• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прислали сегодня смс,что за тело можно закрыть до 21.06 Дальше....

Ruslan 727177

Форумчанин
Реєстрація
21 Бер 2022
Дописи
178
Реакції
23
Бали
318
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Ruslan 727177 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прислали смс что закрыть за тело можно до 21.06. Написал им говорят ,что отдадут компании не коллекторам. Кому они раньше продавали, если продавали
 
Прислали смс что закрыть за тело можно до 21.06. Написал им говорят ,что отдадут компании не коллекторам. Кому они раньше продавали, если продавали
Интересно кому могут продать, тоже у меня есть
 
Если у вас есть финансы (вот чтобы без нарряга расстаться и все) на то, чтобы закрыть да тело, то можете это сделать. Если нет - то хай пмздт лесом. Что для вас поменяется? Ничего, звонки, письма и ТД останутся, ну может инн, но во время военного положения, вроде бы не имеют права. Если будете закрывать за тело оюязател но только через гарантийку и сразу справку о закрытии
 
Я учора виявила, що в УБКІ у мене є кредит у Форза. Я його не брала. Чи їм міг хтось продать? А можливо у них є інша якась назва?
 
Прислали смс что закрыть за тело можно до 21.06. Написал им говорят ,что отдадут компании не коллекторам. Кому они раньше продавали, если продавали
Мой договор они Премиум-Активу передавали. Как сейчас, беспонятия, уже очень давно не дают о себе знать.
 
Я знаходжусь за кордоном з початку війни. У форзі у мене 2,5 тис всього. На їхній сайт зайти не можу і контактів знайти ніяких взагалі неможливо. Сьогодні побачила, що кредит проданий. А з ким зв’язуватись непонятно. Вони взагалі як компанія існують? (Я на їх сайт від початку війни зайти не можу, але це мабуть через те, що я не в Україні)
 

Вкладення

  • 314E61F5-8527-4823-A789-FBA952CB8CC7.png
    314E61F5-8527-4823-A789-FBA952CB8CC7.png
    42.9 Кб · Перегляди: 41
Я знаходжусь за кордоном з початку війни. У форзі у мене 2,5 тис всього. На їхній сайт зайти не можу і контактів знайти ніяких взагалі неможливо. Сьогодні побачила, що кредит проданий. А з ким зв’язуватись непонятно. Вони взагалі як компанія існують? (Я на їх сайт від початку війни зайти не можу, але це мабуть через те, що я не в Україні)
продали, мабуть, фастфінанс, бо вони закрились, а там можна закрити за тіло
 
продали, мабуть, фастфінанс, бо вони закрились, а там можна закрити за тіло
Мені просто треба щоб хтось на зв’язок вийшов хоч через вайбер або емейл.. сподіваюсь в скорому
 
Мені просто треба щоб хтось на зв’язок вийшов хоч через вайбер або емейл.. сподіваюсь в скорому
Вам мали смс надіслати, подивиться далі по УБКІ чи нема ніде фастфінанс там
 
Я знаходжусь за кордоном з початку війни. У форзі у мене 2,5 тис всього. На їхній сайт зайти не можу і контактів знайти ніяких взагалі неможливо. Сьогодні побачила, що кредит проданий. А з ким зв’язуватись непонятно. Вони взагалі як компанія існують? (Я на їх сайт від початку війни зайти не можу, але це мабуть через те, що я не в Україні)
fast-finance.com.ua им ушло,они готовы любыми частями в рамках тела кредита
 
Назад
Угорі Унизу