• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пропали записи с портала "Судова влада"

Деннот

Читач
Реєстрація
9 Лис 2022
Дописи
5
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Деннот не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здравствуйте. Было 2 открытых дела, проверял в начале года. Потом было не до этого, сегодня зашел на портал, записей нет. Не находит ни по ФИО ни по номеру дела. Куда они могли подеваться? Может кто-то сталкивался с похожей ситуацией? Суды на подконтрольной территории, окупирована не была. Спасибо
 
Останнє редагування:
Здравствуйте. Было 2 открытых дела, проверял в начале года. Потом было не до этого, сегодня зашел на портал, записей нет. Не находит ни по ФИО ни по номеру дела. Куда они могли подеваться? Может кто-то сталкивался с похожей ситуацией? Суды на подконтрольной территории, окупирована не была. Спасибо
Перевіряли декілька раз?
 
А в єдиному державному реєстрі судових рішень є по номеру справи хоч щось?
 
Деякі справи, які знаходяться у розгляді у Херсонській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганських областях не відображаються на Судовій владі.
Спробуйте знайти інформацію по номеру справи у Єдиному реєстрі судових рішень, або можете завантажити додаток в Плеймаркеті "Судебные заседания и реестр", там відстежуються і засідання і ухвали/рішення.
Лайт-версія дозволяє відстежувати до 5 справ безкоштовно.
 
Деякі справи, які знаходяться у розгляді у Херсонській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганських областях не відображаються на Судовій владі.
Спробуйте знайти інформацію по номеру справи у Єдиному реєстрі судових рішень, або можете завантажити додаток в Плеймаркеті "Судебные заседания и реестр", там відстежуються і засідання і ухвали/рішення.
Лайт-версія дозволяє відстежувати до 5 справ безкоштовно.
Ще раз доброго дня всім. А якщо справа закрита, є рішення, вона вже не відображається у додатку "Судебные заседания и реестр"? Дякую
 
Ще раз доброго дня всім. А якщо справа закрита, є рішення, вона вже не відображається у додатку "Судебные заседания и реестр"? Дякую
Доброго дня, справа відображається (всі ухвали і рішення суду зберігаються у додатку).
 
Дякую за відповідь. Я не дуже коректно поставив запитання, вибачте.
1. Було два рішення, я їх на "судовій владі" бачив. Потім вони там перестали відображатись.
2. Я, нажаль, втратив доступ до номерів справ, в реєстрі судових рішень не можу знайти пошук за прізвищем.
3. Завантажив додаток. Там по прізвищу рішення теж не видає.

Питання таке - чи є якийсь спосіб знайти своє рішення, не знаючи номер? Дякую. Вибачте, якщо путано
 
Назад
Угорі Унизу