• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просроченная оплата по займам МФО

  • Автор теми Mika0426
  • Дата початку
  • Відповіді 46
  • Перегляди 3K
Далі ще більше заплутаєтесь. Зі спокійною душею можете не читати смс від жодної шараги. Вони ні про що
Інколи вони корисні, ось мені банана сьогодні порадили, що я можу перевірити свої доходи через Дію
 
І зекредит прислав
Vashi dii vkazuyut' na te, shcho koshty otrymani bez mety ih povernennya! Dovedit' protylezhne, zrobit' vidstrochennya na 20 abo 10 dniv! 0638886
Мені теж прислали того тижня. Прострочка місяць

Shift+Del

Упасі госпаді вас це зробити.
Якщо не хочете позбутись грошей шляхом відкритого аферизму.
Вони вирішили писати смс
Олена, Вами порушено ст. 525 Цивільного кодексу України! Сплата/подовження тут: Онлайн кредит на Вашу карту ᐉ Милоан ᐉ до 20 000 гривен на карту (ТОВ МІЛОАН)
 
Вони вирішили писати смс
Олена, Вами порушено ст. 525 Цивільного кодексу України! Сплата/подовження тут: Онлайн кредит на Вашу карту ᐉ Милоан ᐉ до 20 000 гривен на карту (ТОВ МІЛОАН)
Скоро будуть передавати до юридичного відділу))
 
Що чекати від юридичного відділу?
То був сарказм)
Не сприймайте все буквально)
Немає у цих ніщєбродів ні юридичного ні відділу стягнення, як вони люблять балуватись знаннями цих слів)
І їздунів в них теж нема.
Все що є : підвал, тирнет і дешева галіма тайваньська гарнітура... усьо)
 
То був сарказм)
Не сприймайте все буквально)
Немає у цих ніщєбродів ні юридичного ні відділу стягнення, як вони люблять балуватись знаннями цих слів)
І їздунів в них теж нема.
Все що є : підвал, тирнет і дешева галіма тайваньська гарнітура... усьо)
пляшку забув
 
Доброго дня
В своё время взяла один мфо затем второй что бы закрыть первый и так пошло. На тот момент не работала, с ребёнком на руках. Сейчас мфо много. Везде делала пролонгации , на погашение не хватает зарплат. Вот решилась не делать пролонгацию. Собираю деньги на поочередное закрытие. Первые по прострочке Банана и Зе кредит, кредит Касса Милоан , клик кредит Швыдко гроши.
Зе кредит, Банана и кредит Каса достают звонками. Пытаюсь объяснить что денег нет от слова совсем. Сколько ждать по времени на предложение закрытия тела? Может можно им какие то письма написать заказным , например про запрет на обработку персональных даных.
З сьогоднішнього дня іду в прострочку в е гроші (
Боюсь що чекати від них?
 
З сьогоднішнього дня іду в прострочку в е гроші (
Боюсь що чекати від них?
Тут по-різному. В мене, то на 25 день обдзвонили всіх: кумів, колишнього чоловіка, свекруху, братів, маму. Жесть. Я домовилася з ними на реструктуризацію.
 
Тут по-різному. В мене, то на 25 день обдзвонили всіх: кумів, колишнього чоловіка, свекруху, братів, маму. Жесть. Я домовилася з ними на реструктуризацію.
Можливо краще їм написати не почту самій і попросити реструктизацію?
 
Можливо краще їм написати не почту самій і попросити реструктизацію?
Ну до мене спочатку дзвонив спеціаліст, я пояснила ситуацію, що грошей нема, просила реструктуризацію. Спочатку казали, що такого нема. Пропонували кредитні канікули, це якщо внести половину суму і через 7 днів інша половина суми повинна бути внесена. Якщо ж не внести, то відсотки, які не нараховувалися протягом 7 днів, повернуться. Це нереально за 7 днів знайти іншу суму, якщо борг 25 тисяч. Ну я пояснила, що ніяк і все. І почалися ужастіки по родичам. З горем пополам домовилася на реструктуризацію
Відразу вони не йдуть. Це вже потім тіпа виняток
 
Ну до мене спочатку дзвонив спеціаліст, я пояснила ситуацію, що грошей нема, просила реструктуризацію. Спочатку казали, що такого нема. Пропонували кредитні канікули, це якщо внести половину суму і через 7 днів інша половина суми повинна бути внесена. Якщо ж не внести, то відсотки, які не нараховувалися протягом 7 днів, повернуться. Це нереально за 7 днів знайти іншу суму, якщо борг 25 тисяч. Ну я пояснила, що ніяк і все. І почалися ужастіки по родичам. З горем пополам домовилася на реструктуризацію
Відразу вони не йдуть. Це вже потім тіпа виняток
Я заблокувала всі номера, інші мфо по 100 дзвінків надходить за день навіть зі скритих, тож дозвонитинся вони не зможуть. Т
 
Назад
Угорі Унизу