• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Регіон Тернопіль

Є тернопільскі!!,,

Як у вас справи? Бо до мене только дзінки . З погрозами про кримінал. І суд. Пробують гроші з карти стягнути. Му кредіт і ще якась! Карти заброкував! Фіг вам!

Є тернопільскі!!,,

Як у вас справи? Бо до мене только дзінки . З погрозами про кримінал. І суд. Пробують гроші з карти стягнути. Му кредіт і ще якась! Карти заброкував! Фіг вам! Не знаю як знайомого знайшли є—'готівка!

Смарті вай ? Хтось знає що за одні ? Як працюють? Жостко?
 
Є тернопільскі!!,,

Як у вас справи? Бо до мене только дзінки . З погрозами про кримінал. І суд. Пробують гроші з карти стягнути. Му кредіт і ще якась! Карти заброкував! Фіг вам!



Смарті вай ? Хтось знає що за одні ? Як працюють? Жостко?
Я з Тернопільської обл
 
Я також з Тернопільської. Маю 8 шт. Кредит он і е кеш дзвонить сусідам. Ще там є неадекватний Дмитро, який ї..в поліцію і всіх решта. На все і манівео поки що контактним. Сама адекватна поки що Готівочка(просить погасити 2 платежами, але неймовірними процентами. Від решти просто не беру трубку, бо таке поняття як домовитися, не проходить. Тато порадував - посилає всіх на х.й.Хоча закалки старої - борги треба віддавати. Пояснила йому, що до чого, сказав подасть в суд.
Я з Тернопільської обл
ні, не знаю, де таке знайшли/?
 
Хто з Тернополя, відпишіться як діють в нашому славному місті всякі розклейщики макулатури? Бачив на одному з під'їздів в центрі наклейки на дверях під'їзду(в дворі де айкредіт) і цікаво хто розклеює, чи студенти на підробітку, чи штатні працівники з відділень шарамиг.
 
Хто з Тернополя, відпишіться як діють в нашому славному місті всякі розклейщики макулатури? Бачив на одному з під'їздів в центрі наклейки на дверях під'їзду(в дворі де айкредіт) і цікаво хто розклеює, чи студенти на підробітку, чи штатні працівники з відділень шарамиг.

Привіт!Є з області
Клас) Я думала що одна)
Борюся з МФО)
 
Стараюсь) стараюсь бути в режимі сніжинки а коли назбирала на тіло пробую домовитися проз акриття)
Є цікаві пропозиції щодо заробити гроші. Писати в приват.
Треба спілку Тернопільчан створити) Для підтримки один одного) Бо один в полі не воїн!!
10 ?????, і вже багато закрила)
Читала твою історію. Напиши мені в приват. Є пропозиція.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу