• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Регион Львов

  • Автор теми Lolita
  • Дата початку
  • Відповіді 58
  • Перегляди 4K
Всім привіт. Я не зі Львова але цікавить хтось працює на фуджікура? Якщо так то напишіть в лс
 
и я Львов) Мой девиз: :vinsent:
Давай дружить, если ты не коллектор!)

п.с. недавно задумалась... "коллектор"... это ж канализация? там где говно течет? да? :ahaha:
 
Левандовка, жизнь моя воровка... (насправді ні, поближче до центру).
 
Львів тут )
Пустомитівський район,Львівська область,майже Львів ( від дому до Львова 7 км)

Друзі ,а хто не проти в реальності поспілкуватися?)
Можливо разом ми могли б виробити спільну стратегію боротьби з цими МФО, а то чесно кажучи дістали всі що просто ...а рідні нажаль розуміти не дуже хочуть чому склалася така ситуація...і крім форуму підтримки немає :'( але це віртуальність а хотілось би реальності хоч трішки.


Це дуже хороша ідея, я тільки "За"
о6з=729=26=4о (вайбер)
може хтось знає чи поможе заява написана в прокуратуру за розклеювання фото а то фін х уже задовбали(..
Помогти може , але не одразу
Треба писати заяву про вчинення кримінального правопорушення за ст. ст. 189, 355 ККУкраїни
Вони мають вносити в ЄРДР
приклад можу скинути на ел. пошту
 
Останнє редагування:
ООО, я теж Львівська область
Пустомитівський район,Львівська область,майже Львів ( від дому до Львова 7 км)

Друзі ,а хто не проти в реальності поспілкуватися?)
Можливо разом ми могли б виробити спільну стратегію боротьби з цими МФО, а то чесно кажучи дістали всі що просто ...а рідні нажаль розуміти не дуже хочуть чому склалася така ситуація...і крім форуму підтримки немає :'( але це віртуальність а хотілось би реальності хоч трішки.
Кльова ідея, я за!!!!
 
Львів тут )



Це дуже хороша ідея, я тільки "За"
о6з=729=26=4о (вайбер)

Помогти може , але не одразу
Треба писати заяву про вчинення кримінального правопорушення за ст. ст. 189, 355 ККУкраїни
Вони мають вносити в ЄРДР
приклад можу скинути на ел. пошту
Мене тоже заліпили минулого тижня! При тому, що я плачу, але не повні платежі, бо вже не стягуюю повні платити... Готую лист в Нацком спочатку, ще радили урядову лінію 15-45 звонити. Треба діяти, чим більше нас буде, тим швидше вони заткнуться...
 
От зі Львова нас не так і мало
Розкажіть чи було у когось щось серйозне з мфо;)
 
Львів тут )



Це дуже хороша ідея, я тільки "За"
о6з=729=26=4о (вайбер)

Помогти може , але не одразу
Треба писати заяву про вчинення кримінального правопорушення за ст. ст. 189, 355 ККУкраїни
Вони мають вносити в ЄРДР
приклад можу скинути на ел. пошту
Скиньте ще мені...
 
Lilu, нас мало, Львівська
Я теж Львів?
От зі Львова нас не так і мало
Розкажіть чи було у когось щось серйозне з мфо;)
Починають смски смішні слати.
Я теж Львів?

Починають смски смішні слати.
Львів
 
Останнє редагування:
На дверях підїзду і всі дошки оголошення біля будинку
Яке МФО?
Post automatically merged:

Мене тоже заліпили минулого тижня! При тому, що я плачу, але не повні платежі, бо вже не стягуюю повні платити... Готую лист в Нацком спочатку, ще радили урядову лінію 15-45 звонити. Треба діяти, чим більше нас буде, тим швидше вони заткнуться...
Я писала і в Нацком і писала в Урядову..... Покищо тишина
Post automatically merged:

Львів тут )



Це дуже хороша ідея, я тільки "За"
о6з=729=26=4о (вайбер)

Помогти може , але не одразу
Треба писати заяву про вчинення кримінального правопорушення за ст. ст. 189, 355 ККУкраїни
Вони мають вносити в ЄРДР
приклад можу скинути на ел. пошту
Мені теж будь-ласка!!!!
 
Я тоже из Львова ... И аналогично - мучит ФинИкс долбанной расклейкой , и так попадают что не могу поймать ...
 
Назад
Угорі Унизу