• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прострочка кредита(смс на почту)

А ланос серый с выездной группой, тоже бред, да????
Еще этот, который едет, едет, фамилийо еще такое, на гетьмана похожее одного исторического))))
Я их ждала. Как людей. То котлеты жарила, то пирог пекла. И что? Все пришлось самим есть. А могли бы пивка взять и посидели бы, как люди. Эх ))))
Коллектора,это я по новостям видела.П там уже правда,это или нет,не знаю,продолжения не видела!
Меньше смотрите телевизор. Особенно каналы типа 1+1 и прочую ересь.
 
Щось мені автор не подобається?
Багато занадто жутті заливає?

А часом і до кінця варто подивитися і розібратися!Бо чули дзвін,а не знаєте звідки він.
Милочка,если вам что-то не нравится то пройдите мимо!!!Я,вроде никого здесь ничем не обидела,и не пугаю,просто говорю,то что видела по видосам
 
Милочка,если вам что-то не нравится то пройдите мимо!!!Я,вроде никого здесь ничем не обидела,и не пугаю,просто говорю,то что видела по видосам
Не можу мимо пройти.
Что ещё припишите мне???Колекторша,вам самой не смешно?
Чому така агресія?
Ви на форум не з тієї ноги зайшли?
просто говорю,то что видела по видосам
Дуже цінна інформація.
 
Милочка,если вам что-то не нравится то пройдите мимо!!!Я,вроде никого здесь ничем не обидела,и не пугаю,просто говорю,то что видела по видосам
Милочка, так вы просто волнуетесь и боитесь или вам именно вкинуть надо? Уже начинаются сомнения. Таких тут ходят. Очень уж хамство у вас, как у звонилок, проявляться начало.
 
А зря?

Що Ви пропонуєте?Як з ними боротися?
На жаль, вирішити питання щодо заборони діяльності МФО на території України не вийде з об'єктивних причин. Практика мікрокредитів широко розповсюджена і в США, і в країнах наших "ЗАХІДНИХ ПАРТНЕРІВ". Логічним вирішеням даного питання є жорстке врегулювання відсоткової ставки та додаткових нарахувань на рівні, що відповідає економічній ситуації в Україні з метою забезпечення національної безпеки.

Електронна петиція — це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування, яке обов'язкове до розгляду за умови набрання необхідної кількості голосів.

Відповідно до статті 23-1 Закону України "Про зверненення громадян", громадяни можуть звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована, або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.

Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному веб-сайті Президентом України - щодо електронної петиції, адресованої Президенту України, Головою Верховної Ради України - щодо електронної петиції, адресованої Верховній Раді України, Прем’єр-міністром України - щодо електронної петиції, адресованої Кабінету Міністрів України, головою відповідної місцевої ради - щодо електронної петиції, адресованої органу місцевого самоврядування.

У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу, якому вона була адресована, а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції та відповідному громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції.

У разі визнання за доцільне викладені в електронній петиції пропозиції можуть
реалізовуватися органом, якому вона адресована, шляхом прийняття з питань, віднесених до його компетенції, відповідного рішення. Президентом України, Кабінетом Міністрів України, народними депутатами України за результатами розгляду електронної петиції можуть розроблятися та вноситися в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроекти, спрямовані на вирішення порушених у петиції питань.

Тому, враховуючи вищевикладене, вимоги, що зазначені у петиції, яка набрал необхідну кількість голосів, хоча і розглядають в особливому порядку, але не є обов'язковими до виконанню органами влади, до яких вона адресована. Викладені вимоги в електронній петиції можуть теоретично реалізовуватися органом, якому вона адресована, у разі якщо його посадові особи вважатимуть це за доцільне.
 
На жаль, вирішити питання щодо заборони діяльності МФО на території України не вийде з об'єктивних причин. Практика мікрокредитів широко розповсюджена і в США, і в наших Західних партерах. Логічним вирішеням даного питання є жорстке врегулювання відсоткової ставки та додаткових нарахувань на рівні, що відповідає економічній ситуації в Україні з метою забезпечення національної безпеки.

Електронна петиція — це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування, яке обов'язкове до розгляду за умови набрання необхідної кількості голосів.

Відповідно до статті 23-1 Закону України "Про зверненення громадян", громадяни можуть звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована, або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.

Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному веб-сайті Президентом України - щодо електронної петиції, адресованої Президенту України, Головою Верховної Ради України - щодо електронної петиції, адресованої Верховній Раді України, Прем’єр-міністром України - щодо електронної петиції, адресованої Кабінету Міністрів України, головою відповідної місцевої ради - щодо електронної петиції, адресованої органу місцевого самоврядування.

У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу, якому вона була адресована, а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції та відповідному громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції.

У разі визнання за доцільне викладені в електронній петиції пропозиції можуть
реалізовуватися органом, якому вона адресована, шляхом прийняття з питань, віднесених до його компетенції, відповідного рішення. Президентом України, Кабінетом Міністрів України, народними депутатами України за результатами розгляду електронної петиції можуть розроблятися та вноситися в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроекти, спрямовані на вирішення порушених у петиції питань.

Тому, враховуючи вищевикладене, вимоги, що зазначені у петиції, яка набрал необхідну кількість голосів, хоча і розглядають в особливому порядку, але не є обов'язковими до виконанню органами влади, до яких вона адресована. Викладені вимоги в електронній петиції можуть теоретично реалізовуватися органом, якому вона адресована, у разі якщо його посадові особи вважатимуть це за доцільне.
Дякую за інформацію.Мені що з нею робити?
 
Дякую за інформацію.Мені що з нею робити?
Є лише два виходи. Або прориватися на виборах до ВР України для можливості законодавчого врегулювання даного питання, або ініціювати Всеукраїнський референдум для ухвалення відповідного рішення. Петиціями, на жаль, далеко на зайдеш. Закон про референдум ухвалено, порядок його ініціювання та проведення - визначений, залишилося лише найскладніше (ініціювати його).
 
Є лише два виходи. Або прориватися на виборах до ВР України для можливості законодавчого врегулювання даного питання, або ініціювати Всеукраїнський референдум для ухвалення відповідного рішення.
Так,дєрзайте!
 
залишилося лише найскладніше (ініціювати його).
І???
Да-да, дерзайте, уважаемые представители народа Украины;)
Це до чого?
Volna_UKRAINA, поясніть для не дуже розумних??
 
А вы не представитель народа Украины? Не гражданин? А то такой интересный. а сам что?
Я підтримаю ідею, якщо цього захоче більшість. Повірте, організувати проведення референдуму чи пробитися до влади, щоб навести порядок, самому - дуже важко. Без образ.
 
Я підтримаю ідею, якщо цього захоче більшість. Повірте, організувати проведення референдуму чи пробитися до влади, щоб навести порядок, самому - дуже важко. Без образ.
Що саме Ви зробили для наведення так званного порядку?
Я підтримаю ідею, якщо цього захоче більшість. Повірте, організувати проведення референдуму чи пробитися до влади, щоб навести порядок, самому - дуже важко. Без образ.
Ви мене вибачте,але Ваш нік, Ваша ава і Ваші пости не відповідають дійсності.
З якою ціллю Ви на форумі?
 
Що саме Ви зробили для наведення так званного порядку?
Живу чесно і совісно, активно захищаю права свої та тих, хто про це просить, усіма можливими засобами контролює діяльність органів державної влади. Ну і,ясна річ, пробую об'єднувати людей на місцях,а не роз'єднувати та стравлювати один на одного.
 
Я підтримаю ідею, якщо цього захоче більшість. Повірте, організувати проведення референдуму чи пробитися до влади, щоб навести порядок, самому - дуже важко. Без образ.
У ФБ по групам пройдіться...там теж народу вистачає ддя підтримки Ваших ілюзій.
активно захищаю права свої та тих,
Як саме?
 
Назад
Угорі Унизу