с напоминанием о долге которого нет а ещё добавил бы заявление в киберполицию и жалобу в НБУ
 
Назад
Угорі Унизу