• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пумб зробили виконавчий надпис

  • Автор теми Elena31
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 1K

Elena31

Читач
Реєстрація
11 Сер 2021
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Elena31 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Пумб зробили виконавчий надпис,ми про це не знали(наша вина) заплатили всю суму на карту"все можу" (там був мінус)
Вже пройшло майже 2 місяці(в банк поїхати не було можливості)
А тепер присилали на роботу виконавче провадження. Що робити? Потрібно їхати в банк(це зрозуміло) Що від них осікувати?
 
Elena31, выбирайте юриста и сносите исполнительную надпись. Ну и параллельно посмотрите видео
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Пумб зробили виконавчий надпис,ми про це не знали(наша вина) заплатили всю суму на карту"все можу" (там був мінус)
Вже пройшло майже 2 місяці(в банк поїхати не було можливості)
А тепер присилали на роботу виконавче провадження. Що робити? Потрібно їхати в банк(це зрозуміло) Що від них осікувати?
Потрібно було рахунок в Пумбі закрити і взяти довідку про "погашення...".
Їдьте в банк і розбирайтеся,нехай або відзивають внн,а якщо ні,то в суді зносьте напис.
Їхній ненажерливості немає меж?
 
Потрібно було рахунок в Пумбі закрити і взяти довідку про "погашення...".
Їдьте в банк і розбирайтеся,нехай або відзивають внн,а якщо ні,то в суді зносьте напис.
Їхній ненажерливості немає меж?
Дякую. Будемо найближчими днями їхать.
Через суд-ми в цій справі 0.
Надіємося,що відізвуть внн.
Мене цікавить,те,що ми кошти скинули на карту(вони на карті є) (вся сума,яку вони давали) чи не пропадуть вони ніде,чи можливо доказать виконавцю,що ми оплатили,але на рахунок банку,а не на рахунок виконавця?
Elena31, выбирайте юриста и сносите исполнительную надпись. Ну и параллельно посмотрите видео
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Дякую. Але ми в цьому взагалі не розбираємося,хотілося нормально закрити карту,ми їм і так багато їхніх процентів переплатили
 
Дякую. Будемо найближчими днями їхать.
Через суд-ми в цій справі 0.
Надіємося,що відізвуть внн.
Мене цікавить,те,що ми кошти скинули на карту(вони на карті є) (вся сума,яку вони давали) чи не пропадуть вони ніде,чи можливо доказать виконавцю,що ми оплатили,але на рахунок банку,а не на рахунок виконавця?

Дякую. Але ми в цьому взагалі не розбираємося,хотілося нормально закрити карту,ми їм і так багато їхніх процентів переплатили
Гроші будуть на карті. Нехай пумб сам відзиває внн
 
Elena31, выбирайте юриста и сносите исполнительную надпись. Ну и параллельно посмотрите видео
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Как ощущения после пумбовского присоса?)))
 
Пумб мне сделал сначала ИП - подали на снос надписи и в этот же период пумб подаёт позов по тому же договору и на ту же сумму. Когда забирала документы по позову увидела список на кого подали и я там где то 37 была и не последняя
 
Пумб мне сделал сначала ИП - подали на снос надписи и в этот же период пумб подаёт позов по тому же договору и на ту же сумму. Когда забирала документы по позову увидела список на кого подали и я там где то 37 была и не последняя
Аналогично
 
А через який час вони ИНН зробили?Ви скільки не платили?
Десь пів року був мінус на карті(вони свої проценти мінусували) а поті вони зробили надпис на тіло кредиту+їхні%. Ми платили по 200,300 грн,500 грн в місяць(до цього платили таку суму як вони хотіли) Обідно те,що ми рік платили по 2000-3000 грн в місяць і ні копійки не зарахувалося на тіло,ще й мінус
 
Похожие ощущения и я сегодня испытал.
Когда открыл асвп, а там я в роли стягувача коштив с шараги.:vinsent:
Это да.вчера тоже увидела себя в этой роли и вчера уже и получила с них баблишко))
 
Назад
Угорі Унизу