• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Припис нотаріуса через виконавчу службу

Peremoga za namu

Форумчанин
Реєстрація
21 Вер 2019
Дописи
355
Реакції
240
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Peremoga za namu не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім. Сьогодні прийшов лист із виконавчої служби . На 10000, працівниця якогї породила зв'язатися з мфо і домовитися про зменшення суми. Зав'язалася. Розказали процедуру: вини мені поштою відправляють гарантійний листа , що у разі погашення суми в розмірі 6000 вони не мають жодних претензій і відкликають припис з виконавчої служби. Хто з таким стикався. Що порадите? Чи не буде так, що я гроші заплатила, а припис не відкликали?
 
Мне так кредитап влепил ИНН на 70000, потом звонят и предложили порешать за 30000 из 4500 тела, полал их далеко
 
Если кроме зарплатного других нет, то арестуют.? Если есть недвижимость, то какой риск на его арест, если сумма будет большая?
У меня и недвижимость арестовали, только у меня ее нету:D
 
У меня и недвижимость арестовали, только у меня ее нету:D
Добрий ранок. Отримала лист з юстиції про відкриття виконавчого провадження. Про примусове стягнення коштів. Офіційно не працюю, майна немаю. Чого чекати далі і що робити?Ще знайшла себе у реєстрі боржників.
 
Добрий ранок. Отримала лист з юстиції про відкриття виконавчого провадження. Про примусове стягнення коштів. Офіційно не працюю, майна немаю. Чого чекати далі і що робити?Ще знайшла себе у реєстрі боржників.
Вибирайте юриста, і подавайте в суд на визнання напису таким, що не підлягає виконанню))
Читайте форум, тут багато інформації на цю тему))
 
Вибирайте юриста, і подавайте в суд на визнання напису таким, що не підлягає виконанню))
Читайте форум, тут багато інформації на цю тему))
І за кордон я виїхати не зможу, так як занемена у реєстр боржників.?
 
І за кордон я виїхати не зможу, так як занемена у реєстр боржників.?
За кордон зможете поїхати))
Прочитайте уважно тему, яку я скинула вам вище. Не панікуйте, бо нічого страшного не ствлося і все можна вирішити.
 
Можете.
Невиїзд можливий лише за рішенням суду.
Зрозуміла, дякую
За кордон зможете поїхати))
Прочитайте уважно тему, яку я скинула вам вище. Не панікуйте, бо нічого страшного не ствлося і все можна вирішити.
Прочитала,але чула і була свідком того як зняли з автобуса жінку , яка була занесена у реєстрі
Тому і панікую
 
Зрозуміла, дякую

Прочитала,але чула і була свідком того як зняли з автобуса жінку , яка була занесена у реєстрі
Тому і панікую
Можливо жінка не платила аліменти?? Тоді так, не випустять)) за борги в мфо я не зустрічала такого))
Заборонити виїзд може тільки суд!
 
Назад
Угорі Унизу