• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прощение долга от банка ПУМБ

Annaa_a_a

Читач
Реєстрація
28 Лют 2020
Дописи
1
Реакції
1
Бали
1,758
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Annaa_a_a не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день. Подскажите, может кто то сталкивался уже. Пумб прислал вот такое сообщение
1668097261449.png

Мы должны оплатить, а документы о прощении они пришлют через 2е недели. Но выдают гарантийный лист при этом.
 
Annaa_a_a, якщо хочете закрити борг в банку - надішліть адресу для отримання гарантійки
 
Добрый день. Подскажите, может кто то сталкивался уже. Пумб прислал вот такое сообщение Переглянути вкладення 123999
Мы должны оплатить, а документы о прощении они пришлют через 2е недели. Но выдают гарантийный лист при этом.
Я тоже получила такое же уведомление и не знаю реально ли это или развод.
 
Я тоже получила такое же уведомление и не знаю реально ли это или развод.
Можна подзвонити в банк і уточнити,якщо є кошти.І бажання закрити кредит.
Колись я так закрила Приват.
 
Мне сегодня пришло от ПУМБ -Наразі пропозиції від Банку відсутні, проте ми постійно працюємо над впровадженням нових рішень. Якщо для Вас буде сформовано пропозицію, Ви отримаєте її в застосунку ПУМБ-онлайн, слідкуйте за оновленнями.
В будь якому разі рекомендуємо оплачувати платежі своєчасно, щоб не накопичувати заборгованість і зменшити в подальшому фінансове навантаження.
Зауважу, що Банк іде назустріч клієнтам і виконує вимоги регулятора, клієнтам які зараз втратили можливість сплачувати за кредитом, не нараховуються штрафи та не підвищуються відсотки за непогашену заборгованість.
Додатково повідомляємо, що для виконання оплат Ви можете скористатись сервісом онлайн-оплат від Банку ПУМБ . Це цілком безпечно. Він замінить Вам мобільний застосунок.
Відправте, будь ласка, логи та скріншот екрану з помилкою при спробі входу в мобільний застосунок для вирішення технічної помилки службою підтримки Банку.

Зробити це просто:
якщо у Вас встановлено операційну систему Android, необхідно 5 разів швидко «тапнути» по екрану (здійснити торкання до екрану);
якщо iOS - потрусити телефон та відправити повідомлення у службу підтримки.
 
Мне сегодня пришло от ПУМБ -Наразі пропозиції від Банку відсутні, проте ми постійно працюємо над впровадженням нових рішень. Якщо для Вас буде сформовано пропозицію, Ви отримаєте її в застосунку ПУМБ-онлайн, слідкуйте за оновленнями.
В будь якому разі рекомендуємо оплачувати платежі своєчасно, щоб не накопичувати заборгованість і зменшити в подальшому фінансове навантаження.
Зауважу, що Банк іде назустріч клієнтам і виконує вимоги регулятора, клієнтам які зараз втратили можливість сплачувати за кредитом, не нараховуються штрафи та не підвищуються відсотки за непогашену заборгованість.
Додатково повідомляємо, що для виконання оплат Ви можете скористатись сервісом онлайн-оплат від Банку ПУМБ . Це цілком безпечно. Він замінить Вам мобільний застосунок.
Відправте, будь ласка, логи та скріншот екрану з помилкою при спробі входу в мобільний застосунок для вирішення технічної помилки службою підтримки Банку.

Зробити це просто:
якщо у Вас встановлено операційну систему Android, необхідно 5 разів швидко «тапнути» по екрану (здійснити торкання до екрану);
якщо iOS - потрусити телефон та відправити повідомлення у службу підтримки.
Я буду чекати, платити не буду.
 
Мне приходило такое предложение от ОТП банка, но пока я собирала деньги на оплату- они передали мои кредиты кой-то организации для взыскания полной суммы долга. У меня два товарных кредита( рассрочка )+ карта кредитная. Месяцев 5-6 я не платила, сейчас вношу платежи. Суммы у меня приличные. Теперь жду, что будет дальше.
 
Добрый день. Подскажите, может кто то сталкивался уже. Пумб прислал вот такое сообщение Переглянути вкладення 123999
Мы должны оплатить, а документы о прощении они пришлют через 2е недели. Но выдают гарантийный лист при этом.
А яка у вас просрочка в ПУМБ?
 
Я тоже получила такое же уведомление и не знаю реально ли это или развод.
У мене в приваті був борг 21 тисяча. Це проценти з кредитної картки що набігли за 15 років. Мені запропонували сплатити 500 гривень і закриють кредит. Я поїхав у відділення , сплатив і кредит закрили. Вам треба звернутись у відділення.
Я тоже получила такое же уведомление и не знаю реально ли это или развод.
У мене в приваті був борг 21 тисяча. Це проценти з кредитної картки що набігли за 15 років. Мені запропонували сплатити 500 гривень і закриють кредит. Я поїхав у відділення , сплатив і кредит закрили. Вам треба звернутись у відділення.
У мене в приваті був борг 21 тисяча. Це проценти з кредитної картки що набігли за 15 років. Мені запропонували сплатити 500 гривень і закриють кредит. Я поїхав у відділення , сплатив і кредит закрили. Вам треба звернутись у відділення.

У мене в приваті був борг 21 тисяча. Це проценти з кредитної картки що набігли за 15 років. Мені запропонували сплатити 500 гривень і закриють кредит. Я поїхав у відділення , сплатив і кредит закрили. Вам треба звернутись у відділення.
З 250 гривень набігло 21 тисяча
 
Мне приходило такое предложение от ОТП банка, но пока я собирала деньги на оплату- они передали мои кредиты кой-то организации для взыскания полной суммы долга. У меня два товарных кредита( рассрочка )+ карта кредитная. Месяцев 5-6 я не платила, сейчас вношу платежи. Суммы у меня приличные. Теперь жду, что будет дальше.
Это не законно! Продать долг-это факторинг, и он осуществляется только если банк ликвидируется и с представителем нацбанка, если банк не закрывается, они не имеют права продавать...обратитесь к юристу
 
Это не законно! Продать долг-это факторинг, и он осуществляется только если банк ликвидируется и с представителем нацбанка, если банк не закрывается, они не имеют права продавать...обратитесь к юристу
Чому незаконно?
 
Добрый день. Подскажите, может кто то сталкивался уже. Пумб прислал вот такое сообщение Переглянути вкладення 123999
Мы должны оплатить, а документы о прощении они пришлют через 2е недели. Но выдают гарантийный лист при этом.
мне сегодня типа такого пришло, прошу гарантийку, пишут на день обращения +5 дней для оплаты, хотя акционое предложение до 29 февраля, после повторного обращения, написали ближе к вероятной дате оплаты обратитесь - вышлем гарантийку, кредитную карту постараюсь закрыть, а вот кредит -не смогу, думаю, что пумб решит дальше
 
Що це означає?що кредит списаний?
Переглянути вкладення 148320
ні, кредит не списаний, а перейшов в інший статус по вимогам НБУ.
можу пояснити, як в мене це було, якщо коротко тіло 7410, відсотків 8400, чи +-, в один прекрасний момент, все по 0 в додатку, як у вас, потім з'ясувалося, що стала сума фіксованою 12200 з чимось, довго просили хочь щось, сплатила, коли зявилися гроші 1200 з цимось, залишок 11000, потім у лютому запропонували сплатити 4810, і закрити це питання, сплатила по гарантійному листу, тепер треба на відділені забрати довідку про закриття
 
Так там з прощеням свої трабли, необхідно ще в податкову щось заплатити виходить сума заборгованості, можливо я помиляюсь.....
 
Назад
Угорі Унизу