• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ПУМБ передає прострочку на розгляд юристів

Тата1992

Читач
Реєстрація
8 Сер 2022
Дописи
19
Реакції
3
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Тата1992 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
доброго дня. Підскажіть будь ласка. Маю кредитку пумб на 30 000. не плачу. прострочка другий місяць. втратила роботу через війну. звонять. кажу, що можу платити 200-300 грн на міс і не більше бо не працюю. а вони кажуть, що ім так не підходить, мовляв у договорі немає 200 грн прописаних, а є обов'язковий платіж. кажу не маю чим. Тоді пумб пообіцяв передати справу юристам. питання; чого чекати? майна не маю. Офіц не працюю. Є прописка у батьківській хаті. проживаю без прописки у чоловіка. Дякую всім
 
доброго дня. Підскажіть будь ласка. Маю кредитку пумб на 30 000. не плачу. прострочка другий місяць. втратила роботу через війну. звонять. кажу, що можу платити 200-300 грн на міс і не більше бо не працюю. а вони кажуть, що ім так не підходить, мовляв у договорі немає 200 грн прописаних, а є обов'язковий платіж. кажу не маю чим. Тоді пумб пообіцяв передати справу юристам. питання; чого чекати? майна не маю. Офіц не працюю. Є прописка у батьківській хаті. проживаю без прописки у чоловіка. Дякую всім
Будуть дзвонити вам і кого знайдуть з оточення і вимагати погашення боргу... це коротко.
Тата1992, а взагальному про них і їхню "роботу" багато написано саме в цьому розділі, приділіть трохи часу і будете більш менш в курсі як вони працюють і що можуть.
 
Будуть дзвонити вам і кого знайдуть з оточення і вимагати погашення боргу... це коротко.
Тата1992, а взагальному про них і їхню "роботу" багато написано саме в цьому розділі, приділіть трохи часу і будете більш менш в курсі як вони працюють і що
Будуть дзвонити вам і кого знайдуть з оточення і вимагати погашення боргу... це коротко.
Тата1992, а взагальному про них і їхню "роботу" багато написано саме в цьому розділі, приділіть трохи часу і будете більш менш в курсі як вони працюють і що можуть.
цікавить, чи можуть щось забрати чи описати, крім звінків.
 
Тата1992, Я ж вам того і рекомендував почитати... про це все розписано доступно в розділі.
На ваші обидва запитання - ні, не можуть....
І наперед : не посадять, дітей не заберуть, в поліцію не звернуться і закордон випустять.
 
Тата1992, Я ж вам того і рекомендував почитати... про це все розписано доступно в розділі.
На ваші обидва запитання - ні, не можуть....
І наперед : не посадять, дітей не заберуть, в поліцію не звернуться і закордон випустять.
дякую. сьогодні зареєструвалась, тому не сильно орієнтуюсь шо і де шукати)
 
дякую. зараз мало того, що війна, нема заробітків, то вже хотілось продати почку і бігти до юристів - питати, що чекає...
Сподіваюсь ви пожартували...
Не треба нікуди бігти... читайте форум і зрозумієте як себе вести з ними.
І юристи вам абсолютно зараз не потрібні.
Не хвилюйтесь, бо з нервів люди якраз і роблять необдумані речі.
 
Сподіваюсь ви пожартували...
Не треба нікуди бігти... читайте форум і зрозумієте як себе вести з ними.
І юристи вам абсолютно зараз не потрібні.
Не хвилюйтесь, бо з нервів люди якраз і роблять необдумані речі.
жарти жартами) вроді і нерви міцні, а спати не можу. коли і настрій більш менш то обов'язково ж позвонять ,, Доброго дня, я з банку Пумб, Альфа...", то одразу думки весь день про ці борги, суди і описи майна))
 
жарти жартами) вроді і нерви міцні, а спати не можу. коли і настрій більш менш то обов'язково ж позвонять ,, Доброго дня, я з банку Пумб, Альфа...", то одразу думки весь день про ці борги, суди і описи майна))
Так не общайтесь с ними. Установите себе блокиратор и будет Вам покой.
 
жарти жартами) вроді і нерви міцні, а спати не можу. коли і настрій більш менш то обов'язково ж позвонять ,, Доброго дня, я з банку Пумб, Альфа...", то одразу думки весь день про ці борги, суди і описи майна))
Не можете змінити на даний момент ситуацію - змініть своє ставлення до неї. Допомагає.
А на рахунок спілкування з ними вам вище написали.
Залізне правило : немає грошей і бажання - немає про що вести розмови. Ні з ким.
 
********! Звонили уже три раза. Долг в районе 26000 гривен по кредитной карте, сказал что готов платить по 1 тыс. в месяц равными платежами до полного погашения, они каждый месяц минимальный платеж по кредитной карте прибавляют к сумме долга..... Требуют заплатить 3600 до конца августа, на мои заверения что 5 процентов это 1300, а не 3600 не реагируют, на реструктуризацию не соглашаются........ Как думаете, когда они пойдут на попятную, Я готов платить 1 тыс в месяц. П.С. Если официальный "лист-пропозицію" (пропишу что на мне нет имущества, маленький ребенок, кредит в другом банке на 90 тыс.) им отправить это поможет??? Кто-что посоветует ребята?
 
Это Я сам придумал. Имеется ввиду что Я официально предпринимаю попытки договориться с банком в досудебном порядке, так даже на сайте Минфина советовали, мол с учетом военного положения и форс-мажорными обстоятельствами, нужно идти в банк и говорить мол готов платить, давайте искать компромисс !!!! Или думаешь нет смысла????
 
Это Я сам придумал. Имеется ввиду что Я официально предпринимаю попытки договориться с банком в досудебном порядке, так даже на сайте Минфина советовали, мол с учетом военного положения и форс-мажорными обстоятельствами, нужно идти в банк и говорить мол готов платить, давайте искать компромисс !!!! Или думаешь нет смысла????
Спробувати можно звичайно, але я за декілька років на форумі ще не бачив, щоб хтось домовився з банком... будь-яким. В досудовій формі це не реально.
Але, завжди існує "але"... якщо маєте бажання і залізні аргументи, чому це їм буде профітно - пробуйте.
 
Назад
Угорі Унизу