• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Привет.Єдиний держ.реєстр боржників.

Солнце

Форумчанин
Реєстрація
26 Тра 2020
Дописи
106
Реакції
106
Бали
193
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Солнце не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Кредіт бокс прислав смс,що буду в реєстрі боржників.Чим це грозить?Яких наслідків очікувати?
 
Кредіт бокс прислав смс,що буду в реєстрі боржників.Чим це грозить?Яких наслідків очікувати?
Тем что вы будете в реестре должников.
Никто ничего у вас не заберет.в тюрьму не посадят
 
Кредіт бокс прислав смс,що буду в реєстрі боржників.Чим це грозить?Яких наслідків очікувати?
Наслідки в кожного різні,я туда частіше попадаю як додому...один виходить,інший заходить...як не аліменти,то податкова-як не податкова то хуліганка,і нічого живу,жирую,чого і Вам бажаю.
 
Кредіт бокс прислав смс,що буду в реєстрі боржників.Чим це грозить?Яких наслідків очікувати?
Бегом собирайте вещи и спрячьтест где то в погребе в селе по все не утихнет ? шучу , не чего не будет, читайте форум
 
Бегом собирайте вещи и спрячьтест где то в погребе в селе по все не утихнет ? шучу , не чего не будет, читайте форум
В том и прикол.Читаю,пытаюсь понять те наши идиотские законы.Мозги уже закипают,наверное,нервы.А ещё жара,а мне полоть огород:isterika:
 
В том и прикол.Читаю,пытаюсь понять те наши идиотские законы.Мозги уже закипают,наверное,нервы.А ещё жара,а мне полоть огород:isterika:
Та они и не такое могут написать, их задача Вас запугать так что бы Вы и дом продали, лижбы с ними рассчитаться. Просто периодически мониторьте себя в едином реестре
 
Пакет документів підготовлено! Вика за Вашим договором № 3 в CreditBox буде вчинено виконавчий напис нотаріуса з подальшим арештом рахунків та майна. Пакет документів надіслано поштою. Для зупинки процесу вчинення виконавчого напису терміново сплатіть свій борг до 31.12.2021! Тел.0671326648
Підскажіть це лякають чи можуть напис зробити?
 
Пакет документів підготовлено! Вика за Вашим договором № 3 в CreditBox буде вчинено виконавчий напис нотаріуса з подальшим арештом рахунків та майна. Пакет документів надіслано поштою. Для зупинки процесу вчинення виконавчого напису терміново сплатіть свій борг до 31.12.2021! Тел.0671326648
Підскажіть це лякають чи можуть напис зробити?
Пугают конечно... Написы обычно просто делают, без объявления...
 
Пакет документів підготовлено! Вика за Вашим договором № 3 в CreditBox буде вчинено виконавчий напис нотаріуса з подальшим арештом рахунків та майна. Пакет документів надіслано поштою. Для зупинки процесу вчинення виконавчого напису терміново сплатіть свій борг до 31.12.2021! Тел.0671326648
Підскажіть це лякають чи можуть напис зробити?
когда вам пишут то пугают! а когда делают надпись то уже не пишут....
 
Назад
Угорі Унизу