• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Проблемний займ в бізнес позиці! Порадьте що робити?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрація
13 Січ 2022
Дописи
19
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Анна Боровська не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго дня. В серпні взяла в бізнес позиці 45 тисяч, до грудня кожні два тижні платила по 8060 грн, потім трапилось так що не змогла. Прислали договір про реструктуризацію, але прочитати його не можливо. Ну і я підписала, там написано було 2500 сплатити. Зараз дзвонять і говорять що я їм знову винна 55 тисяч, так як ті гроші що я сплачувала списались як користування кредитом. Порадьте що робити!
 
Охренеть у них калькуляторы ?. Я бы за такие деньги лучше войну с ними пережила, чем отдавала. Правоту вы им свою не докажете, игнорьте и собирайте на тело, потом договоритесь уже на выгодных для вас условиях.(
 
Всім доброго дня. В серпні взяла в бізнес позиці 45 тисяч, до грудня кожні два тижні платила по 8060 грн, потім трапилось так що не змогла. Прислали договір про реструктуризацію, але прочитати його не можливо. Ну і я підписала, там написано було 2500 сплатити. Зараз дзвонять і говорять що я їм знову винна 55 тисяч, так як ті гроші що я сплачувала списались як користування кредитом. Порадьте що робити!
Нічого.Поки що.
Вирішувати з ними питання в судовому порядку.
Нехай подають в суд.Так їм можете і говорити.
 
Може юрист порадить? Вчора знову звонили, кричали, погрожують. Сил просто немає.
 
Може юрист порадить? Вчора знову звонили, кричали, погрожують. Сил просто немає.
Кто? БП кричит и угрожает? У нас наверное разные БП. По началу чето звонили, вякали. А спустя почти 3 месяца и не звонят. Ну робот пугает кредитным комитетом . Почитайте мой отзыв о них
 
Я це все витримати?
 
Зараз залишилось3, було 27
Вони телефонують тільки контактним? Чоловік про кредит не знає.
Легко. Не отвечать на звонки, в ЛК не заходить, блокировать в Вайбере . Пару раз контактным позвонят. Они не буйные
Контактним тільки тим що я давала?
Кто? БП кричит и угрожает? У нас наверное разные БП. По началу чето звонили, вякали. А спустя почти 3 месяца и не звонят. Ну робот пугает кредитным комитетом . Почитайте мой отзыв о них
Ага, там некая Анастасія, хамит, но красиво.
 
Зараз залишилось3, було 27
Вони телефонують тільки контактним? Чоловік про кредит не знає.

Контактним тільки тим що я давала?

Ага, там некая Анастасія, хамит, но красиво.
Встановіть антиспам чоловіку)))?І собі за одно.
 
Зараз залишилось3, було 27
Вони телефонують тільки контактним? Чоловік про кредит не знає.

Контактним тільки тим що я давала?

Ага, там некая Анастасія, хамит, но красиво.
Да, в основном тем, кого указывали. Ну лично по мне звонили брату мужа?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу