• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Продажа долга самим себе или что это?

  • Автор теми Kalinina
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 1K

Kalinina

Форумчанин
Реєстрація
5 Лют 2022
Дописи
97
Реакції
25
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Kalinina не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день!подскажите пожалуйста,е- гроши долг продали в июне месяце Брейн капитал,а сегодня пришла вот такая смс
 

Вкладення

  • Screenshot_20220902-134110~2.png
    Screenshot_20220902-134110~2.png
    78.3 Кб · Перегляди: 174
Є гроші, преміум актив та Брейн капітал - це одна шарага...
 
там х. поймешь, сколько в одном. тот же бизлайт считать или нет... но учредители почти везде совпадают
может у них там какие-то лимиты на тухлые договора, и надо делать движ (перепродавать туда-сюда, чтоб подать норм стату).
 
там х. поймешь, сколько в одном. тот же бизлайт считать или нет... но учредители почти везде совпадают

может у них там какие-то лимиты на тухлые договора, и надо делать движ (перепродавать туда-сюда, чтоб подать норм стату).
хорошие отсчеты для нбу делают :)
 
Добрый день!подскажите пожалуйста,е- гроши долг продали в июне месяце Брейн капитал,а сегодня пришла вот такая смс
Це як туалет десь на базарі чи вокзалі.У кожній кабінці сидить по пєтушку і продають договір на довжину витягнутої руки з однієї кабінки в іншу.Ну от якось так вони "продають"..
 
Спасибо ребята за инфо,теперь понятно кто это.
Але якщо вони вирішили вас дістати,то використають усі методи.Від обзвонити півсела до колажів.В моєму списку вони перші ззаду на віддачу,може ..колись...Я буду доброю і закрию.Ну і якщо вони поклоняться низько,вибачаться за те,що творили 2 роки тому і попросять закрити за тіло,а то і пів тіла...Я подумаю,чи закривати їх чи ні.
 
Але якщо вони вирішили вас дістати,то використають усі методи.Від обзвонити півсела до колажів.В моєму списку вони перші ззаду на віддачу,може ..колись...Я буду доброю і закрию.Ну і якщо вони поклоняться низько,вибачаться за те,що творили 2 роки тому і попросять закрити за тіло,а то і пів тіла...Я подумаю,чи закривати їх чи ні.
Це вас так Є гроші кошмарили?
 
Це вас так Є гроші кошмарили?
Та не тільки мене.На форумі почитайте про них.Є гроші відбиті наглухо,відсотки рахують що бешені і чомусь вони впевнені,що з тіла 5 тис я оплачу їм 100 тис...1 вересня в мене було 2 роки як я у прострочках.
Почитайте про них на форумі.Все,що вони можуть це залякували людей.Більше вони нічого не можуть,звонарі....
 
Та не тільки мене.На форумі почитайте про них.Є гроші відбиті наглухо,відсотки рахують що бешені і чомусь вони впевнені,що з тіла 5 тис я оплачу їм 100 тис...1 вересня в мене було 2 роки як я у прострочках.
Почитайте про них на форумі.Все,що вони можуть це залякували людей.Більше вони нічого не можуть,звонарі....
В мене вже рік був як в прострочках, тоже самого початку кошмарили капец, понаходили всіх даже тих кого і незнала, колажі, що дітей заберуть, що на стовбах буду висіти всією сімєю як простит..утки по визову, а тепер переживаю зараз за одне щоб знову все те саме не почалось, бо позору набралась вдосталь
 
Назад
Угорі Унизу