• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Продали ЕАПБ

  • Автор теми Zorro89
  • Дата початку
  • Відповіді 45
  • Перегляди 2K
Сьогодні закрила цю шарагу мані4ую,за період прострочення 47 днів звонили тільки сестрам,старшу(52рочки) задовбували бо я включала режим сніжинки,то вона мене задовбувала,середня адекватна(47років)каже по трохи розберешся,а якщо що то звертайся.Тіло було 5к а з простроченням нарахували 14.800к то я по акції закрила за 7.620к без пролонгацій.
 
Сьогодні закрила цю шарагу мані4ую,за період прострочення 47 днів звонили тільки сестрам,старшу(52рочки) задовбували бо я включала режим сніжинки,то вона мене задовбувала,середня адекватна(47років)каже по трохи розберешся,а якщо що то звертайся.Тіло було 5к а з простроченням нарахували 14.800к то я по акції закрила за 7.620к без пролонгацій.
Подскажите, с какого дня просрочки начали звонить вашим сестрам?
 
В мене також манифою та майкредит продали їм. Написав, що добровільно заплачу тільки тіла, в іншому випадку тільки суд. Також звернувся до них зі зверненням щоб надали докази набуття права вимоги, поки мовчать. Ну хай мовчать, скоро строки надання відповіді спливають, не нададуть відповідь трохи їх позадовбую потім.
 
Подскажите, с какого дня просрочки начали звонить вашим сестрам?
Доброго дня десь через тиждень бо я не брала трубку,зробила мороз поповній та по своїм шарагам а це були кредит плюс6.5к закрила за тіло попалась нормальна говорілка та я була на свому що або тіло або плачу іншу шарагу вона згодилась,маніфою отам були качелі але вчора закрила Слава Богу за тіло плюс 20% ,швидко воші та хурня зе кредит,в швидко воші нормальна вроді теж,я пишу в телеграм що не маю коштів то вона просить хоть щось киньте,то поки нема повної суми кидаю їм по 500 300 грн в місяць(тіло 3.5к)аби не звонили третім особам,а ось зеки просят тіло вже зо два місяці,але так як погашала попередні мфо то в слідуючому місяці буду звязуватись.
 
Назад
Угорі Унизу