• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просроченная оплата по займам МФО

  • Автор теми Mika0426
  • Дата початку
  • Відповіді 46
  • Перегляди 3K
З сьогоднішнього дня іду в прострочку в е гроші (
Боюсь що чекати від них?
Всі боялися. Та вже ось три роки прострочки. Мабуть, дзвонять. Та сім-карти тої вже нема. Живу спокійно. А головне, тепер вистачає грошей на все, бо не годую шараги. Не бійтеся.
 
Не знаю, якщо чесно. Я коли їх закрию просто вже ніколи до них не звернуся 100%. Як і до інших
Я теж. ?
Всі боялися. Та вже ось три роки прострочки. Мабуть, дзвонять. Та сім-карти тої вже нема. Живу спокійно. А головне, тепер вистачає грошей на все, бо не годую шараги. Не бійтеся.
Дзвінки по родичам? На роботу?
Якщо працюешь офіційно в мережевому магазині .
 
З сьогоднішнього дня іду в прострочку в е гроші (
Боюсь що чекати від них?
Мені теж всіх обдзвонили. Боялася я цього найбільше. Але все не так страшно як здавалося. Тепер однин страх що пішла на нову роботу офіційну і що будуть дзвонити туди. І що в телефонній книзі були телефони викладачів дитини та садочку. А всім сказала що то шахраї. Як почали дзвонити до кумів (я до цього дня за два думала написати всім кумам що в мене ломанули телефон і будуть дзвонити якісь дибіли, але потім предумала, то вони всю роботу зробили за мене, наговорили кумам кому якісь мати, кому що це працівники привату, навіщо я не зрозуміла), та після цього зробила розсилку по всій телефонній книзі, що в мене взломали телефон та можуть дзвонити шахраї і щоб всі казали що мене не знають і не заводили з ними розмов бо можуть в них теж телефон ломанути, і написала вибачення за незручності. І все, пішла на випередження так сказати. Ні хто більше не казав, що хтось дзвонив. Місяці півтора просрочки, можливо ще все по переду)
 
Дзвінки по родичам? На роботу?
Якщо працюешь офіційно в мережевому магазині .
Напевне, у колег теж є прострочені кредити, еге ж? Вам багато було дзвінків за колег? Ото ж. Кажу, не придумуйте собі страхів. Просто живіть. Ви вже достатньо їм виплатили всім. Через три-чотири місяці зовсім іншими очима на це все дивитись будете. Зараз найважче. Бо самі себе лякаєте.
 
Доброго дня
В своё время взяла один мфо затем второй что бы закрыть первый и так пошло. На тот момент не работала, с ребёнком на руках. Сейчас мфо много. Везде делала пролонгации , на погашение не хватает зарплат. Вот решилась не делать пролонгацию. Собираю деньги на поочередное закрытие. Первые по прострочке Банана и Зе кредит, кредит Касса Милоан , клик кредит Швыдко гроши.
Зе кредит, Банана и кредит Каса достают звонками. Пытаюсь объяснить что денег нет от слова совсем. Сколько ждать по времени на предложение закрытия тела? Может можно им какие то письма написать заказным , например про запрет на обработку персональных даных.
Сьогодні дзвонили сосіду, старенькому діду 85 років і просили щоб я оплатила кредит. А кому і хто дзвонив крім номера нічого, гет теж не знаходить.
 
Вітаю!
Сьогодні пришла смс від якоїсь мфо з таким текстом.
Gotuet'sya zapyt do reestriv MVS pro naiavnist' maina za rakhunok jakogo mozhe buty zdiisnenno stiagnennia borgu! Splatit' siohodni -10125.00 grn. abo prodovzhit' na 10 dniv za 1470.00 grn. 0632452523

Я на це реагувати ?
І хтось залучав антіколекторів на допомогу?
Ахаха,мне приходило,боже какие жк они предсказуемые
 
Назад
Угорі Унизу