• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прострочка в качай гроші

  • Автор теми Bobik9494
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 2K

Bobik9494

Форумчанин
Реєстрація
25 Сер 2021
Дописи
122
Реакції
16
Бали
1,800
UAH
12.00
Ваш пол
Мужской
Bobik9494 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здравствуйте! Подскажите как ведут себя качай гроши во время просрочки?
 
Здравствуйте! Подскажите как ведут себя качай гроши во время просрочки?
На счёт звонков не знаю, стоит блокиратор, но ни одной смски от них. Через два года прислали письмо, что мой договор переуступили "ФК "ЭЙС".
 
Здравствуйте! Подскажите как ведут себя качай гроши во время просрочки?
у меня просрочка там уже больше года, по началу в вайбере писали, потом забили. Недавно на почту пришло письмо от компашки, которой продали, но от них я тоже ничего не слышу
 
у меня просрочка там уже больше года, по началу в вайбере писали, потом забили. Недавно на почту пришло письмо от компашки, которой продали, но от них я тоже ничего не слышу
Раз тихие их можно оставить их на конец списка,будут у меня на 20 месте)
 
Після 10 днів просрочки, написав мені в телеграм якійсь чорт Виктор Горький мол как будем решать ваш долг. Я ему сказав, через суд. Он сразу, так не подходит. Звоню вашим родственникам, маме, папе и всем кого найду. Сказав йому давай дєрзай.
Просрочка з 04.2к20 року дзвінків батькам/родичам не було. Лише 2 листа від них 1 - Боргмежа а 2-точно не помню, що продали мій борг
 
Відносно тихі. Писали в телеграм про невигідну реструктуризацію, особо не наярювали , передавали дебфорту на борговій межі на продзвін.
Через рік вирішила їх закрити , то перше трохи повимахувалися , але потім зробили списання і я закрила їх за тіло
 
Взагалі ввічливі порівняно з іншими. 2 тижні прострочки. Написали сьогодні мамі,що нехай ваша дочка набере нас і залишили телефон. Мені писали один раз у вайбер закрийте ваш кредит будь ласка.
 
Назад
Угорі Унизу