• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

продали онлайн финансу

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 19
  • Перегляди 946

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора всім, хочу запитатися з приводу роботи онлайн фінанс. Сьогодні мені прийшло смс від фин х що продали онлайн финанс. Дуже насторожилась бо фин х тоже трохи як кажуть крові попили. перед продажем пропонували закрити за 5 300 но в мене не було можливості. але не написали коли передали. підскажіть що чекати від них бо читала про онлайн фінаннс то вони зразу ліплять ИНН, або ще щось.
 
Доброго вечора всім, хочу запитатися з приводу роботи онлайн фінанс. Сьогодні мені прийшло смс від фин х що продали онлайн финанс. Дуже насторожилась бо фин х тоже трохи як кажуть крові попили. перед продажем пропонували закрити за 5 300 но в мене не було можливості. але не написали коли передали. підскажіть що чекати від них бо читала про онлайн фінаннс то вони зразу ліплять ИНН, або ще щось.
Написи роблять.Терором не займаються.Тихоні)))
 
зрозуміло а якщо я працюю не офіційно то як вони зможуть знімати з зарплати
 
дякую. тогбто якщо в мене у власності будинок на нього накладуть арешт і можуть забрати
 
дякую. тогбто якщо в мене у власності будинок на нього накладуть арешт і можуть забрати
Забрати не заберуть, але ви не зможете його переписати або продати. Будинок ніхто забирати не буде, так що заспокойтесь
 
Iren7777, ліплять напис, знесете його. В суд наврядчи подадуть. Все.
 
Сегодня тоже такую писулю в смс получил. Посмотрим, что будет дальше
 
Доброго дня.сьогодні надійшов лист від онлайн фінанс ,що манівео їм продало мій борг після таліону і що я маю їм оплатити з 20т.-80т.Нерозумію,чому таліон надіслав теж листа оплатити з 20т.- 90т.що в цьому випадку робити?
 
Iren7777, ліплять напис, знесете його. В суд наврядчи подадуть. Все.
Ну почему же? В суд они тоже к сожалению подают после сноса ИНН. У меня пока такого не было, но у людей уже есть. Даже на форуме девушка писала в одной из тем, что она снесла ИНН и они довольно быстро подали на неё в суд. От других людей у себя в городе тоже слышал, что люди снесли их ИНН и буквально через месяц- два подали в суд на людей.
 
Ну почему же? В суд они тоже к сожалению подают после сноса ИНН. У меня пока такого не было, но у людей уже есть. Даже на форуме девушка писала в одной из тем, что она снесла ИНН и они довольно быстро подали на неё в суд. От других людей у себя в городе тоже слышал, что люди снесли их ИНН и буквально через месяц- два подали в суд на людей.
Ок. Подали в суд и что далее? Один-два-пять случаев не решают, это скорее исключение. Пока еще. Пока не отработали практику шараги и калошараги по судам. Вот как отработают, тогда и будет повод переживать. Подадут в суд - отбиться несложно. У них-то прав требования долга как таковых нет. Да, они благодаря брешам в Законе могут пытаться что-то истребовать, но если юрист грамотно сделает отзыв, то выиграть суд для шараги будет сложно. А если благодарностью одарят, то потом в апелляции оспорить можно.
 
Доброго дня.сьогодні надійшов лист від онлайн фінанс ,що манівео їм продало мій борг після таліону і що я маю їм оплатити з 20т.-80т.Нерозумію,чому таліон надіслав теж листа оплатити з 20т.- 90т.що в цьому випадку робити?
розкладіть листи по стопкам
 
Ніяк. Але коли відкриють провадження накладуть арешт на рухоме і нерухоме майно
А если в личной собственности ничего нет. Разве что прописан там и все, как и остальные члены семьи. На это они могут наложить лапу?
Интересно, а если вообще ничего не делать. Ну блокнули карту, так мне она и не нужна, зп на руки получаю. А что дальше? Какой их максимум? Чем это реально грозит?
 
Останнє редагування:
А если в личной собственности ничего нет. Разве что прописан там и все, как и остальные члены семьи. На это они могут наложить лапу?
Интересно, а если вообще ничего не делать. Ну блокнули карту, так мне она и не нужна, зп на руки получаю. А что дальше? Какой их максимум? Чем это реально грозит?
Будет висеть, пока исполнитель не найдёт источник взыскать с Вас задолжность.
 
Назад
Угорі Унизу