• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пугают написом

Vika79

Форумчанин
Реєстрація
11 Лют 2019
Дописи
216
Реакції
148
Бали
5,125
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Vika79 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Звонок від дж фінанс, в них відразу крик в трубку та спілкування за прізвищем. Повідомляють, що в мене буде другий напис від них з приводу дінеро. На запитання, чому вони дзонять та відсилають смс постороннім людям з моїми данними, ти на це згоду дала. Цікава згода, якщо я даже не знаю телефон цих людей. Вони думають, що у людей ціла куча рахунків. Через 10 днів у вас буде ВНН і вам заблокують ще один рахунок. За кожен ВП Будуть відрахування по 20% і вам не буде чого їсти. Цікава компанія.
 
Звонок від дж фінанс, в них відразу крик в трубку та спілкування за прізвищем. Повідомляють, що в мене буде другий напис від них з приводу дінеро. На запитання, чому вони дзонять та відсилають смс постороннім людям з моїми данними, ти на це згоду дала. Цікава згода, якщо я даже не знаю телефон цих людей. Вони думають, що у людей ціла куча рахунків. Через 10 днів у вас буде ВНН і вам заблокують ще один рахунок. За кожен ВП Будуть відрахування по 20% і вам не буде чого їсти. Цікава компанія.
Навести панику и страх.Все,что они могут.
 
Звонок від дж фінанс, в них відразу крик в трубку та спілкування за прізвищем. Повідомляють, що в мене буде другий напис від них з приводу дінеро. На запитання, чому вони дзонять та відсилають смс постороннім людям з моїми данними, ти на це згоду дала. Цікава згода, якщо я даже не знаю телефон цих людей. Вони думають, що у людей ціла куча рахунків. Через 10 днів у вас буде ВНН і вам заблокують ще один рахунок. За кожен ВП Будуть відрахування по 20% і вам не буде чого їсти. Цікава компанія.
А зачем вы с ними разговариваете? Я иногда под настроение сама им звоню, но уже не всегда отвечают) Обзвон устроили, но там сразу им задали направление) ИНН делают, но не предупреждая, но это тоже не проблема, а расходы. Перестаньте с ними общаться и все будет хорошо!
 
і вам заблокують ще один рахунок.
У них явно работают не профессионалы... Такую фигню писать. Можно вынести еще одну постанову об аресте счетов... Но как заблокировать еще один счет, если они по определению уже заблокированы.

Навести панику и страх.Все,что они могут.
+
 

Жесть! Сейчас мои эмоции начинают меняться каждую секунду:ahaha::isterika::facepalm:
Да,но ,что бы дойти к таким результатам,их хорошо покормили.
Ты, как всегда, неповторима!)
Ага ? На мою попень всегда находятся приключения.
 
Ну, я слабачка, у меня 7 открытых мфо+1,5 банка, а закрыто 9 мфо+3 банка) даже в сумме не дотяну до Вас никак)
 
А зачем вы с ними разговариваете? Я иногда под настроение сама им звоню, но уже не всегда отвечают) Обзвон устроили, но там сразу им задали направление) ИНН делают, но не предупреждая, но это тоже не проблема, а расходы. Перестаньте с ними общаться и все будет хорошо!
Просто ждала звонка, а номер взяла с паспортного стола, так у меня беззвучний на посторонні. Вот вони мене попередили, що через 10 днів буде друге Внн. Договір з дінеро, перший з кредит+. Сьогодні нарешті доздвонилася до Клименко, ніякий юридичний запит не надходив, сказали написати від руки або набрати на пк та підписати від руки і відправити на вайбер обо мило заяву. Буду писати та требувати документи.
 
Назад
Угорі Унизу