• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Проблеми через кредити починаються. Які компанії підуть на поступки?

  • Автор теми Tusi4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 52
  • Перегляди 5K
А сильно вони трезвонять?
И те и другие достают звонками. Но плюсы быстро пропадают, а потом тело предлагают. А касса жутко противная и доставучая. И сейчас в суды ходят
 
И те и другие достают звонками. Но плюсы быстро пропадают, а потом тело предлагают. А касса жутко противная и доставучая. И сейчас в суды ходят
Їх краще закрити в першу чергу, так?
 
Їх краще закрити в першу чергу, так?
У вас есть более агрессивные конторы, чем плюсы и касса. А вообще, подождут. Жизнь коротка, чтоб переживать по пустякам. Тем более у вас детки. Я после новостей из Днепра, ещё раз убедилась, что кредиты, обзвоны, то такая фuгня. Думайте и о себе и о детях, в первую очередь
І по контактам дзвонили?
По контактным звонили. Но быстро были посланы. На работу и по соседям не звонили
 
Кредит плюс любит автодозвон. На вас и контактных, недели на 3 точно, каждые 15 минут. Но это было до войны. Сейчас они вооооооообще пропали.
Кредит плюс на 4 день прострочки вже кумі смс слали із сумою заборгованості. Потім знайомому. Ну я їм написала закон від 14.02.2021. Плюс відправила докази того, що вони третім особам надавали інформацію, бо вони мені стверджували, що такого не робили. Все, поки не дзвонять і не пишуть, навіть мені.
У вас есть более агрессивные конторы, чем плюсы и касса. А вообще, подождут. Жизнь коротка, чтоб переживать по пустякам. Тем более у вас детки. Я после новостей из Днепра, ещё раз убедилась, что кредиты, обзвоны, то такая фuгня. Думайте и о себе и о детях, в первую очередь

По контактным звонили. Но быстро были посланы. На работу и по соседям не звонили
Ви праві. Тут гірші новини, ніж кредитори.
 
що це за звір такиЗ 14 липня в Україні діє закон №1349-IX Про захист прав споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості, більш відомий, як «антиколекторський закон». Він встановлює вимоги до етичної поведінки колекторів в процесі стягнення боргу і регулює роботу колекторських компаній.
 
Їх краще закрити в першу чергу, так?
Желательно да.
Кредит плюс любит автодозвон. На вас и контактных, недели на 3 точно, каждые 15 минут. Но это было до войны. Сейчас они вооооооообще пропали.
Мне они до войны ИН слепили. Снес. Предложили тело с разбивкой на платежи или суд. Выбрал первое, так и расстались.
 
Ви уважно читали? Я написала, що працювала в шв. А не працюю. Про Зураба я чула що такий працює.
Ну ок, нехай працювали. І типу не знали як їх калєки працюють.
Я і сама в ті будки підходила, де кредити видавали на самому початку, коли думала типу "вони не мали право блаблабла". Наглість і хамство, коли дізнавались що не кредит прийшли брати і не платити за нього. Я підходила мінімум на 2 відділення. Кого з оточення швидковоші знайшли- теж ходили в ті будки. Те саме, що і зі мною. І по-любому ж говорили що робити коли приходили "на розборки".
І що той зуєбаб телефонував боржникам ви знали, а типу як він з боржниками розмовляв- ні. Чьос полнєйший.
 
Ну ок, нехай працювали. І типу не знали як їх калєки працюють.
Я і сама в ті будки підходила, де кредити видавали на самому початку, коли думала типу "вони не мали право блаблабла". Наглість і хамство, коли дізнавались що не кредит прийшли брати і не платити за нього. Я підходила мінімум на 2 відділення. Кого з оточення швидковоші знайшли- теж ходили в ті будки. Те саме, що і зі мною. І по-любому ж говорили що робити коли приходили "на розборки".
І що той зуєбаб телефонував боржникам ви знали, а типу як він з боржниками розмовляв- ні. Чьос полнєйший.
Ну мені самі боржники розказували. І я там недовго працювала. Бо треба бути морально готовими до таких поворотів як скарги, приходи самих боржників, їх мам. А я не змогла. Бо мені всіх шкода. І взагалі поганий досвід - теж досвід. І що? Тепер до кінця життя мене гнобити цим що я там працювала? Роботи не було, мусила хоч кудись піти, бо дитину треба було і одягати, і годувати, за все платити. Правда, ненадовго мене там хватило
Зі своєї сторони я підказувала як діяти, коли ніхто мене не бачив і не чув. І з моєї подачі писали батьки заяви на своїх дітей, щоб внесли в чорний список. А це було заборонено говорити клієнтам, бо так зменшується їх кількість.
 
Останнє редагування:
Доброго вечора.
Давно вже читаю форум, нещодавно зареєструвалася.
У мене 22 кредити в МФО. Почалися прострочення. Кредит плюс спочатку кумі і знайомому присилали повідомлення, телефонували. Зв'язалася через чат-бот і нагадала їм закон про антиколекторську діяльність від 14.07. 2021 р. Перестали. Навіть до мене не телефонують- прострочка 9днів. Маніфою дзвонять і пишуть тільки мені поки що - прострочка 4 дні. Зекредіт, банана поки мені, але грозяться, що будуть дзвонити контактам, які я надала. Я відповіла, що ніяких контактів не надавала. Відповідь спеціаліста, що дані є в УБКІ. На це я відповіла, що ці дані вони не мають права використовувати, бо вони в УБКІ. Короче, чувак не знав, що відповісти - прострочка 7 і 8 днів. Кредит каса в перший день прострочки подзвонила мадам і дала термін до 13 години оплатити. Я послухала і виключила. Більше не відповідала на тел дзвінок. Сьогодні дядя подзвонив і практично попросив або продовжити, або закрити. Я сказала, що грошей нема. Більше не дзвонив ніхто - 3 дні прострочки. LoviLove 18 днів прострочки, ніхто, крім робота, не дзвонить до мене і до мами і брата. Cly 18 днів прострочки. Декілька раз прислали смс мені і мамі і все. Тиша. Монетка 14 днів прострочки. 2 рази дзвонили і все. Є гроші 14 днів прострочки. 1 раз дзвонили і далі робот вєщає.Авіра 2 дні прострочки. Там чудовий спеціаліст. Закрию кредит. І Аванс кредит 1 день прострочки. Просто смс. Мілоан там реструктуризація і вже 7 днів прострочки 2 рази дзвонили, але нічого страшного. В інших МФО поки нормально все. Які з цього списку самі агресивні? Хто буде йти на поступки? З ким можна домовлятися? Вже сил нема ці пролонгації робити. Я в декреті, 2 діток. Підкажіть, будь ласка
Є Гроші з Вашого списку дуже паршиві. Може бути терор. Зе Кредит кончені. Сам не можу теж з ними домовитись. Боюсь щоб рідним не подзвонили. Бо це буде край...
 
Є Гроші з Вашого списку дуже паршиві. Може бути терор. Зе Кредит кончені. Сам не можу теж з ними домовитись. Боюсь щоб рідним не подзвонили. Бо це буде край...
Зазвичай, з єгроші все було ок. Цього разу побачу. Кредит плюс і Маніфою дзвонять до усіх. Монетка мовчить, мікрокеш мовчить. Зекредіт з бананом дзвонять поки до мене то робот, то самі хлопці. Поки режим сніжинки включила
 
Назад
Угорі Унизу