• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Простозайм. ПростоПозика. Оформить микрозайм в Украине. Отзывы

Просрочка 92 дня, никому не продали, начисляют пеню , с тела 2200 хотят 15534.
Зрозуміло. Ну в мене теж пеня йде. Просто написали щось про кредитний комітет і переуступлення боргу колекторській компанії. Тому, хотіла уточнити. Дякую)
 
Блин, наверное самые прикукуренные. Тело 2000 тыс. Один раз была просрочка 3 дня....так грозились маме позвонить...назвали имя отчество дату рождения и где работает, но предприятие уже закрыто. Оплатила. Теперь 8 дней просрочки...звонит с первого дня истиричка...говорю оплачу 2 декабря, асегодня позвонила и сказала что оплачивать ничего не надо, передает мои документы в отдел принудительного взыскания. И чего теперь ждать? Ждать уже сейчас или как?
Вони всі прикукурені і всі істеричні в перший день прострочки. В них немає інших методів діі на нас. Тому лякають дітей, батьків стареньких і т.д.
 
А просто займ и быстрозайм одно и тоже?
Хз, я как то регистрировалась на Простозайме, но на месте "Трудоустройство" сайт подвисает и дальше не пускает регистрироваться. Написала в поддержку, мол устраните, прошло полгода, воз и ныне там. Написала тогда письмо, удалите аккаунт, ответили чтоб писала на эл.адрес просьбу, дали адрес Быстрозайма. Те же в сою очередь отвечают, вы у нас не зарегистрированы... не понятно ничего короче.
 
ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 призвели до фактичного надання ТОВ
«ПРОСТІ ЗАЙМИ» фінансової послуги не на підставі договору.
Враховуючи вищезазначене, ТОВ «ПРОСТІ ЗАЙМИ» здійснило
надання ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 фінансової послуги, а
саме, надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту
з порушенням частини першої статті 6 Закону України «Про фінансові
послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», відповідно до
якої фінансові послуги відповідно до положень цього Закону надаються
суб'єктами господарювання на підставі договору.
Враховуючи вищевикладене та керуючись пунктом 10 частини першої
статті 28, статтею 39, пунктом 1 частини першої статті 40 Закону України
“Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових
послуг”, підпунктом 41 пункту 4 Положення про Національну комісію, що
здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1070, пунктом
1.5 розділу І, підпунктом 1 пункту 2.1 та абзацом першим пункту 2.2
розділу ІІ, пунктом 3.1 розділу ІІІ, абзацом другим пункту 4.20 розділу IV
Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення
законодавства про фінансові послуги, затвердженого розпорядженням
Нацкомфінпослуг від 20.11.2012 № 2319, зареєстрованого в Міністерстві
юстиції України 18.12.2012 за № 2112/22424 (зі змінами), Національна
комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових
послуг,
ПОСТАНОВИЛА:
1. Зобов’язати ТОВ “ПРОСТІ ЗАЙМИ” усунути порушення
законодавства про фінансові послуги та повідомити Нацкомфінпослуг про
усунення порушень з наданням підтверджуючих документів у термін до
19.09.2019 включно.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена
Нацкомфінпослуг Ястреба Д.А.
Голова Комісії І. Пашко кто знает что с этим делать и что значит?
 
И так Проста Позика брала в отделении 10000 ты с на 6 месяцев , платить каждую неделю по 800 закрывается и тело и %. Два месяца не плачу. у кого они есть ? Предлагают какие то списания или акции ? А то я не нашла о них ничего.
 
И так Проста Позика брала в отделении 10000 ты с на 6 месяцев , платить каждую неделю по 800 закрывается и тело и %. Два месяца не плачу. у кого они есть ? Предлагают какие то списания или акции ? А то я не нашла о них ничего.
Вони???
 

Вкладення

  • 26ADFF04-C9A5-4D56-9F48-C7DD80649B54.png
    26ADFF04-C9A5-4D56-9F48-C7DD80649B54.png
    6.4 Кб · Перегляди: 16
Так так вони родимі )))
Незнаю в мене з ними нормально даже))) працюють нормальні люди там) затримують зп то чекають)) приношу стільки скільки маю)) якось входять в положення моє)))
Post automatically merged:

даже пені не нараховують☺☺☺
 
Останнє редагування:
Незнаю в мене з ними нормально даже))) працюють нормальні люди там) затримують зп то чекають)) приношу стільки скільки маю)) якось входять в положення моє)))
Post automatically merged:



даже пені не нараховують☺☺☺
Та якось два ммісяця не платила то пеню рахували а це прийшла сьогодні додому каже коли платити будете 8 тис , ну з тим шо я платила то 8 і залишались заплатити.
 
У меня по БыстроЗайму просрочка 58 дней , брал 7300, сейчас хотят 30тыс, постоянно пишут смс с левого номера , звонили по началу и мне и маме, потом только смс , сегодня позвонили какая то отмороженная звонилка , попросил представится , она отморозилась , потом сказала заплатить до вечера десятку , а остальное разобьют на части , иначе готовит валериану и соседей с друзьями и родственниками
 
Вот и дождалась я первой весточки от своих горячолюбимых кредиторов. На днях прилетело письмецо от некой Служби миттєвого кредитування. В связи с чем у меня возник вопрос: кто это такие. Нашла вот такую интересную базу https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/38839217/, пробила отправителя через нее - мне показало много судебных дел, но ни одной торговой марки.
 
Вот и дождалась я первой весточки от своих горячолюбимых кредиторов. На днях прилетело письмецо от некой Служби миттєвого кредитування. В связи с чем у меня возник вопрос: кто это такие. Нашла вот такую интересную базу https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/38839217/, пробила отправителя через нее - мне показало много судебных дел, но ни одной торговой марки.
Быстрозайм
 
Вот и дождалась я первой весточки от своих горячолюбимых кредиторов. На днях прилетело письмецо от некой Служби миттєвого кредитування. В связи с чем у меня возник вопрос: кто это такие. Нашла вот такую интересную базу https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/38839217/, пробила отправителя через нее - мне показало много судебных дел, но ни одной торговой марки.
Это ТМ "Просто Займ", не БыстоЗайм.
 
Вот и дождалась я первой весточки от своих горячолюбимых кредиторов. На днях прилетело письмецо от некой Служби миттєвого кредитування. В связи с чем у меня возник вопрос: кто это такие. Нашла вот такую интересную базу https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/38839217/, пробила отправителя через нее - мне показало много судебных дел, но ни одной торговой марки.
А вот ещё одно "вымагатели Киева"!!!
А вот ещё одно "вымагатели Киева"!!!
 

Вкладення

  • IMG_20191210_221601.jpg
    IMG_20191210_221601.jpg
    1.2 Mб · Перегляди: 98
Назад
Угорі Унизу