• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Регион Черкассы

Вітаю,Вас в наших рядах.
Черкаси і область,хто готовий спілкуватися і допомагати один одному?
Запитую, хто реально готовий до зустрічей і до законних методів боротьби із чм*шниками?
Пишіть в приватні повідомлення!
Доброго часу доби. Великі проблеми з МФО. Ситуація зовсім безрадісна. Що робити незнаю. Бачу що в мене не водного такі проблеми. Хотів би зкооперуватись, може хтось має якийсь досвід, якісь варіанти. Допоможіть
 
Доброго часу доби. Великі проблеми з МФО. Ситуація зовсім безрадісна. Що робити незнаю. Бачу що в мене не водного такі проблеми. Хотів би зкооперуватись, може хтось має якийсь досвід, якісь варіанти. Допоможіть
Що саме Вас цікавить?
Ми завжди раді допомогти!
Доброго часу доби. Великі проблеми з МФО. Ситуація зовсім безрадісна. Що робити незнаю. Бачу що в мене не водного такі проблеми. Хотів би зкооперуватись, може хтось має якийсь досвід, якісь варіанти. Допоможіть
Вже є дві виграшні судові справи в Черкасах!
 
Що саме Вас цікавить?
Ми завжди раді допомогти!
Ви писали про те щоб разом боротись з МФО.
Хотів запитати, які перші кроки потрібно зробить в напрямку розв'язання проблеми. Можливо дійсно зібратись, хто зацікавлений. Щоб хтось поділився своїм досвідом.
Хотілося чітко розробити систему за якою діяти. З ким проконсультуватись. Де найняти юриста який може допомогти.
Чесно кажучи ситуація здається безнадійною, але я впевнений що вихід з неї точно є. Хотілося б його знайти.
Що саме Вас цікавить?
Ми завжди раді допомогти!

Вже є дві виграшні судові справи в Черкасах!
Звучить дуже обнадійливої)
 
Останнє редагування:
Привіт всім я теж з черкаської обл.
Все що зараз роблю не беру трубку всі номери блокюю читаю тільки смс
 
Доброї ночі! Я з Черкаської області!! Давайте збиратись і їхати на мітинги . Треба щось робити , щоб позакривали всі ці гадюшники, щоб наші діти непопадались в них.
 
Привет. И я из Черкасс) Просрочки только начинаются, сегодня буду менять номер телефона себе и мужу.... настрой боевой, пролонгациями уже отдала больше 10 000 долларов, денег больше нет, так что все идут лесом
 
Вже є дві виграшні судові справи в Черкасах!
[/QUOTE]
Адвокати з Черкас?
 
Я) Мечтаю встретить человека который в том же болоте повяз и разруливать вместе. Всем буду рада)))
Post automatically merged:

В Черкассах сегодня мужчина выбросился из окна из-за долгов перед кредиторами
Ужас. Что за шарага была что довела до такого?
Post automatically merged:

Що саме Вас цікавить?
Ми завжди раді допомогти!

Вже є дві виграшні судові справи в Черкасах!
А можна докладніше? На які контори? Яке рішення суду?
 
Останнє редагування:
Хочу через адвоката попробовать решить вопрос с этими шарагами
[/QUOTE]
Даремна трата часу і коштів.Адвокат потрібен Вам буде лише в тому випадку,якщо якась із шараг подасть на Вас до суду.
А із часом майже всі шараги просять повернути лише тіло кредиту,але вони за цей час так "винесуть мозок" всім і всюди,що бажання повертати навіть тіло кредиту пропаде.
 
Хочу через адвоката попробовать решить вопрос с этими шарагами
Даремна трата часу і коштів.Адвокат потрібен Вам буде лише в тому випадку,якщо якась із шараг подасть на Вас до суду.
А із часом майже всі шараги просять повернути лише тіло кредиту,але вони за цей час так "винесуть мозок" всім і всюди,що бажання повертати навіть тіло кредиту пропаде.
[/QUOTE]
Ну, а если первым подать в суд?
 
Доброго часу доби. Великі проблеми з МФО. Ситуація зовсім безрадісна. Що робити незнаю. Бачу що в мене не водного такі проблеми. Хотів би зкооперуватись, може хтось має якийсь досвід, якісь варіанти. Допоможіть
Добро пожаловать в наш мир "ПОШЛИ НА...Й МФО"
Post automatically merged:

С Днепра или обл. Есть кто-то???
 
Даремна трата часу і коштів.Адвокат потрібен Вам буде лише в тому випадку,якщо якась із шараг подасть на Вас до суду.
А із часом майже всі шараги просять повернути лише тіло кредиту,але вони за цей час так "винесуть мозок" всім і всюди,що бажання повертати навіть тіло кредиту пропаде.
Ну, а если первым подать в суд?
[/QUOTE]
Навіщо?
 
Назад
Угорі Унизу