• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пропозиція від Тенго про закриття.

Ігор2213

Форумчанин
Реєстрація
5 Кві 2023
Дописи
43
Реакції
9
Бали
133
UAH
7.50
Ваш пол
Мужской
Ігор2213 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, маю питання на рахунок тенго: тіло кредиту 10к, на сьогоднішній день вже 22к, домовився із дзвонілкою про закриття кредиту в 11500, но маю сумніви про те що закриють, тому що при питанні як мені внести платіж він сказав таке: увійдіть в особистий кабінет, вибрати оплату частинами, і внести суму 11500, після цього вони зі своєї сторони закриють весь кредит. Підскажіть чи це так працює??
 
Доброго дня, маю питання на рахунок тенго: тіло кредиту 10к, на сьогоднішній день вже 22к, домовився із дзвонілкою про закриття кредиту в 11500, но маю сумніви про те що закриють, тому що при питанні як мені внести платіж він сказав таке: увійдіть в особистий кабінет, вибрати оплату частинами, і внести суму 11500, після цього вони зі своєї сторони закриють весь кредит. Підскажіть чи це так працює??
Можливо і працює, але...
Якщо внесете і залишитеся винні решту - нічого доказати не зможете.
Вимагайте гарантійний лист. Паперовий, тобто не в вайбер, не на електронку і тим більше не в тг.
 
Хотів щоб я йому продиктував електронку, щоб він лист туда вислав.
 
Мені така сама пропозиція надійшла скинули гарантійного листа. На ел.пошту. Закриють чи це х*рня із під коня?
 
Добрий вечір! Чи вислали комусь гарантійний? Чи закривали без нього. Отримав таку ж пропозицію, але кажуть платіть без гарантійного, бо такого не роблять.
 
да вони начебто чесні, не кидають..., сам на днях планую закривати тенго та мілоан
 
Я б не ризикувала платити без гарантійки. Якими б чесними вони не були
 
ну я колись платила без гарантійки, не кинули. але в мене був лист з їх офіційної пошти про списання
 
у мене в тенго кредит, було дві пролонгації, тіло 3 кк, протермінування за 60 днів вже, сьогодні прийшло смс що можна закрити за 2400 грн. (залишок тіла)+ 1000 грн. хто знає, скільки така пропозиція діє?
 
А коти ще живі? Тоді можна домовлятися, вони особливо злими ніколи не були
 
Назад
Угорі Унизу