• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Применить к ним закон про колекторів

  • Автор теми ff_pls
  • Дата початку
  • Відповіді 24
  • Перегляди 2K

ff_pls

Форумчанин
Реєстрація
7 Лют 2019
Дописи
227
Реакції
335
Бали
2,725
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
ff_pls не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Отже в мене зараз прострочка в смартівей, знаю що почнеться скоро масова розсилка по контактах (мамі вже надіслали). Таке питання, чи можна їх за це буде притягнути до відповідальності опираючись на закон про колекторів від 14 липня де написано про заборону повідомляти про заборгованість третіх осіб? На юриста мені не шкода грошей
 
Отже в мене зараз прострочка в смартівей, знаю що почнеться скоро масова розсилка по контактах (мамі вже надіслали). Таке питання, чи можна їх за це буде притягнути до відповідальності опираючись на закон про колекторів від 14 липня де написано про заборону повідомляти про заборгованість третіх осіб? На юриста мені не шкода грошей
Думаю им пофиг,они могут это всё предоставить,как контактые лица....
И вы им дали на то разрешение....
 
Таке питання, чи можна їх за це буде притягнути до відповідальності опираючись на закон про колекторів від 14 липня де написано про заборону повідомляти про заборгованість третіх осіб?

Диффамация преследуется по закону.
 
Отже в мене зараз прострочка в смартівей, знаю що почнеться скоро масова розсилка по контактах (мамі вже надіслали). Таке питання, чи можна їх за це буде притягнути до відповідальності опираючись на закон про колекторів від 14 липня де написано про заборону повідомляти про заборгованість третіх осіб? На юриста мені не шкода грошей

Якщо у Вас є купа грошей і купа часу, то вперед до юриста.
Якщо у Вас є купа грошей і купа часу, то вперед до юриста.

Вперед ---------------- До Світлої Мети.
Якщо у Вас є купа грошей і купа часу, то вперед до юриста.


Вперед ---------------- До Світлої Мети.

В боротьбі з Телефонними Сплетнями и Смс Сплетнями.
 
Отже в мене зараз прострочка в смартівей, знаю що почнеться скоро масова розсилка по контактах (мамі вже надіслали). Таке питання, чи можна їх за це буде притягнути до відповідальності опираючись на закон про колекторів від 14 липня де написано про заборону повідомляти про заборгованість третіх осіб? На юриста мені не шкода грошей
Да... Закон работает по полной. На бумаге точно.
Но буду краток и отвечу, как ответили бы в НБУ - "пишите заявление в полицию, или обращайтесь в суд".
 
ff_pls, угу, на юриста грошей не шкода))))
Вже була тут тема, чувак замість жінці кредит закрити, казав що щедро заплатить тому, хто найде звонілку, бо хоче змити кров'ю стид і ганьбу, принесену через вібер
 
ff_pls, угу, на юриста грошей не шкода))))
Вже була тут тема, чувак замість жінці кредит закрити, казав що щедро заплатить тому, хто найде звонілку, бо хоче змити кров'ю стид і ганьбу, принесену через вібер
Я думаю мені юрист обійдеться дешевше ніж 26 тисяч які вони хочуть за закриття кредиту
 
Я думаю мені юрист обійдеться дешевше ніж 26 тисяч які вони хочуть за закриття кредиту
Вам юрист зараз не потрібен....А забити на те що вони хотять не хочете?
А потім вирішити з ними питання ,коли підуть на поступки і запропонують вигідні для вас умови
 
Вам юрист зараз не потрібен....А забити на те що вони хотять не хочете?
А потім вирішити з ними питання ,коли підуть на поступки і запропонують вигідні для вас умови
Я взагалі поки що не збираюсь їм нічого платити. А от за порушення закону чув що достатньо великий штраф. Я би був дуже радий якби ці виродки понесли хоч якесь покарання
 
Я взагалі поки що не збираюсь їм нічого платити. А от за порушення закону чув що достатньо великий штраф. Я би був дуже радий якби ці виродки понесли хоч якесь покарання
З тим законом ще поки що дуже мутно. Перший випадок ніби був, але то ще рано про щось говорити
 
за порушення закону чув що достатньо великий штраф. Я би був дуже радий якби ці виродки понесли хоч якесь покарання
это если вы соберете доказательства, отправите их, их рассмотрят и вынесут решение, которое шарага, кстати, в течении месяца сможет оспорить в судебном порядке (за кредитпроминвестом слежу, пока не оспорили)
 
Я взагалі поки що не збираюсь їм нічого платити. А от за порушення закону чув що достатньо великий штраф. Я би був дуже радий якби ці виродки понесли хоч якесь покарання
Дуже вас розумію.....так як вони в мене теж є.І я про них давно забула....як і вони про мене.
Перед тим як встановити їх додаток ви даєте дозвіл на доступ до контактів і з їхніми умовами погоджуєтесь....
І не завжди можливо їхні дії доказати.
Але все в ваших руках....
 
Дуже вас розумію.....так як вони в мене теж є.І я про них давно забула....як і вони про мене.
Перед тим як встановити їх додаток ви даєте дозвіл на доступ до контактів і з їхніми умовами погоджуєтесь....
І не завжди можливо їхні дії доказати.
Але все в ваших руках....
Я розумію що я дав їм доступ до контактів, але я їм не давав дозвіл тероризувати моїх родичів, знайомих та друзів. Вони все одно вважаються третіми особами. І якщо є такий закон хотілося би ним скористатися
 
Я розумію що я дав їм доступ до контактів, але я їм не давав дозвіл тероризувати моїх родичів, знайомих та друзів. Вони все одно вважаються третіми особами. І якщо є такий закон хотілося би ним скористатися
,,Но к вам же не возможно дозвониться....они просто просят передать инфу,,.... процитировала.
Нужны записи разговоров.И т.п.
 
,,Но к вам же не возможно дозвониться....они просто просят передать инфу,,.... процитировала.
Нужны записи разговоров.И т.п.
Коли вони вас залишили в спокої? Через який час припинився у вас обдзвін?
 
Коли вони вас залишили в спокої? Через який час припинився у вас обдзвін?
Полтора месяца....и потом через мес.4 немного пытались....но не особо.
Всё.Просрочка больше двух лет.Тело 15000.
ff_pls, в основном была рассылка.Одного человека с телеф.книги пытались достать,но там такая дама,что сама кого хочешь достанет....
И я всех важных с телеф.книги предупредила.
 
Назад
Угорі Унизу