• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просроченная оплата по займам МФО

  • Автор теми Mika0426
  • Дата початку
  • Відповіді 46
  • Перегляди 3K

Mika0426

Форумчанин
Реєстрація
25 Січ 2023
Дописи
57
Реакції
8
Бали
283
UAH
2.00
Ваш пол
Женский
Mika0426 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня
В своё время взяла один мфо затем второй что бы закрыть первый и так пошло. На тот момент не работала, с ребёнком на руках. Сейчас мфо много. Везде делала пролонгации , на погашение не хватает зарплат. Вот решилась не делать пролонгацию. Собираю деньги на поочередное закрытие. Первые по прострочке Банана и Зе кредит, кредит Касса Милоан , клик кредит Швыдко гроши.
Зе кредит, Банана и кредит Каса достают звонками. Пытаюсь объяснить что денег нет от слова совсем. Сколько ждать по времени на предложение закрытия тела? Может можно им какие то письма написать заказным , например про запрет на обработку персональных даных.
 
Сколько ждать по времени на предложение закрытия тела?
Не скоро. Як мінімум декілька місяців. Спочатку вони намагатимуться з вас "здерти три шкури".
Якщо зрозуміють що не вийде - лиш тоді можуть запропонувати більш менш щось підходяще.
Может можно им какие то письма написать заказным , например про запрет на обработку персональных даных.
Можете спробувати, але то навряд чи дасть очікуємий ефект.
І це більше мають писати ті, до кого будуть дзвонити... "треті особи". І в НБУ.
Читайте форум і профільні теми по вашим мфо. Там все розписано що до чого.
Успіхів.
 
Не скоро. Як мінімум декілька місяців. Спочатку вони намагатимуться з вас "здерти три шкури".
Якщо зрозуміють що не вийде - лиш тоді можуть запропонувати більш менш щось підходяще.

Можете спробувати, але то навряд чи дасть очікуємий ефект.
І це більше мають писати ті, до кого будуть дзвонити... "треті особи". І в НБУ.
Читайте форум і профільні теми по вашим мфо. Там все розписано що до чого.
Успіхів.
Дякую
Не скоро. Як мінімум декілька місяців. Спочатку вони намагатимуться з вас "здерти три шкури".
Якщо зрозуміють що не вийде - лиш тоді можуть запропонувати більш менш щось підходяще.

Можете спробувати, але то навряд чи дасть очікуємий ефект.
І це більше мають писати ті, до кого будуть дзвонити... "треті особи". І в НБУ.
Читайте форум і профільні теми по вашим мфо. Там все розписано що до чого.
Успіхів.
Мфо мають право телефонувати в суботу та неділю?
 
Мфо мають право телефонувати в суботу та неділю?
Дзвонити у вихідні і святкові дні заборонено.
Але ж це їх ніколи не спиняло.
Тим більше практично завжди вони дзвонять не зі своїх
корпоративних номерів, а з "лєвих". Тобто ідентифікувати
їх в разі чого практично неможливо.
 
Дзвонити у вихідні і святкові дні заборонено.
Але ж це їх ніколи не спиняло.
Тим більше практично завжди вони дзвонять не зі своїх
корпоративних номерів, а з "лєвих". Тобто ідентифікувати
їх в разі чого практично неможливо.
Завжди телефонують з «лєвих» все що можу блокую та скаржусь через гет
 
Дзвонити у вихідні і святкові дні заборонено.
Але ж це їх ніколи не спиняло.
Тим більше практично завжди вони дзвонять не зі своїх
корпоративних номерів, а з "лєвих". Тобто ідентифікувати
їх в разі чого практично неможливо.
Сьогодні неділя а зекредіт, аванс кредит і лоані з ранку прислали смс. На минулому тижні писала на електрону адресу Зе кредит і банана щоб прислали договір так як знайти його не можу. Відповіді не мае.
З ними взагалі краще не спілкуватись чи інколи відповідати. І Зе кредит написав якщо не оплачу будут дзвонити третім особам.
При читані форума дух бойовий, не можу я їм такі %сплачувати а пари смс начинае тиск підійматися.
 
Сьогодні неділя а зекредіт, аванс кредит і лоані з ранку прислали смс. На минулому тижні писала на електрону адресу Зе кредит і банана щоб прислали договір так як знайти його не можу. Відповіді не мае.
З ними взагалі краще не спілкуватись чи інколи відповідати. І Зе кредит написав якщо не оплачу будут дзвонити третім особам.
При читані форума дух бойовий, не можу я їм такі %сплачувати а пари смс начинае тиск підійматися.
Та мені авіра дзвонила. 3 день прострочки. То ж такі от справи. І сьогодні неділі
 
Сьогодні неділя а зекредіт, аванс кредит і лоані з ранку прислали смс. На минулому тижні писала на електрону адресу Зе кредит і банана щоб прислали договір так як знайти його не можу. Відповіді не мае.
З ними взагалі краще не спілкуватись чи інколи відповідати. І Зе кредит написав якщо не оплачу будут дзвонити третім особам.
При читані форума дух бойовий, не можу я їм такі %сплачувати а пари смс начинае тиск підійматися.
Ну, первое время будет аншлаг по звонкам. Но все зависит от вас и окружения. Режим снежинки творит чудеса. В ЛК не заходить,на звонки и Вайбер не отвечать. Игнор максимальный. Главное, чтоб из вашего окружения никто инфу не слил.
 
Та мені авіра дзвонила. 3 день прострочки. То ж такі от справи. І сьогодні неділі
І на них скаржитись немає смисла
Ну, первое время будет аншлаг по звонкам. Но все зависит от вас и окружения. Режим снежинки творит чудеса. В ЛК не заходить,на звонки и Вайбер не отвечать. Игнор максимальный. Главное, чтоб из вашего окружения никто инфу не слил.
З мого окруженія ніхто не знае про мфо
Я даже не знаю яке окруженіе попередити і на яке вони можуть вийти , знайти. Соц сеті давно закриті.
 
Ближайшие родственники, муж, близкие друзья, кумовья. Есть базы данных. Даже по прописке могут звонить. Но для соседей то мошенники звонят. Взломали приват 24 и Ву а ля. Сказать нужно именно вам,так как поверьте ,если скажут звонилки, то там будет другая версия, из серии на наркотики, бухло и тд.

І на них скаржитись немає смисла

З мого окруженія ніхто не знае про мфо
Я даже не знаю яке окруженіе попередити і на яке вони можуть вийти , знайти. Соц сеті давно закриті.
 
Ближайшие родственники, муж, близкие друзья, кумовья. Есть базы данных. Даже по прописке могут звонить. Но для соседей то мошенники звонят. Взломали приват 24 и Ву а ля. Сказать нужно именно вам,так как поверьте ,если скажут звонилки, то там будет другая версия, из серии на наркотики, бухло и тд.
Мужа нету, кумовей нету, друзья на передовой. Несколько человек с родни.
Спасибо за поддержку ?
 
З ними взагалі краще не спілкуватись чи інколи відповідати.
Спілкуватися потрібно лишень в одному випадку - є можливість і головне : бажання, закрити займ на вигідних умовах.
Все. Тчк.
При читані форума дух бойовий, не можу я їм такі %сплачувати а пари смс начинае тиск підійматися.
Перестаньте. Це просто набір букв у довільному порядку.
Мені цього лайна і на телефон і в паперовій формі знаєте скільки за 4 роки присилали ))
Прочитав, улибнувся, видалив. Усьо)
 
Спілкуватися потрібно лишень в одному випадку - є можливість і головне : бажання, закрити займ на вигідних умовах.
Все. Тчк.

Перестаньте. Це просто набір букв у довільному порядку.
Мені цього лайна і на телефон і в паперовій формі знаєте скільки за 4 роки присилали ))
Прочитав, улибнувся, видалив. Усьо)
Дякую
 
Вітаю!
Сьогодні пришла смс від якоїсь мфо з таким текстом.
Gotuet'sya zapyt do reestriv MVS pro naiavnist' maina za rakhunok jakogo mozhe buty zdiisnenno stiagnennia borgu! Splatit' siohodni -10125.00 grn. abo prodovzhit' na 10 dniv za 1470.00 grn. 0632452523

Я на це реагувати ?
І хтось залучав антіколекторів на допомогу?
 
Останнє редагування модератором:
Вітаю!
Сьогодні пришла смс від якоїсь мфо з таким текстом.
1675247892170.png
Я на це реагувати ?
Shift+Del
І хтось залучав антіколекторів на допомогу?
Упасі госпаді вас це зробити.
Якщо не хочете позбутись грошей шляхом відкритого аферизму.
 

Вкладення

  • 1675247785373.png
    1675247785373.png
    2.8 Кб · Перегляди: 37
Вітаю!
Сьогодні пришла смс від якоїсь мфо з таким текстом.
Gotuet'sya zapyt do reestriv MVS pro naiavnist' maina za rakhunok jakogo mozhe buty zdiisnenno stiagnennia borgu! Splatit' siohodni -10125.00 grn. abo prodovzhit' na 10 dniv za 1470.00 grn. 0632452523

Я на це реагувати ?
І хтось залучав антіколекторів на допомогу?
Мне такое слали на той неделе по моему. Не обращайте внимания. Я уже не читаю. Смотрю что это не про скидку на закрытие и не про тело то удаляю. Раньше сидела номера проверяла кто звонит. Сейчас вообще стараюсь внимание не обращать. Только телефон садится быстрее от количества звонков.
 
Вітаю!
Сьогодні пришла смс від якоїсь мфо з таким текстом.
Gotuet'sya zapyt do reestriv MVS pro naiavnist' maina za rakhunok jakogo mozhe buty zdiisnenno stiagnennia borgu! Splatit' siohodni -10125.00 grn. abo prodovzhit' na 10 dniv za 1470.00 grn. 0632452523

Я на це реагувати ?
І хтось залучав антіколекторів на допомогу?
Це або зекредіт або банана
 
І зекредит прислав
Vashi dii vkazuyut' na te, shcho koshty otrymani bez mety ih povernennya! Dovedit' protylezhne, zrobit' vidstrochennya na 20 abo 10 dniv! 0638886469
 
Вітаю!
Сьогодні пришла смс від якоїсь мфо з таким текстом.
Gotuet'sya zapyt do reestriv MVS pro naiavnist' maina za rakhunok jakogo mozhe buty zdiisnenno stiagnennia borgu! Splatit' siohodni -10125.00 grn. abo prodovzhit' na 10 dniv za 1470.00 grn. 0632452523

Я на це реагувати ?
І хтось залучав антіколекторів на допомогу?
Це банана кредит, це у вас десь 2 чи 3 тиждень просрочки?
 
Назад
Угорі Унизу