• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Регион Черкассы

Я теж з Черкас)))
Говоила з одним юристом, номер знайшла в інтернеті, сказав що якщо буде суд, доведеться заплатити тіло. Можна написати лист на адресу МФО, щоб розбили тіло на частини, та списали %, або що ви платите тільки тіло і все. Але такий лист написати коштує 500 грн. Через декілька днів знайшла зразок такого листа на цьому форумі.
 
Я теж з Черкас)))
Говоила з одним юристом, номер знайшла в інтернеті, сказав що якщо буде суд, доведеться заплатити тіло. Можна написати лист на адресу МФО, щоб розбили тіло на частини, та списали %, або що ви платите тільки тіло і все. Але такий лист написати коштує 500 грн. Через декілька днів знайшла зразок такого листа на цьому форумі.
точнісінько такий як на форумі чи текст приблизний, схожий по змісту?
ви написали лист до мфо?
 
точнісінько такий як на форумі чи текст приблизний, схожий по змісту?
ви написали лист до мфо?
Текст приблизний, добавила трошки по ситуації, ще не відправляла, так як, якщо пришлють позитивну відповідь доведеться перший платіж робити, а коштів зараз немає, але чорнові варіанти уже написала, як тільки буде можливість буду відправляти
 
Я теж з Черкас)))
Говоила з одним юристом, номер знайшла в інтернеті, сказав що якщо буде суд, доведеться заплатити тіло. Можна написати лист на адресу МФО, щоб розбили тіло на частини, та списали %, або що ви платите тільки тіло і все. Але такий лист написати коштує 500 грн. Через декілька днів знайшла зразок такого листа на цьому форумі.
А наші адвокати налаштовані визнавати договора недійсними.
 
Приветик всем !Я с Черкасской области,но очень близко от самих Черкас.Принимайте в команду
У кого уже что-то сдвинулось с места,по мфо или банках,расскажите, пожалуйста.
 
Приветик всем !Я с Черкасской области,но очень близко от самих Черкас.Принимайте в команду
У кого уже что-то сдвинулось с места,по мфо или банках,расскажите, пожалуйста.
Приймаємо)
 
Я теж з Черкас)))
Говоила з одним юристом, номер знайшла в інтернеті, сказав що якщо буде суд, доведеться заплатити тіло. Можна написати лист на адресу МФО, щоб розбили тіло на частини, та списали %, або що ви платите тільки тіло і все. Але такий лист написати коштує 500 грн. Через декілька днів знайшла зразок такого листа на цьому форумі.
Я тоже из Че. А можно образец письма !?
 
Вітаю,Вас в наших рядах.
Черкаси і область,хто готовий спілкуватися і допомагати один одному?
Запитую, хто реально готовий до зустрічей і до законних методів боротьби із чм*шниками?
Пишіть в приватні повідомлення!
 
Останнє редагування:
Вітаю,Вас в наших рядах.
Черкаси і область,хто готовий спілкуватися і допомагати один одному?
Запитую, хто реально готовий до зустрічей і до законних методів боротьби із чм*шниками?
Пишіть в приватні повідомлення!
О каких методах идёт речь?
Я с области.
 
Всем привет! И я из Черкасс. Принимайте в ряды.
Пока планирую писать письма в МФО, бланки нашла на форуме.
 
Назад
Угорі Унизу