• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пришло смс от My Wallet, чего ожидать?

  • Автор теми Natalj
  • Дата початку
  • Відповіді 24
  • Перегляди 2K
Увага! Блокування рахунків та арешт майна з 08.02.2021! Встигніть закрити борг добровільно до 08.02.2021! 0800211049, viber 0637681150
Нічого страшного. Мені вже 4 такі приходило. Пошліть їх подалі.
 
Увага! Блокування рахунків та арешт майна з 08.02.2021! Встигніть закрити борг добровільно до 08.02.2021! 0800211049, viber 0637681150
Точно такое же пришло. Жду когда они найдут мое имущество ?
 
Нічого страшного. Мені вже 4 такі приходило. Пошліть їх подалі.
Я на дзвінки вообще не відповідаю, і чи правильно роблю те що їх ігнорую. Боюсь за наслідки
У меня 25... кошмарят знакомых сильно?
У мене прострочка не велика, по деяким місяць, а деякі ось закінчуються. За день більше 100 дзвінків мені, повний ігнор від мене, швидко гроші вийшли на колишню колегу з якою я не спілкувалася років 4. Мамі мі валет смс в вібер шле, декілька дзвінків но я поставила блок на не знайомі номера, є гроші на брата вийшли 1 смс від них.
Я на дзвінки вообще не відповідаю, і чи правильно роблю те що їх ігнорую. Боюсь за наслідки

У мене прострочка не велика, по деяким місяць, а деякі ось закінчуються. За день більше 100 дзвінків мені, повний ігнор від мене, швидко гроші вийшли на колишню колегу з якою я не спілкувалася років 4. Мамі мі валет смс в вібер шле, декілька дзвінків но я поставила блок на не знайомі номера, є гроші на брата вийшли 1 смс від них.
Я тоже в этой акции сегодня)
І як вам акція?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу