• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прострочена більше року. Боюся щоб колектори не телефонували дитині

  • Автор теми Viruska91
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 1K

Viruska91

Форумчанин
Реєстрація
3 Кві 2022
Дописи
69
Реакції
36
Бали
308
UAH
1.50
Ваш пол
Женский
Viruska91 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброї ночі, як у кого зараз з кредитами??? В кого є прострочка рік???
У мене уже рік як прострочка переживаю щоб дитину не найшли за номером телефона, так як це 1 клас, сімку викинула давно, вайбера немає, на нову сімку писали у вайбер мусила знести його.
Та ще цікавить така думка, чи можуть знову почати обзвонювати всіх заново?? Нерви конкретно потріпали коли увійшла в прострочку, а зараз знову боюсь щоб до всіх не дзвонили, вони багато неприємностей зробили мені і моїм друзям, не знайомим та родичам. В кого яка зараз ситуація???
Розумію що рік пройшов але всерівно з голови це все не йде.
 
Всім доброї ночі, як у кого зараз з кредитами??? В кого є прострочка рік???
У мене уже рік як прострочка переживаю щоб дитину не найшли за номером телефона, так як це 1 клас, сімку викинула давно, вайбера немає, на нову сімку писали у вайбер мусила знести його.
Та ще цікавить така думка, чи можуть знову почати обзвонювати всіх заново?? Нерви конкретно потріпали коли увійшла в прострочку, а зараз знову боюсь щоб до всіх не дзвонили, вони багато неприємностей зробили мені і моїм друзям, не знайомим та родичам. В кого яка зараз ситуація???
Розумію що рік пройшов але всерівно з голови це все не йде.
Звісно, що можуть почати обзвонювати. І через рік, і через два, і навіть три. Вони ж не спишуть і не забудуть заборгованність.
 
В мене прострочки з листопада минулого року. Дзвінків за день сотня, я думала, що з часом поменшає, але помилялась...
 
Всім доброї ночі, як у кого зараз з кредитами??? В кого є прострочка рік???
У мене уже рік як прострочка переживаю щоб дитину не найшли за номером телефона, так як це 1 клас, сімку викинула давно, вайбера немає, на нову сімку писали у вайбер мусила знести його.
Та ще цікавить така думка, чи можуть знову почати обзвонювати всіх заново?? Нерви конкретно потріпали коли увійшла в прострочку, а зараз знову боюсь щоб до всіх не дзвонили, вони багато неприємностей зробили мені і моїм друзям, не знайомим та родичам. В кого яка зараз ситуація???
Розумію що рік пройшов але всерівно з голови це все не йде.
Просрочка більше 3х років.
Дзвонять інколи тільки мені.
Оточення турбували на початку.
Взагалі цим не переймаюсь.Все оточення було підготовлено.
 
В мене прострочки з листопада минулого року. Дзвінків за день сотня, я думала, що з часом поменшає, але помилялась...
Просрочка десь півтора року. За день десяток остолопів подзвонить. Пофіг абсолютно.
 
В мене просрочка десь 1,5 роки. Кожного дня хтось дзвонить, але не багато дзвінків, в середньому 3-5 за день. В вихідні взагалі не дзвонять. Інколи рідним дзвонять також. Але вони не говорять з незнайомими номерами.
 
Около 2-х лет кредитам..звонят, не часто и мне. Но сегодня пришло сообщение, что талион плюс меня продал хрен знает кому ? Проснулись
 
Около 2-х лет кредитам..звонят, не часто и мне. Но сегодня пришло сообщение, что талион плюс меня продал хрен знает кому ? Проснулись
За 2 роки повторно обзвонювали сусідів??? Робили колажі?
 
Нет, только мужу звонит робот и предлагает кредиты (он никогда их не брал)
Дякую за відповідь, бо зараз саме більше за це переживаю, хоч і рік вже є але з голови ці МФО не йдуть. Нормально жити неможу, думки дурні лізуть.
 
Назад
Угорі Унизу