• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просрочка 3 месяца! Закрыла за тело кредита

Олеся14

Форумчанин
Реєстрація
12 Чер 2021
Дописи
36
Реакції
40
Бали
158
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Олеся14 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
 
Кредит7 мне без всяких активностей с моей стороны предложили тела. Но там сумма пока для меня - не вытяну. Егроши тоже что-то пытались предложить. Но они меня достали. И не получат ни копейки. Скорей всего, вообще. Так поняла, 2,5-3 месяца - как раз период, когда начинаются интересные предложения с их стороны. Часть после этого продают дальше. Пусть продают. Пофик.
 
Манифою предложили тело,по мне они самые неадекватные.Но гарантийку не прислали,звонишь на гарячую линию,говорят напишите на почту,на счет гарантийки.Пишешь на почту,звоните на гарячую линию....И гарантийки нет,так и проплаты не ждите....Продали кому то
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Большое тело было?что в НБУ писали? скиньте в ЛС плз
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Напишите пожалуйста как закрывали за тело, заранее спасибо.
 
Большое тело было?что в НБУ писали? скиньте в ЛС плз
вечером скину,что писала.Тело было 9 тисяч.По акции 12960 к закрытию.Насчитали 30 +за неполный месяць.Написала,что считали понад времени договора ,больше 1 месяца,и штафи и пеню.....И просила пересчитать договор.НБУ прислали ответ что они считали только 1 месяць проценты.И я им должна 14000.На тот момент заболел ребенок ,платить было нечем.Прошло 2недели и предложиди тело.В НБУ писала раз в неделю жалобу то на проценты,то на угрозы....На 1545 на угрозы,хамское поведение. и т.д.Только будьте осторожны,НБУ признали договор.,електроную печать... ит.д.Надо думать ,что писать.
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.

Интересно )
 
І менз
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Могу написать как,кому интересно.
Можна мені теж в ліс.дякую
 
вечером скину,что писала.Тело было 9 тисяч.По акции 12960 к закрытию.Насчитали 30 +за неполный месяць.Написала,что считали понад времени договора ,больше 1 месяца,и штафи и пеню.....И просила пересчитать договор.НБУ прислали ответ что они считали только 1 месяць проценты.И я им должна 14000.На тот момент заболел ребенок ,платить было нечем.Прошло 2недели и предложиди тело.В НБУ писала раз в неделю жалобу то на проценты,то на угрозы....На 1545 на угрозы,хамское поведение. и т.д.Только будьте осторожны,НБУ признали договор.,електроную печать... ит.д.Надо думать ,что писать.
И мне, пожалуйста, если не затруднит)
 
Только будьте осторожны,НБУ признали договор.,електроную печать
это дословный ответ нбу, или вы так поняли их ответ?
у меня просто тоже есть ответ от нбу по этому поводу
Заявник в Особистому кабінеті підтверджує ознайомлення та згоду з усіма істотними умовами договору шляхом натискання на поле «З умовами Договору згодний» та підписує договір введенням індивідуального алфавітно-цифрового ідентифікатора, який попередньо надсилається смс-повідомленням. Враховуючи зазначене вище вважаємо за необхідне повідомити, що відповідно до статті 3 Закону України «Про електрону комерцію» електронний договір – це домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав і обов`язків та оформлена в електронній формі. Згідно ч. 1 ст. 207 Цивільного кодексу України правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах (у тому числі електронних), у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. Відповідно до ст.639 Цивільного кодексу України, якщо сторони домовилися укласти договір за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем, він вважається укладеним у письмовій формі. Згідно ч. 12 ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію» електронний договір, укладений шляхом обміну електронними повідомленнями, підписаний у порядку, визначеному статтею 12 цього Закону, вважається таким, що за правовими наслідками прирівнюється до договору, укладеного у письмовій формі. Отже, договори, які укладались на підставі Цивільного або Господарського кодексів України можуть мати електронну форму. Договори, укладені в
електронній формі, є такими, що укладені у письмовому вигляді (статі 205, 207 Цивільного Кодексу України). Слід зазначити, що підстави, порядок та правові наслідки припинення дії договорів про надання фінансових послуг визначаються цивільним законодавством, законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг, а також укладеними відповідно до них договорами. Недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин). Якщо недійсність правочину прямо не встановлена законом, але одна із сторін або інша заінтересована особа заперечує його дійсність на підставах, встановлених законом, такий правочин може бути визнаний судом недійсним (оспорюваний правочин). Враховуючи функції, які виконує Національний банк України згідно зі статтями 6 та 7 Закону України «Про Національний банк України»,Національний банк України не наділений повноваженнями визнавати договір недійсним. Звертаємо Вашу увагу, що чинним законодавством застосовується норма презумпції правомірності правочину. В тлумаченні статті 204 Цивільного Кодексу України правочин є правомірним, якщо його недійсність прямо не встановлена законом або якщо він не визнаний судом недійсним. Виходячи з норм ст. ст. 15, 16, 204, 215, 216 Цивільного кодексу України повноваженнями по визнанню договорів недійсними наділені лише суди.
 
Останнє редагування:
вечером скину,что писала.Тело было 9 тисяч.По акции 12960 к закрытию.Насчитали 30 +за неполный месяць.Написала,что считали понад времени договора ,больше 1 месяца,и штафи и пеню.....И просила пересчитать договор.НБУ прислали ответ что они считали только 1 месяць проценты.И я им должна 14000.На тот момент заболел ребенок ,платить было нечем.Прошло 2недели и предложиди тело.В НБУ писала раз в неделю жалобу то на проценты,то на угрозы....На 1545 на угрозы,хамское поведение. и т.д.Только будьте осторожны,НБУ признали договор.,електроную печать... ит.д.Надо думать ,что писать.
Что то я ничего не дождался от вас
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Напишите пожалуйста мне..
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Напишите пожалуйста
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
И мне в лс напишите как их закрыть
 
Назад
Угорі Унизу