• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просят зарегистрировать новый номер телефона

Реєстрація
2 Сер 2020
Дописи
16
Реакції
2
Бали
2,560
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Виктор 1234567 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Что от них ожидать? Так как просят зарегистрировать телефон,то нового моего номера у них нету,что они могут? Если есть засвечен адрес где проживаю и номер, но это только в справке ВПО, могут они как то докопаться, или обычная рассылка ?
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-09-20-17-36-23-940_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-09-20-17-36-23-940_com.google.android.gm.jpg
    105.2 Кб · Перегляди: 84
Что от них ожидать? Так как просят зарегистрировать телефон,то нового моего номера у них нету,что они могут? Если есть засвечен адрес где проживаю и номер, но это только в справке ВПО, могут они как то докопаться, или обычная рассылка ?
Обична розсилка.Це для того реєструватись,щоб типу "акція"спрацювала".Не хочете платити,значить в спам,да і все.:)
 
Обична розсилка.Це для того реєструватись,щоб типу "акція"спрацювала".Не хочете платити,значить в спам,да і все.:)
До настоящего адреса не докапаются, через переселенца? Или б они наверно уже б сразу звонили
 
До настоящего адреса не докапаются, через переселенца? Или б они наверно уже б сразу звонили
Перестаньте себе накручувати.Хто їм його дасть.Ви самі попробуйте в цнап дозвонитись))?чи відповідь на електронний лист дочекатись))
 
Не ведіться вчора дзвонила дама від них,сказала коли оплата,я сказала коштів поки нема ,то вона мені ви ухиляєтесь від оплати,а відсотки такі нарахували ,що жах.Пригрозила мені судом і виконавчим ,я сказала добре подавайте,а сьогодні вже ми вам акцію пропонуємо,дадуть тіло і на платежи то ще можна подумати)
 
Не ведіться вчора дзвонила дама від них,сказала коли оплата,я сказала коштів поки нема ,то вона мені ви ухиляєтесь від оплати,а відсотки такі нарахували ,що жах.Пригрозила мені судом і виконавчим ,я сказала добре подавайте,а сьогодні вже ми вам акцію пропонуємо,дадуть тіло і на платежи то ще можна подумати)
Credit Express и суд? Это нереально пока. Но в суд начать продавать могут. Только не сейчас, а чуть позже.

А эти все регистрации нового телефона чушь какая-то
 
Теж саме прийшло тільки з 2019 року та сума менша,але пройшло вже 2 чи 3 роки вони ще і далі будуть писати та звонити??
 
Назад
Угорі Унизу