• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прострочка 2 місяці в кредит кафе

Реєстрація
26 Вер 2021
Дописи
29
Реакції
4
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Сніжана 1234 5600 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Що робити дістали з автододзвоном. Дзвонят контактним номерам і не тільки. Куди звернутися щоб припинились дзвінки?
 
умеете вы поддержать советом новичка
fargo,

Та це зрозуміло але квпіш роблять контактні номери як їм пояснити я не знаю
как по мне это сугубо их проблемы!пусть кипишуют если нет желания все это просто игнорить....
 
Сніжана 1234 5600, огорчу, но они и сами нашли бы кому звонить.
Если им не нравятся звонки пускай пишут жалобы. В кафе, НБУ, ментам. На 1545 могут позвонить.
 
Но телефонують не часто пів години в день. Но кіпішу більше

Звичайно ні. Но номера то я давала
Поясніть ситуацію,і попросіть щоб увімкнули звичайний антиспам,що є в кожному смартфоні.На їхні дзвінки це не вплине,а МФО набридати їм не будуть.
 
Поясніть ситуацію,і попросіть щоб увімкнули звичайний антиспам,що є в кожному смартфоні.На їхні дзвінки це не вплине,а МФО набридати їм не будуть.
Пояснювала казала просила . Твої проблеми чого до мене дзвонять ти і їх вирішуй . Вжу просто руки опускаються
 
Пояснювала казала просила . Твої проблеми чого до мене дзвонять ти і їх вирішуй . Вжу просто руки опускаються
Ну так і не партесь,раз у ваших знайомих проблеми зі слухом.Ви пояснили,а їм вирішувати,говорити з МФО чи ні.
 
Сніжана 1234 5600, слать лесом.
Друзья помогают решать проблемы, а не создают их с пустоты.
 
Так но не в мому випадку .
Просто я нахамила тем, кто не понимал и реально начинали доставать меня. Послала их всех девятижтажными конструкциями, да и все. Почти все угомонились, а ещё двоих отправила ну оооченьдалеко. И сказала, если вякнут чёт родным- ещё дальше отправлю. Пошли пару ментам заявы писать. У одной Клавы приняли, пришел участковый, чаю попили да и все. У других не приняли. Ненавидят, серут меня, но молчат. Некрасиво, а шо поделать.
 
Просто я нахамила тем, кто не понимал и реально начинали доставать меня. Послала их всех девятижтажными конструкциями, да и все. Почти все угомонились, а ещё двоих отправила ну оооченьдалеко. И сказала, если вякнут чёт родным- ещё дальше отправлю. Пошли пару ментам заявы писать. У одной Клавы приняли, пришел участковый, чаю попили да и все. У других не приняли. Ненавидят, серут меня, но молчат. Некрасиво, а шо поделать.
Це то точно . Коли до мене дзвонили за подругу но не робот а люди погрожували і так далі я до цього ставились спокійно . Раз сказала що дзвонили і все а то просто жoпa .
 
fargo,

Та це зрозуміло але квпіш роблять контактні номери як їм пояснити я не знаю
У меня контактной Наяривали. Я посоветовала установить антиспам. Она отказалась. Не общаемся... У меня они через 2 с лишним года влепили ИНН. Сейчас сношу с адвокатом с форума.
 
У меня контактной Наяривали. Я посоветовала установить антиспам. Она отказалась. Не общаемся... У меня они через 2 с лишним года влепили ИНН. Сейчас сношу с адвокатом с форума.
А що таке ИНН?
 
ИП
А що таке ИНН? Исполнительная надпись нотариуса. С ее помощью открывают ИП- исполнительное производство. Т.е. пробуют стянуть с Вас денег 6а все свои хотелки с помощью частных нотариусов и исполнителей, минуя суд.
 
Назад
Угорі Унизу