• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прокинулись Воші.

  • Автор теми Djessimy
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 2K

Djessimy

Форумчанин
Реєстрація
27 Тра 2020
Дописи
324
Реакції
120
Бали
2,625
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Djessimy не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
2 роки я нічого від них не чула. Хоча на початку приходила в офіс з пропозицією закрити за тіло. Там вже пролонгації були на два тіла. Відмовили . З 9 тис захотіли 40. Послала на х... А два дні дзвонять щоб закрила за 9500. Сказала що хотіла закрити вони відмовились. Тепер лише в судовому порядку. В Україні війна, роботу втратила тому зараз вже пропозиція не актуальна. Тепер один раз дзвонять я пояснюю щоб ішли до суду і на протязі дня вхідні виклики і кидають трубку. Напевно дeбіли.
 
2 роки я нічого від них не чула. Хоча на початку приходила в офіс з пропозицією закрити за тіло. Там вже пролонгації були на два тіла. Відмовили . З 9 тис захотіли 40. Послала на х... А два дні дзвонять щоб закрила за 9500. Сказала що хотіла закрити вони відмовились. Тепер лише в судовому порядку. В Україні війна, роботу втратила тому зараз вже пропозиція не актуальна. Тепер один раз дзвонять я пояснюю щоб ішли до суду і на протязі дня вхідні виклики і кидають трубку. Напевно дeбіли.
У мене вже рік просрочка передали на продзвон кредит капитал
 
вони справді дeбіли, як добре що нічого з ними не маю, та й взагалі навіть кабінеті поблочені у них)
У мене вже рік просрочка передали на продзвон кредит капитал
звонили лише Вам чи ще комусь, бо ці можуть і по контактах звонити
 
вони справді дeбіли, як добре що нічого з ними не маю, та й взагалі навіть кабінеті поблочені у них)

звонили лише Вам чи ще комусь, бо ці можуть і по контактах звонити
Та поки нікому хоча якщо би гроші і були би всеодно не збираюсь закривати їх
 
2 роки я нічого від них не чула. Хоча на початку приходила в офіс з пропозицією закрити за тіло. Там вже пролонгації були на два тіла. Відмовили . З 9 тис захотіли 40. Послала на х... А два дні дзвонять щоб закрила за 9500. Сказала що хотіла закрити вони відмовились. Тепер лише в судовому порядку. В Україні війна, роботу втратила тому зараз вже пропозиція не актуальна. Тепер один раз дзвонять я пояснюю щоб ішли до суду і на протязі дня вхідні виклики і кидають трубку. Напевно дeбіли.
Я теж нічого не чула,2 роки.А це об'явилася.Але отримають жирку з бублика...Пішли нах....
 
У мене вже рік просрочка передали на продзвон кредит капитал
Вітаю! У мене теж просрочка в них майже 2 роки, але тоді пролонгаціями переплатила втричі. Зараз передали фінтех-коллект, сьогодні смс прийшла. Дивні, якщо тоді нічого не отримали, то зараз тим більше не збираюсь платити. Подивимось на що здатні ті фінтех
 
А меня продали финколлект! Сегодня на электронную пришло за тело закрыть!
 
Мене теж комусь передали, і самі почали звонити як скажені. Але скарга в НБУ знову охолодила іх пил.
Доброго дня , вони мені за пів року просрочки вже і группу в вайбері із всякими історіями зробили , а вчора на пopнo сайті фото і данні мої зареєстрували .
Підкажіть будь ласка, ви самі складали заяву у НБУ?
 
Доброго дня , вони мені за пів року просрочки вже і группу в вайбері із всякими історіями зробили , а вчора на пopнo сайті фото і данні мої зареєстрували .
Підкажіть будь ласка, ви самі складали заяву у НБУ?
Вы впевнені що це ШвидкоГроші, а не егроші вам таке витворяють?
 
Мене теж комусь передали, і самі почали звонити як скажені. Але скарга в НБУ знову охолодила іх пил.
Подскажите пожалуйста а как жаловаться в НБУ? Заявление как составить?
Подскажите пожалуйста а как жаловаться в НБУ? Заявление как составить?
Не бояться не кого и не чего!Не штрафа не законов!
 
Мене теж комусь передали, і самі почали звонити як скажені. Але скарга в НБУ знову охолодила іх пил.
Доброго дня , вони мені за пів року просрочки вже і группу в вайбері із всякими історіями зробили , а вчора на пopнo сайті фото і данні мої зареєстрували .
Підкажіть будь ласка, ви самі складали заяву у н
Вы впевнені що це ШвидкоГроші, а не егроші вам таке витворяють?
А так , я чомусь думала що евоші це егроші . Вибачте .
 
Доброго дня , вони мені за пів року просрочки вже і группу в вайбері із всякими історіями зробили , а вчора на пopнo сайті фото і данні мої зареєстрували .
Підкажіть будь ласка, ви самі складали заяву у н

А так , я чомусь думала що евоші це егроші . Вибачте .
Е воші то е гроші) а це гілка про швидко гроші
 
Доброго дня , вони мені за пів року просрочки вже і группу в вайбері із всякими історіями зробили , а вчора на пopнo сайті фото і данні мої зареєстрували .
Підкажіть будь ласка, ви самі складали заяву у НБУ?
Так, в довільній формі.
Подскажите пожалуйста а как жаловаться в НБУ? Заявление как составить?

Не бояться не кого и не чего!Не штрафа не законов!
В довільній формі і описуйте яскравіше.
 
Підкажіть, що потрібно а що не потрібно вказувати в заяві?
Я писала в довільній формі, що поняття не маю звідки в тих шахраів моі дані, надзвонюють, погрожують, і згустити фарби.
 
Доброго дня , вони мені за пів року просрочки вже і группу в вайбері із всякими історіями зробили , а вчора на пopнo сайті фото і данні мої зареєстрували .
Підкажіть будь ласка, ви самі складали заяву у НБУ?
Я писала в кібер поліцію. Є навіть відкрита справа. Попустило
 
Назад
Угорі Унизу