• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

прийшов лист від онлайн фіннанс

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 21
  • Перегляди 2K

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго ранку перед новим роком прийшов лист на домашню адресу від онлайн їм продав фін х. прийшло повідомлення на одній сторінці про продаж і вимога на оплату. підскажіть як з ними поступати
 
Доброго ранку перед новим роком прийшов лист на домашню адресу від онлайн їм продав фін х. прийшло повідомлення на одній сторінці про продаж і вимога на оплату. підскажіть як з ними поступати
Если нету денег и не умеете договариваться с ними на своих условиях, то копите деньги на юриста. Онлайн финанс делают надпись.
 
Доброго ранку перед новим роком прийшов лист на домашню адресу від онлайн їм продав фін х. прийшло повідомлення на одній сторінці про продаж і вимога на оплату. підскажіть як з ними поступати
В мене Онлайни перекупили в Таліона (Манівео було), я ніяк не виходила на зв'язок. Від них був напис згодом)) я оскаржила)) якось так.., далі, що буде - побачим))
 
що Ви маєте на увазі на своїх умовах. Я ще з ними толком і не розмовляла
 
Доброго ранку перед новим роком прийшов лист на домашню адресу від онлайн їм продав фін х. прийшло повідомлення на одній сторінці про продаж і вимога на оплату. підскажіть як з ними поступати
Через місяць після отримання листа вліпили надпис, який був знесений, подавали апеляцію, проте не заплатили(я так зрозуміла) за позов, тому все затихло. Потім мені повернули гроші за юридичні послуги та судовий збір. Планую подати позов до суду, щоб повернули списані з карти дві зарплати, бо на моє звернення на електронку не зреагували. Вони тихі та спокійні, це контора, яка займається тільки надписами.
 
Це коли не вони вимагають намальовану з уяви хворої суму, а ви їм пропонуєте ту суму, яка вас влаштує))
поняла спасибо, но тогда с ними нужно выходить на связь правильно
Через місяць після отримання листа вліпили надпис, який був знесений,
скажіть будь-ласка якщо не дай Бог ці придурки роблять надпис і її знести то я вірно розумію що їм вже нічого не винні, чи це не так, поясніть будб-ласка
 
поняла спасибо, но тогда с ними нужно выходить на связь правильно
Цього не знаю, бо я їм платити не збиралася.
скажіть будь-ласка якщо не дай Бог ці придурки роблять надпис і її знести то я вірно розумію що їм вже нічого не винні, чи це не так, поясніть будб-ласка
Борг нікуди не зникає. Але я вважаю, що їм нічого не винна. Хіба це нормально ? - взяти в Манівео 15000, виплатити 35000, продали з боргом 27000( це мій випадок)
 
Через місяць після отримання листа вліпили надпис, який був знесений, подавали апеляцію, проте не заплатили(я так зрозуміла) за позов, тому все затихло. Потім мені повернули гроші за юридичні послуги та судовий збір. Планую подати позов до суду, щоб повернули списані з карти дві зарплати, бо на моє звернення на електронку не зреагували. Вони тихі та спокійні, це контора, яка займається тільки надписами.
У мене аналогічно, але нажаль не тільки надписами(( у мене подали до суду на стягнення заборгованості. Зараз з допомогою юриста борюся з ними. Було лише одне засідання.
 
У мене аналогічно, але нажаль не тільки надписами(( у мене подали до суду на стягнення заборгованості. Зараз з допомогою юриста борюся з ними. Було лише одне засідання.
Я Вас запам'ятала, бо наче тільки Ви поки писали, що вони подали до суду. Не переживайте, усе буде добре. Хочу знову написати їм, щоб добровільно повернули списані гроші виконавцем, але боюсь, що теж можуть подати до суду, бо перший раз, коли зверталася, то подали апеляцію. А з іншого боку - хай пробують, буду боротися. Ще й знову в мінусі залишаться. А майже 24000, які списав виконавець, я їм не подарую.
 
Я Вас запам'ятала, бо наче тільки Ви поки писали, що вони подали до суду. Не переживайте, усе буде добре. Хочу знову написати їм, щоб добровільно повернули списані гроші виконавцем, але боюсь, що теж можуть подати до суду, бо перший раз, коли зверталася, то подали апеляцію. А з іншого боку - хай пробують, буду боротися. Ще й знову в мінусі залишаться. А майже 24000, які списав виконавець, я їм не подарую.
Через виконавчу стягуйте з них свої гроші.
 
У мене аналогічно, але нажаль не тільки надписами(( у мене подали до суду на стягнення заборгованості. Зараз з допомогою юриста борюся з ними. Було лише одне засідання.
А у вас как вы снесли инн, и они подали в суд на стягнення ?
 
Доброго ранку перед новим роком прийшов лист на домашню адресу від онлайн їм продав фін х. прийшло повідомлення на одній сторінці про продаж і вимога на оплату. підскажіть як з ними поступати
оплатила сразу, как только получила письмо, сумма была вменяемая, сообщила им об оплате и, к моему удивлению, потом появилась ИН, звонила исполнителю, попросил выслать квитанцию об оплате и закрыл производство
в онлайн финанс сазали, что их юрист ошибся
если надумаете платить, высылайте им скрин квитанции
 
Доброго ранку перед новим роком прийшов лист на домашню адресу від онлайн їм продав фін х. прийшло повідомлення на одній сторінці про продаж і вимога на оплату. підскажіть як з ними поступати
Никак не поступать...
 
Я Вас запам'ятала, бо наче тільки Ви поки писали, що вони подали до суду. Не переживайте, усе буде добре. Хочу знову написати їм, щоб добровільно повернули списані гроші виконавцем, але боюсь, що теж можуть подати до суду, бо перший раз, коли зверталася, то подали апеляцію. А з іншого боку - хай пробують, буду боротися. Ще й знову в мінусі залишаться. А майже 24000, які списав виконавець, я їм не подарую

Я Вас запам'ятала, бо наче тільки Ви поки писали, що вони подали до суду. Не переживайте, усе буде добре. Хочу знову написати їм, щоб добровільно повернули списані гроші виконавцем, але боюсь, що теж можуть подати до суду, бо перший раз, коли зверталася, то подали апеляцію. А з іншого боку - хай пробують, буду боротися. Ще й знову в мінусі залишаться. А майже 24000, які списав виконавець, я їм не подарую.
Навряд чи це матиме вплив. Мені ще лише мають повернути гроші за адвоката, довго чекала документи із суду.
А у вас как вы снесли инн, и они подали в суд на стягнення ?
Так. Нажаль(
Я Вас запам'ятала, бо наче тільки Ви поки писали, що вони подали до суду. Не переживайте, усе буде добре. Хочу знову написати їм, щоб добровільно повернули списані гроші виконавцем, але боюсь, що теж можуть подати до суду, бо перший раз, коли зверталася, то подали апеляцію. А з іншого боку - хай пробують, буду боротися. Ще й знову в мінусі залишаться. А майже 24000, які списав виконавець, я їм не подарую.
Дуже сподіваюсь, що буде добре. Дуже цього хочу. Звичайно звернулась до юриста, усі документи вчасно надіслали. Тепер залишається лише чекати.
Навряд чи це матиме вплив. Мені ще лише мають повернути гроші за адвоката, довго чекала документи із суду.

Так. Нажаль(

Дуже сподіваюсь, що буде добре. Дуже цього хочу. Звичайно звернулась до юриста, усі документи вчасно надіслали. Тепер залишається лише чекати.
Добре що знайшла форум, зараз трішки спокійніше відношусь до цього. Так, не приємно це все, але борюсь з ними і вірю в краще. А як згадаю як я раніше себе почувала і які думки лізли в голову, жах просто. Зараз радію життю, радію дітям і сім'ї. А МФО , це не найгірше що може бути в житті. Бажаю усім здоров'я, перемог, і жити на свої гроші. А ті люди, які вляпались в це болото, щоб скоріше знайшли форум.
 
Останнє редагування:
Навряд чи це матиме вплив. Мені ще лише мають повернути гроші за адвоката, довго чекала документи із суду.

Так. Нажаль(

Дуже сподіваюсь, що буде добре. Дуже цього хочу. Звичайно звернулась до юриста, усі документи вчасно надіслали. Тепер залишається лише чекати.

Добре що знайшла форум, зараз трішки спокійніше відношусь до цього. Так, не приємно це все, але борюсь з ними і вірю в краще. А як згадаю як я раніше себе почувала і які думки лізли в голову, жах просто. Зараз радію життю, радію дітям і сім'ї. А МФО , це не найгірше що може бути в житті. Бажаю усім здоров'я, перемог, і жити на свої гроші. А ті люди, які вляпались в це болото, щоб скоріше знайшли форум.
По какой шараге они у вас? То тоже подала на снос, жду суда
 
Назад
Угорі Унизу