• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MyCredit Просрочка 3 дня. Пишуть, до продали мой кредит ТОВ 1 Беспечне Агенство Необхідних Кредитів

  • Автор теми haval
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 972

haval

Читач
Реєстрація
6 Жов 2022
Дописи
16
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
haval не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Просрочка 3 дня. Военный. Не участник АТО! Отправлял им все подтверждающие документы. Ответа ещё не получил. Но, уже пишут, что мой кредит продали.

Что делать?
 
Так то ї є MyCredit. Подивіться уважно на їх сайті
 
Просрочка 3 дня. Военный. Не участник АТО! Отправлял им все подтверждающие документы. Ответа ещё не получил. Но, уже пишут, что мой кредит продали.

Что делать?
Они его сразу не продают,у них договор с компанией что б как специалист был по договору у Вас,а по факту Вы все так же у майкредит. Они тихие, нормально можно с ними закрыть со временем и за тело м норм реструктуризацию дадут со временем
 
Просрочка 3 дня. Военный. Не участник АТО! Отправлял им все подтверждающие документы. Ответа ещё не получил. Но, уже пишут, что мой кредит продали.

Что делать?
Ну вони так швидко вас не можуть продати, вони поки що найадекватніші компанії, все що вони можуть зробити. Бугати вас смс.
Їх можна закрити за кілька місяців за тіло або розбити на пару платежів, дзвонити можуть тільки вам, ну особисто як у мене прострочення більше пів року, вони лише дзвонили тільки мені
 
Ну вони так швидко вас не можуть продати, вони поки що найадекватніші компанії, все що вони можуть зробити. Бугати вас смс.
Їх можна закрити за кілька місяців за тіло або розбити на пару платежів, дзвонити можуть тільки вам, ну особисто як у мене прострочення більше пів року, вони лише дзвонили тільки мені
Вони найлагідніше, що є)) click credit від них, також лапулі)) навіть колектори у них -душки)))
 
Вони найлагідніше, що є)) click credit від них, також лапулі)) навіть колектори у них -душки)))
ну про колекторів не знаю, я трубку не піднімаю, але те, що вони не дзвонять рідним, це я знаю))
 
Назад
Угорі Унизу