• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Приватні інвестори ПП УКРКАПІТАЛІНВЕСТ-С і проблеми

Нечьо непоняв вони дали 170 кусків чи нє? Які в дупу написи якщо ніхто непідписував договора)
 
Тоість їй найбільше підійшов варіант ,коли треба заплатити, щоб дали гроші
довольно много разводил-шаромыжников промышляют такой хренью... "дай гарантийный / авансовый [по разному называют] платёж - и потом мы скинем всю сумму"...
Нечьо непоняв вони дали 170 кусків чи нє?
хоть і запитувала чи є перекази на моє ім'я, в банку відповіли що ніяких переводів немає, навіть які і зависли на моє ім'я та на мою карту!!!
 
Хочу повідомити про ПП УКРКАПІТАЛІНВЕСТ-С
Вже просто не знаю куди писати і куди звертатися...
Брала кредити в МФО (їх всі погасила) але ще раніше, щоб зменшити свої фінансові платежі звернулася до часних осіб. Одним таким зверненням було до **" так званої інвестпозикі їх почтова адреса , вже після звернення, сказали що можуть надати кошти, йшла річ про 170000 тисяч. Я згодилась і після того вони мені запропонували 3 варіанта видачі 1; під залог майна видача в нотаріуса
2; з поручителями в нотаріуса 6 чоловік з підтвердженням доходу та...
3; з оформленням поліса 1500тис. Онлайн на карту
3варіант мені підійшов так як потрібні були кошти срочно ще й видача була прямо на карту.
Після отримання коштів 1500 тисяч грн. Вони як сказали мені (автоматично внесли мене в чорний список) бо після оплати я чисто фізично не могла вийти на зв'язок...
Після внесення мене в чорний список, видаленим мене не захотіли, запросили ще 1500 я заплатила, але після цього запросили 3200 виведення так і не відбулося, потім ще запросили 6378 грн. ( Всі скріни можу надати, так і номер карти на яку були перечислені кошти) , як вони і сказали виведення типу було, але я потрапила в лікарню з угрозою викидня ( вони довели до такого стану), не заходила в інтернет якщо чесно було не до цього і вони мене знову внесли в так званий чорний список , запитую причину відповідь була такою " що, так як ви не підписали договора , вас автоматично внесено в чорний список" я мала підписати договора, потім скинути їм, і вони тоді мені перечислять кошти! Зараз пишуть що виведення з чорного списку неможливе, і тепер буде відкрите виконавче провадження і з мене стягуватимуть ці кошти...хоть і запитувала чи є перекази на моє ім'я, в банку відповіли що ніяких переводів немає, навіть які і зависли на моє ім'я та на мою карту!!!

Завязуйте

Вірите в Брехню і казки
 
Хочу повідомити про ПП УКРКАПІТАЛІНВЕСТ-С
Вже просто не знаю куди писати і куди звертатися...
Брала кредити в МФО (їх всі погасила) але ще раніше, щоб зменшити свої фінансові платежі звернулася до часних осіб. Одним таким зверненням було до **" так званої інвестпозикі їх почтова адреса , вже після звернення, сказали що можуть надати кошти, йшла річ про 170000 тисяч. Я згодилась і після того вони мені запропонували 3 варіанта видачі 1; під залог майна видача в нотаріуса
2; з поручителями в нотаріуса 6 чоловік з підтвердженням доходу та...
3; з оформленням поліса 1500тис. Онлайн на карту
3варіант мені підійшов так як потрібні були кошти срочно ще й видача була прямо на карту.
Після отримання коштів 1500 тисяч грн. Вони як сказали мені (автоматично внесли мене в чорний список) бо після оплати я чисто фізично не могла вийти на зв'язок...
Після внесення мене в чорний список, видаленим мене не захотіли, запросили ще 1500 я заплатила, але після цього запросили 3200 виведення так і не відбулося, потім ще запросили 6378 грн. ( Всі скріни можу надати, так і номер карти на яку були перечислені кошти) , як вони і сказали виведення типу було, але я потрапила в лікарню з угрозою викидня ( вони довели до такого стану), не заходила в інтернет якщо чесно було не до цього і вони мене знову внесли в так званий чорний список , запитую причину відповідь була такою " що, так як ви не підписали договора , вас автоматично внесено в чорний список" я мала підписати договора, потім скинути їм, і вони тоді мені перечислять кошти! Зараз пишуть що виведення з чорного списку неможливе, і тепер буде відкрите виконавче провадження і з мене стягуватимуть ці кошти...хоть і запитувала чи є перекази на моє ім'я, в банку відповіли що ніяких переводів немає, навіть які і зависли на моє ім'я та на мою карту!!!
Ви мене вибачте,але я так і не зрозуміла навіщо Ви звернулися в інвестпозику,якщо Ви погасили всі МФО,ну і взагалі не можу зрозуміти посил Вашої теми.
 
Хочу повідомити про ПП УКРКАПІТАЛІНВЕСТ-С
Вже просто не знаю куди писати і куди звертатися...
Брала кредити в МФО (їх всі погасила) але ще раніше, щоб зменшити свої фінансові платежі звернулася до часних осіб. Одним таким зверненням було до **" так званої інвестпозикі їх почтова адреса , вже після звернення, сказали що можуть надати кошти, йшла річ про 170000 тисяч. Я згодилась і після того вони мені запропонували 3 варіанта видачі 1; під залог майна видача в нотаріуса
2; з поручителями в нотаріуса 6 чоловік з підтвердженням доходу та...
3; з оформленням поліса 1500тис. Онлайн на карту
3варіант мені підійшов так як потрібні були кошти срочно ще й видача була прямо на карту.
Після отримання коштів 1500 тисяч грн. Вони як сказали мені (автоматично внесли мене в чорний список) бо після оплати я чисто фізично не могла вийти на зв'язок...
Після внесення мене в чорний список, видаленим мене не захотіли, запросили ще 1500 я заплатила, але після цього запросили 3200 виведення так і не відбулося, потім ще запросили 6378 грн. ( Всі скріни можу надати, так і номер карти на яку були перечислені кошти) , як вони і сказали виведення типу було, але я потрапила в лікарню з угрозою викидня ( вони довели до такого стану), не заходила в інтернет якщо чесно було не до цього і вони мене знову внесли в так званий чорний список , запитую причину відповідь була такою " що, так як ви не підписали договора , вас автоматично внесено в чорний список" я мала підписати договора, потім скинути їм, і вони тоді мені перечислять кошти! Зараз пишуть що виведення з чорного списку неможливе, і тепер буде відкрите виконавче провадження і з мене стягуватимуть ці кошти...хоть і запитувала чи є перекази на моє ім'я, в банку відповіли що ніяких переводів немає, навіть які і зависли на моє ім'я та на мою карту!!!
Читайте форум и думайте ! Все ответы на все вопросы...как можна так .... сказали ..предложили онлайн Неподписала, та нах ..всех и всё ,о чём вообще разговор, если саме не думаете есть толковые люди здесь ..помогут .

ПП "УКРКАПІТАЛІНВЕСТ-С" Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами чисто_жуликобандиточеркасы​

 
Как вовремя попал на эту статью. Я уже думал, выгодно всё сделать и закрыть все свои мфо перекредитовавшись в один кредит. Спасибо, что тормознули!
Бросил этим козлам на почту ссылку на эту статью и послал их куда подальше!
 
Останнє редагування:
И у меня была похожая история,очень жаль -но вас и вправду развели на деньги -Я нашла тоже что-то подобного рода ,подала заявку -спустя время мне перезвонил некий товариЩ ,и начал мне тарахтеть ,значит мол я сейчас вам на почту скину договор ,который регистрируется в НБУ ,вы с ним ознакомьтесь ,а потом после ознакомления мне надо было заплатить 1500 грн на то ,чтобы якобы у нотариуса заверить сделку ,меня спасло только то ,что я работаю в банке -и знаю точно что такие договора не регистрируются в нбу ,соответвенно это развод ,и мало того у них еще и якобы есть еще офис ...представляю сколько людей на такое повелось ,мало того что и так мы обращаемся за помощью ,явно не из-за того что у нас все хорошо ,так еще и тут нагревают ,то нотариус ,то поднятие кредитного рейтинга ...
 
Назад
Угорі Унизу