• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Простозайм. ПростоПозика. Оформить микрозайм в Украине. Отзывы

Останнє редагування:
Дык я вроде не женщина... почему лезбо????

та такое... ни о чём... ))) даже до предварительных ласк не дошла ;)

сохрани себе номер тел. на тел. потом глянь в вайбере ;)
Та я хз с идентификацией юзера в три ночи?
 
Доброго вечора форумчани.Знов пишу Просто позика дала знати про себе.Мій договір продали колекторам київським які видзвонюють протягом 5хв. з різних номерів щоб протягом 3днів я уплатила.Моя відповідь через суд вони до всіх видзвонюють підряд.Мій договір Просто позика закрила.
 
Доброго вечора форумчани.Знов пишу Просто позика дала знати про себе.Мій договір продали колекторам київським які видзвонюють протягом 5хв. з різних номерів щоб протягом 3днів я уплатила.Моя відповідь через суд вони до всіх видзвонюють підряд.Мій договір Просто позика закрила.
Через сколько времени просрочки продали? И кому продали?
 
Підкажіть будь ласка може в кого була дана ситуація з Просто позика. Взяла кредит 20000 грн, забрали страховку на руки отримала 15000 грн. До війни платила по графіку виплатила їм майже 50000 грн. Залишилось десь 8000 грн. Зараз не маю змоги платити. Уже другий день ставлять на прозвон з різних номерів через кожну хвилину мене, чоловіка і знайшли брата. Це якийсь жах.
 
Підкажіть будь ласка може в кого була дана ситуація з Просто позика. Взяла кредит 20000 грн, забрали страховку на руки отримала 15000 грн. До війни платила по графіку виплатила їм майже 50000 грн. Залишилось десь 8000 грн. Зараз не маю змоги платити. Уже другий день ставлять на прозвон з різних номерів через кожну хвилину мене, чоловіка і знайшли брата. Це якийсь жах.
Ви взяли 15 і віддали 50...
Може буде вже цього "жаху"...
В блок і припиняйте про них думати.
 
Підкажіть будь ласка може в кого була дана ситуація з Просто позика. Взяла кредит 20000 грн, забрали страховку на руки отримала 15000 грн. До війни платила по графіку виплатила їм майже 50000 грн. Залишилось десь 8000 грн. Зараз не маю змоги платити. Уже другий день ставлять на прозвон з різних номерів через кожну хвилину мене, чоловіка і знайшли брата. Це якийсь жах.
Это всего лишь звонки, не более .
 
Підкажіть будь ласка може в кого була дана ситуація з Просто позика. Взяла кредит 20000 грн, забрали страховку на руки отримала 15000 грн. До війни платила по графіку виплатила їм майже 50000 грн. Залишилось десь 8000 грн. Зараз не маю змоги платити. Уже другий день ставлять на прозвон з різних номерів через кожну хвилину мене, чоловіка і знайшли брата. Це якийсь жах.
Звичайно пишіть скаргу в НБУ, додавайте номери з яких вони звонили. А Ви зі своїм тіпа спеціалістом не спілкувалися,що це таке.
 
Підкажіть будь ласка може в кого була дана ситуація з Просто позика. Взяла кредит 20000 грн, забрали страховку на руки отримала 15000 грн. До війни платила по графіку виплатила їм майже 50000 грн. Залишилось десь 8000 грн. Зараз не маю змоги платити. Уже другий день ставлять на прозвон з різних номерів через кожну хвилину мене, чоловіка і знайшли брата. Це якийсь жах.
В мене б не було і бажання платити...
Ставите трукал, вмикаєте блок на незнайомі номери, і ставите переадресацію на їх гарячу лінію.
Нехай самі собі дзвонять. Заблочити не зможуть.
 
Напишите в НБУ на них
Сьогодні телефонувала в НБУ сказали що вони можуть телефонувати, ну якось розмова у мене з ними не склалась. Все вони можуть телефонувати і повідомляти третім особам про мій борг. Вобщем ніякої зашити нема.
 
Сьогодні телефонувала в НБУ сказали що вони можуть телефонувати, ну якось розмова у мене з ними не склалась. Все вони можуть телефонувати і повідомляти третім особам про мій борг. Вобщем ніякої зашити нема.
Зараз хоч напряму про це кажуть)
 
Підкажіть будь ласка може в кого була дана ситуація з Просто позика. Взяла кредит 20000 грн, забрали страховку на руки отримала 15000 грн. До війни платила по графіку виплатила їм майже 50000 грн. Залишилось десь 8000 грн. Зараз не маю змоги платити. Уже другий день ставлять на прозвон з різних номерів через кожну хвилину мене, чоловіка і знайшли брата. Це якийсь жах.
Кто на этом форуме, мне кажется каждый пережил звонки, письма угрозы.... Это стандартная система калов. А просто звонки, это не более чем ноль. В черный список их всех! Слава Украине!
 
Ви взяли 15 і віддали 50...
Може буде вже цього "жаху"...
В блок і припиняйте про них думати.
В мене вся історія боргів з МФО почалася саме з Просто Позики і їх клона Сенс Кредит, і я теж взявши спочатку 16к, десь пролонгаціями і перекредитуваннями(переоформленнями договору) виплатив в загальній сумі більше 50к. І ще десь винен 22тисячі. В грудні вчасно схаменувся.
Ну і в інші онлайн МФО повлазив саме з-за цих 2-х шараг.
 
В мене вся історія боргів з МФО почалася саме з Просто Позики і їх клона Сенс Кредит, і я теж взявши спочатку 16к, десь пролонгаціями і перекредитуваннями(переоформленнями договору) виплатив в загальній сумі більше 50к. І ще десь винен 22тисячі. В грудні вчасно схаменувся.
Ну і в інші онлайн МФО повлазив саме з-за цих 2-х шараг.
Люди, вам гроші з неба падають?
То риторичне запитання і адресовано не настільки вам, як всім хто викидає гроші на вітер.
 
Люди, вам гроші з неба падають?
То риторичне запитання і адресовано не настільки вам, як всім хто викидає гроші на вітер.
Хоч і питання риторичне, але думаю, що більшість боржників через це пройшли, поки досягли боржникового "дзену". Мені на це знадобився рік пролонгацій, коли я сидів майже впроголодь при цілком нормальній зарплаті.
 
Хоч і питання риторичне, але думаю, що більшість боржників через це пройшли, поки досягли боржникового "дзену". Мені на це знадобився рік пролонгацій, коли я сидів майже впроголодь при цілком нормальній зарплаті.
Головне - зробити правильні висновки)))) Теж було таке...
 
Назад
Угорі Унизу