• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ПриватБанк под видом мошенничества блокирует счета

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,299
Реакції
92,490
Бали
11,145
UAH
4.61
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
ПриватБанк продолжает пробивать днище и под видом защиты от мошенничества блокирует счета своих клиентов, на которые приходит социальная помощь. Об этом написала на сайте Минфин клиентка.

:help:Подробнее в нашем Телеграм-канале
 
Admin, посилання на каналі викидає на форум в юридичний відділ.
ПриватБанк продолжает пробивать днище и под видом защиты от мошенничества блокирует счета своих клиентов, на которые приходит социальная помощь. Об этом написала на сайте Минфин клиентка.

:help:Подробнее в нашем Телеграм-канале
Оффтоп
от не даремно пропонували страховку від шахрайства)) 100% всім хто відмовився - закриють рахунки. ЦиганБанк і не інакше...
 
@Admin, посилання на каналі викидає на форум в юридичний відділ.
Оффтоп
Проверил, проблем нет, открывается телега

от не даремно пропонували страховку від шахрайства)) 100% всім хто відмовився - закриють рахунки. ЦиганБанк і не інакше...
Воооот оно че)))
 
Вот, нашел.

1669122584369.png

 
Mercato®, да, это тот самый отзыв. Как-то упустил я момент, что это карта соцпомощи больному ребенку.
Теперь вообще не знаю, что сказать...:dash1::facepalm:
Mercato®, казалось бы, дно уже пробито. Ан-нет! Есть ещё, куда пробивать
 
а я не побачила в тому пості нічого такого. одразу кажу, в приваті маю кредитку на 5 тис із боргом 30+ і не захищаю банк. але, вам достатньо нвписати - хвора дитина і ви в те вірите? жодного доказу, а ви вже розсилки на пошти поробили і написали, що дно пробито... а може це адмін дно пробиває, викладаючи нічим не підкріплену інформацію? якщо я з телефона не побачила докази, то я вибачусь. а так, це виглядає звичайним «вбросом»
 
але, вам достатньо нвписати - хвора дитина і ви в те вірите? жодного доказу, а ви вже розсилки на пошти поробили і написали, що дно пробито... а може це адмін дно пробиває, викладаючи нічим не підкріплену інформацію? якщо я з телефона не побачила докази, то я вибачусь. а так, це виглядає звичайним «вбросом»
картка соціальних виплат
 
адмін дно пробиває,
Зайди в телегу, посмотри эту новость и там есть ссылка на первоисточник
Тобто адміну некєр дєлать і він вбросами зайнявся?))
Та просто скучно)))
Не думал, что тут появятся защитники приматбанка.
А может это сотрудник банка?:dryd:
 
Та просто скучно)))
Адабряю ))
Не думал, что тут появятся защитники приматбанка.
Ну фетишь разный у людей бывает?
А может это сотрудник банка?:dryd:
??
Тада шото слабенько тебя "отчитали"
 
??
Тада шото слабенько тебя "отчитали"
Так может стратегия такая: сначала немножко гамнецом помазать, потом больше, больше, еще больше ииииии прям совсем залить помоями)))
 
Меня интересует как долго народ будет с этими зеленками общаться . Эти зелёнки ещё и банком обязываются. Вижу что народ у нас очень терпеливый
 
Зайди в телегу, посмотри эту новость и там есть ссылка на первоисточник

Та просто скучно)))
Не думал, что тут появятся защитники приматбанка.
А может это сотрудник банка?:dryd:
який пєрвоісточнік? скрін з мінфіну?
я не захисник банку і маю негативний досвід з ним, але це не заважає мені тверезо дивитись на речі і не вірити всьому, що написано тільки із-за того, банк в моєму чорному списку.
любий може написати історію, що банк заблокував кошти і приплести туди помираючу/тяжко хвору людину. і що, ви будете кожен раз викладати таке на форум?
на форумі вчать - не вірте всьому що говорять і пишуть колектори, вимагайте доказів, і в той же час постите таке.
 
який пєрвоісточнік? скрін з мінфіну?
я не захисник банку і маю негативний досвід з ним, але це не заважає мені тверезо дивитись на речі і не вірити всьому, що написано тільки із-за того, банк в моєму чорному списку.
любий може написати історію, що банк заблокував кошти і приплести туди помираючу/тяжко хвору людину. і що, ви будете кожен раз викладати таке на форум?
на форумі вчать - не вірте всьому що говорять і пишуть колектори, вимагайте доказів, і в той же час постите таке.
Звісно...банк же з кристально чистою репутацією і такого не може бути апріорі.
 
Назад
Угорі Унизу