• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Простозайм. ПростоПозика. Оформить микрозайм в Украине. Отзывы

Мне подъезд заклеили. И тут же звонок через час. Когда оплата. х*р им теперь а ни оплата....
 
Здравствуйте. Как у вас дела с просто позыкой на сегодняшний день.
Сьогодні дзвонили до чоловіка щоб зустрітися .Дзвонять до людей і кажуть чивашому сину вже 18 давайте ми переоформимо на нього відсотки ,або дзвонять до чоловіка чи жінки і кажуть дайте згоду на неї чи його щоб переоформити відсотки якщо людина согласовується до їдуть до неї на роботу чи додому а якщо їх посилають далеко то кидають трубку.Я йду тільки до суду ні копійки їм незаплачу
Добрий вечір форумчани.Ждала що буде з Просто позикою.Сьогодні приїхали додому, почали угражати щоб платити кредити, чому я неплачу.Но я тоже непромовчу і в нас вийшла перепалка.Сказали що зними можна договоритися що небудь платіть що можна рекструктиризацію робити.Коли1,5рік назад прийшла щоб рекструктиризацію робити сказали що неможна було,почали угражати, що всі сусіди будуть знати в міліцію заяву напишуть.Коли сказала що з адвокатом працюю і йду до суду в них зовсім інша мова пішла.Вони ще додумались інший договір відкрити без підпису і вимагати грошей.Сказали що перекрили минулі кредити і що їхні гроші потрібно повертати.
Добрий вечір форумчани.Просто позика вже приїхала додому.Була в нас перепалка.Почали угражати що будуть ходити по сусідах.Сказала що йду до суду.Пішла зовсім інша мова.
 
Останнє редагування:
Мені теж таку xepню наклеїли за адресою прописки. Дзвінки усі в ігнорі. Мабуть, треба чекати тепер їхнього приїзду? Чи турбують сусідів ці покидьки?
 
Мабуть, треба чекати тепер їхнього приїзду?
Побоятся после такого приехать, т.к.знают, что велик шанс отгрести люлей. Они ж трусливые твapu)
Чи турбують сусідів ці покидьки?
Могут звонить. Не исключено
 
Мені теж таку xepню наклеїли за адресою прописки. Дзвінки усі в ігнорі. Мабуть, треба чекати тепер їхнього приїзду? Чи турбують сусідів ці покидьки?
Не робіть з них героїв?Вони поки клеїли,молились.А приїхати тож треба бути готовим,що і по горбу можна получити?Там таких героїв точно нема.Дзвінки всім і вся це їхнє все.
 
Не робіть з них героїв?Вони поки клеїли,молились.А приїхати тож треба бути готовим,що і по горбу можна получити?Там таких героїв точно нема.Дзвінки всім і вся це їхнє все.
Шкода, що ні я , ні чоловік їх не застукали під час злодіяння!!!:girl_devil:
 
Отож.А ви питаєте чи додому прийдуть.?
Та мені то по фіг, але мої сусіди завжди вдома, вони зашугані, повірять усьому, що їм наплетуть. Але вже заготовила таку відповідь, як навчили на форумі:
-Якби я була щось комусь винна, то був би договір. Був би договір - пішли б у суд. До суду не йдуть - значить, шахраї!
 
Всем привет!
Вобщем звонит шэфу моему на рабочий какая то Лена, говорит моя знакомая и просит мой номер, он не дал мне её номер написал. Смотрю в вайбере фото хз что за Лена, ну интересно же... вобщем пишу ты кто и что нужно? ответ мы с вами давно знакомы хотела с вами выпить кофе. Говорю откуда знакомы? ответ: я новый директор просто позыки и хотела вам помочь закрыть кредит. Хочет с 8к тело 15к, и ещё и говорит что все штрафы и пени они мне простят это во время карантина. Говорю вы эти пени и штрафы себе оставьте и с незнакомыми барышнями я кофе не пью. Была послана в блок. Шефу сказал что мошенники шалят, и посоветовал слать нах*р и номер её заблокировать...
Вот такая история.
 
Всем привет!
Вобщем звонит шэфу моему на рабочий какая то Лена, говорит моя знакомая и просит мой номер, он не дал мне её номер написал. Смотрю в вайбере фото хз что за Лена, ну интересно же... вобщем пишу ты кто и что нужно? ответ мы с вами давно знакомы хотела с вами выпить кофе. Говорю откуда знакомы? ответ: я новый директор просто позыки и хотела вам помочь закрыть кредит. Хочет с 8к тело 15к, и ещё и говорит что все штрафы и пени они мне простят это во время карантина. Говорю вы эти пени и штрафы себе оставьте и с незнакомыми барышнями я кофе не пью. Была послана в блок. Шефу сказал что мошенники шалят, и посоветовал слать нах*р и номер её заблокировать...
Вот такая история.
Лезби атакуют ??????
 
Всем привет!
Вобщем звонит шэфу моему на рабочий какая то Лена, говорит моя знакомая и просит мой номер, он не дал мне её номер написал. Смотрю в вайбере фото хз что за Лена, ну интересно же... вобщем пишу ты кто и что нужно? ответ мы с вами давно знакомы хотела с вами выпить кофе. Говорю откуда знакомы? ответ: я новый директор просто позыки и хотела вам помочь закрыть кредит. Хочет с 8к тело 15к, и ещё и говорит что все штрафы и пени они мне простят это во время карантина. Говорю вы эти пени и штрафы себе оставьте и с незнакомыми барышнями я кофе не пью. Была послана в блок. Шефу сказал что мошенники шалят, и посоветовал слать нах*р и номер её заблокировать...
Вот такая история.
Забавный метод... Интересно на что эта барышня ещё готова для закрытия долга))
 
Всем привет!
Вобщем звонит шэфу моему на рабочий какая то Лена, говорит моя знакомая и просит мой номер, он не дал мне её номер написал. Смотрю в вайбере фото хз что за Лена, ну интересно же... вобщем пишу ты кто и что нужно? ответ мы с вами давно знакомы хотела с вами выпить кофе. Говорю откуда знакомы? ответ: я новый директор просто позыки и хотела вам помочь закрыть кредит. Хочет с 8к тело 15к, и ещё и говорит что все штрафы и пени они мне простят это во время карантина. Говорю вы эти пени и штрафы себе оставьте и с незнакомыми барышнями я кофе не пью. Была послана в блок. Шефу сказал что мошенники шалят, и посоветовал слать нах*р и номер её заблокировать...
Вот такая история.
ты сам то веришь в это?))
 
Какой интересный метод, выманить на связь. )))
Во, во возьмите на заметку ))))
Забавный метод... Интересно на что эта барышня ещё готова для закрытия долга))
Вот и мне было интересно, но дальше кофе не пошло как то ))) сразу начала типа договор то сё, ну бла бла бла вобщем, ушла в блок
ты сам то веришь в это?))
Во что? В то что она типа директор новый? Нет конечно, у этих в последнюю неделю обострение всех моих вызванивают, все шлют нах*р, до этого молчали 4 мес.
 
Всем привет!
Вобщем звонит шэфу моему на рабочий какая то Лена, говорит моя знакомая и просит мой номер, он не дал мне её номер написал. Смотрю в вайбере фото хз что за Лена, ну интересно же... вобщем пишу ты кто и что нужно? ответ мы с вами давно знакомы хотела с вами выпить кофе. Говорю откуда знакомы? ответ: я новый директор просто позыки и хотела вам помочь закрыть кредит. Хочет с 8к тело 15к, и ещё и говорит что все штрафы и пени они мне простят это во время карантина. Говорю вы эти пени и штрафы себе оставьте и с незнакомыми барышнями я кофе не пью. Была послана в блок. Шефу сказал что мошенники шалят, и посоветовал слать нах*р и номер её заблокировать...
Вот такая история.
Короче, нам их еще и удовлетворять придется, помимо выплаты долгов... :sarcastic:
 
Назад
Угорі Унизу