• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Просрочка 3 месяца! Закрыла за тело кредита

это дословный ответ нбу, или вы так поняли их ответ?
у меня просто тоже есть ответ от нбу по этому поводу
Заявник в Особистому кабінеті підтверджує ознайомлення та згоду з усіма істотними умовами договору шляхом натискання на поле «З умовами Договору згодний» та підписує договір введенням індивідуального алфавітно-цифрового ідентифікатора, який попередньо надсилається смс-повідомленням. Враховуючи зазначене вище вважаємо за необхідне повідомити, що відповідно до статті 3 Закону України «Про електрону комерцію» електронний договір – це домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав і обов`язків та оформлена в електронній формі. Згідно ч. 1 ст. 207 Цивільного кодексу України правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах (у тому числі електронних), у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. Відповідно до ст.639 Цивільного кодексу України, якщо сторони домовилися укласти договір за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем, він вважається укладеним у письмовій формі. Згідно ч. 12 ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію» електронний договір, укладений шляхом обміну електронними повідомленнями, підписаний у порядку, визначеному статтею 12 цього Закону, вважається таким, що за правовими наслідками прирівнюється до договору, укладеного у письмовій формі. Отже, договори, які укладались на підставі Цивільного або Господарського кодексів України можуть мати електронну форму. Договори, укладені в
електронній формі, є такими, що укладені у письмовому вигляді (статі 205, 207 Цивільного Кодексу України). Слід зазначити, що підстави, порядок та правові наслідки припинення дії договорів про надання фінансових послуг визначаються цивільним законодавством, законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг, а також укладеними відповідно до них договорами. Недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин). Якщо недійсність правочину прямо не встановлена законом, але одна із сторін або інша заінтересована особа заперечує його дійсність на підставах, встановлених законом, такий правочин може бути визнаний судом недійсним (оспорюваний правочин). Враховуючи функції, які виконує Національний банк України згідно зі статтями 6 та 7 Закону України «Про Національний банк України»,Національний банк України не наділений повноваженнями визнавати договір недійсним. Звертаємо Вашу увагу, що чинним законодавством застосовується норма презумпції правомірності правочину. В тлумаченні статті 204 Цивільного Кодексу України правочин є правомірним, якщо його недійсність прямо не встановлена законом або якщо він не визнаний судом недійсним. Виходячи з норм ст. ст. 15, 16, 204, 215, 216 Цивільного кодексу України повноваженнями по визнанню договорів недійсними наділені лише суди.
Овет и дальнейшее действие шараги напрямую зависит от того Что и Как вы в нбу написали. У меня от нбу была отписка,но при этом и списали и заморозили в самой шараге. При этом шарага была самая отбитая
 
Mila777, это всё шахматы..всё учитывать надо. Вы правы
Естесственно все надо учесть. И пруфов побольше прикласть. Записи тел.разговоров с угрозами,скрины с вайбера ,фотки листовок и коллажей....
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Мне интересно.
 
Манифою предложили тело,по мне они самые неадекватные.Но гарантийку не прислали,звонишь на гарячую линию,говорят напишите на почту,на счет гарантийки.Пишешь на почту,звоните на гарячую линию....И гарантийки нет,так и проплаты не ждите....Продали кому то
как неадекватами были- так ими и остались?‍♀️
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
И мне пожалуйста
Напишите
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Напишіть будь ласка що писали
Дякую
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Если вас не затруднит,напишите как вы это сделали.
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Напишіть,будьласка,у приватні,що писали в НБУ,1545
 
Сегодня закрыла за тело форзу,моя 3 я победа!
за тело закрыто кредит 7,там были нормальнве 2 пролонгации.Е гроші тоже за тело,спустя 2 месяца.Писала НБУ,1545.Могу написать как,кому интересно.
Можно мне написать, тоже есть ыорза и Е гроши
 
Можно мне написать, тоже есть ыорза и Е гроши
Я тоже форзу закрыла за тело, нигде ничего не писала, был полный мороз, трубку не брала, по итогу пришло предложение за тело, просрочка 2 мес.
Можно мне написать, тоже есть ыорза и Е гроши
А Е-гроши самые отбитые увы, их закрыла с процентами, и забыла как страшный сон
 
Что лучше, ждать пока на тело пойдут?
Тело смешное 1268 гривен
Насчитали 2400
Думаю погасить сейчас пока мало или жлать тело.. Просто кредит мелкий а всем уже в вайбер шлют про долг.. Мне даде сказали "а че так мало?"
Даже стыдно стало
Просрочка уже 32 дня всего
 
Что лучше, ждать пока на тело пойдут?
Тело смешное 1268 гривен
Насчитали 2400
Думаю погасить сейчас пока мало или жлать тело.. Просто кредит мелкий а всем уже в вайбер шлют про долг.. Мне даде сказали "а че так мало?"
Даже стыдно стало
Просрочка уже 32 дня всего
А кому шлют?
 
Что лучше, ждать пока на тело пойдут?
Тело смешное 1268 гривен
Насчитали 2400
Думаю погасить сейчас пока мало или жлать тело.. Просто кредит мелкий а всем уже в вайбер шлют про долг.. Мне даде сказали "а че так мало?"
Даже стыдно стало
Просрочка уже 32 дня всего
Маєте можливість, то краще закрийте.
 
Назад
Угорі Унизу