• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прислали лист про позову заяву в суд

  • Автор теми Nikaa
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 2K

Nikaa

Форумчанин
Реєстрація
1 Лип 2019
Дописи
75
Реакції
35
Бали
2,590
UAH
0.50
Ваш пол
Женский
Nikaa не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні прийшов лист додому, що подають заяву до суду. Розчитали скільки маю заплатити із судовими витратами. Інші два листи досудова вимога, щоб сплатили. Батьки в паніці... І я теж вже почала панікувати. Прикріплю лиш перший лист. Можливо кому приходило таке?
 

Вкладення

  • IMG_20210314_103904.jpg
    IMG_20210314_103904.jpg
    264.4 Кб · Перегляди: 142
Наивное дитя.
Не будет суда, не-бу-дет.
 
Сьогодні прийшов лист додому, що подають заяву до суду. Розчитали скільки маю заплатити із судовими витратами. Інші два листи досудова вимога, щоб сплатили. Батьки в паніці... І я теж вже почала панікувати. Прикріплю лиш перший лист. Можливо кому приходило таке?
Больше года на форуме! Может хватит паниковать?Всем такие письма приходят.Это стандарт...
 
Скрутить эти письма в трубочку и засунуть их в..... тумбочку где макулатуры лежит. На шашлыки пригодится в качестве распалки.
 
Больше года на форуме! Может хватит паниковать?Всем такие письма приходят.Это стандарт...
Минулого разу коли я мала проблеми з МФО, я зареєструвалась в цьому форумі. Особливо не вникала, бо вийшло з чоловіком швидко все оплатити. І більше не заходила сюди, коли влізла ще раз, і набагато гірше, і оплачувати немає чим,зайшла знову на форум. Почала читати як і що. А питаю, бо не все знаю.
 
Минулого разу коли я мала проблеми з МФО, я зареєструвалась в цьому форумі. Особливо не вникала, бо вийшло з чоловіком швидко все оплатити. І більше не заходила сюди, коли влізла ще раз, і набагато гірше, і оплачувати немає чим,зайшла знову на форум. Почала читати як і що. А питаю, бо не все знаю.
Якщо з чоловіком швидше - може варто з ним знову порішати :rolleyes:
Читати форум - це ж нудно.
 
Якщо з чоловіком швидше - може варто з ним знову порішати :rolleyes:
Читати форум - це ж нудно.
А я не сказала, що читати форум це нудно. А просто пояснила, бо багато хто пише "рік на форумі, а не знає", думала що більше я з ними справи не матиму, але на жаль життя повернулось по іншому. І на жаль не можу цей раз вирішити як було минулого разу. Тому й звертаюся на форум, за порадами. Але бачу всі так агресивно настроєні, що не питання так і критика
 
Якщо з чоловіком швидше - може варто з ним знову порішати :rolleyes:
Читати форум - це ж нудно.
сейчас муж психанет и свалит!а потом начнется что кредит не повод для развода....
А я не сказала, що читати форум це нудно. А просто пояснила, бо багато хто пише "рік на форумі, а не знає", думала що більше я з ними справи не матиму, але на жаль життя повернулось по іншому. І на жаль не можу цей раз вирішити як було минулого разу. Тому й звертаюся на форум, за порадами. Але бачу всі так агресивно настроєні, що не питання так і критика
где вы видите агрессию?
 
А я не сказала, що читати форум це нудно. А просто пояснила, бо багато хто пише "рік на форумі, а не знає", думала що більше я з ними справи не матиму, але на жаль життя повернулось по іншому. І на жаль не можу цей раз вирішити як було минулого разу. Тому й звертаюся на форум, за порадами. Але бачу всі так агресивно настроєні, що не питання так і критика
Это не агрессия... Поймите правильно..На все такие вопросы есть ответы на форуме.Просто нужно почитать и поискать.Даже за те же письма не один раз писали,что это просто стандартный набор слов.Такие шлют каждому и не один раз.
 
Минулого разу коли я мала проблеми з МФО, я зареєструвалась в цьому форумі. Особливо не вникала, бо вийшло з чоловіком швидко все оплатити. І більше не заходила сюди, коли влізла ще раз, і набагато гірше, і оплачувати немає чим,зайшла знову на форум. Почала читати як і що. А питаю, бо не все знаю.
А если бы вникали и читали, может быть и не влезли бы заново...
 
Короче говоря, когда Вы в шоколаде, то форум нафиг не нужен, а когда печёт в пятую точку, то Вы с нами. Как мило..... :pardon:
 
Сьогодні прийшов лист додому, що подають заяву до суду. Розчитали скільки маю заплатити із судовими витратами. Інші два листи досудова вимога, щоб сплатили. Батьки в паніці... І я теж вже почала панікувати. Прикріплю лиш перший лист. Можливо кому приходило таке?
в унитаз!!!! не заява а мусор даже не ведитесь!
 
Вони лякають заумними і гучними фразами, а насправді від них лише шум. Як понаписують, хоч стій хоч падай. Не нервуйте і нікого не бійтеся. Люди роками не віддають їхні хотєлки, живуть і радіють життю.
І Ви так зробіть.
 
Сьогодні прийшов лист додому, що подають заяву до суду. Розчитали скільки маю заплатити із судовими витратами. Інші два листи досудова вимога, щоб сплатили. Батьки в паніці... І я теж вже почала панікувати. Прикріплю лиш перший лист. Можливо кому приходило таке?
Нет не будет на вас никто подавать в суд
Через месяц где то ждите предложат заплатить тело и процент до просрочки
А дальше продадут
В моем случае довире и гарантия,они же ли джи финанс
Выкиньте эти письма и спите спокойно
 
Мне такое приходило тоже. Прочитала и выбросила)
На прошлой недели забрала письмо с укрпочты там была типа повестка в суд. Но это была просто пугалка. Ведь писало что суд состоится 19 июля в Киеве, а письмо получила в августе уже)))) поражала и выбросила)))
 
Останнє редагування:
Вчора мама залізла в пошту і знайшла від них лист, з повісткою в суд. Дзвонить мені, каже тебе в суд викликають. Кажу, скинь фото. Скинула. Суд 31 серпня. Зайшов на судову владу. По номеру справи - немає. По даті і місці суду - немає. Наіпалово)))))))
 
Назад
Угорі Унизу