• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

«Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Доброго ранку!цікавить питання щодо мфо Ваша Готівочка,можливо закривали не так давно по УБД,відпишіться будь ласка,є питання,дякую
 
Доброго ранку!цікавить питання щодо мфо Ваша Готівочка,можливо закривали не так давно по УБД,відпишіться будь ласка,є питання,дякую
Доброго ранку. Напишіть мені у вайбер.
 
Нотаріально завірена копія

Є нюанси по деяких договорах
Майже усюди вказано було,що я працюю на ФОПі, що в такому разі можуть зробити МФО? Поки що відмовилися списати відсотки лише клайкредіт, але документи все одно запросили, але що саме буде після відправки усіх документів кожній конторі навіть не знаю. Підкажіть, у яку ціну буде коштувати нотаріально завірена копія?
 
Ребят, подскажите, являюсь УБД-шником.
Есть в наличии Egroshi, Vashagotivochka,MONETKA,moneyboom,ewacash,clycredit.
Хочу всё закрыть, но пакет документов в отделе кадров в 6 экземплярх конечно же трудно будет получить.
Если кто-то конкретно закрывал данные конторы, отзовитесь, возможно, кто-то в электронном виде принимает или же в ксерокопиях и к кому лучше в первую очередь отправлять.
Добрый вечер!можно узнать Ваша Готивочка Вы отправили уже доки?
 
Добрый вечер!можно узнать Ваша Готивочка Вы отправили уже доки?
Неа, пока что ничего не отправлял, посмотрите в соответствующем разделе с готивочкой, либо же в соседних темах
 
Может и себе пойти служить, призедент хочет же, заодно сделаю пользу стране, заодно зайду по адресам которые соскучились???????
 
Назад
Угорі Унизу