• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Регіон Тернопіль

Orusia89, я з кімнати а я думала шо то тіки я понабиралась як воша бліх
Не переживайте,це ще не багато,в мене 21,думала 20, однієї не дорахувалися????? ,також Тернопільщина.
Тернополян саме менше
А я так не думаю,просто не всі про форум знають.
 
Це точно що не всі знають про сайт.Я теж з Тернополя і в нас вистачає таких як ми однодумців.
 
Я теж з Тернополя і в нас вистачає таких як ми однодумців.
Вам так здається. Повно... нажаль.
Це точно що не всі знають про сайт.Я теж з Тернополя і в нас вистачає таких як ми однодумців.
До речі - до вас колектори не приїхали ? Бо кажуть в Тернополі рейд...
 
Вам так здається. Повно... нажаль.

До речі - до вас колектори не приїхали ? Бо кажуть в Тернополі рейд...
А з яких шараг їздять? А то я кожного тижня в маршрутному листі і кожного разу від інших,але ще нікого не було. В мене самі активні на виїзд Глобаль і Таліон Плюс.
 
А з яких шараг їздять? А то я кожного тижня в маршрутному листі і кожного разу від інших,але ще нікого не було. В мене самі активні на виїзд Глобаль і Таліон Плюс.
До мене кредит плюс вже більше року іде
 
А з яких шараг їздять?
Я такого "9 чуда світу" за два роки протермінувань не бачив.
В мене самі активні на виїзд Глобаль і Таліон Плюс.
В цих двох гарантовано їздунів немає.
Досі таких ніхто не бачив.
 
Я такого "9 чуда світу" за два роки протермінувань не бачив.

В цих двох гарантовано їздунів немає.
Досі таких ніхто не бачив.
Але пишуть справно не порушуючи графік,кожного тижня)))))). А в Тернополі є хоч якась колекторська компанія?
Я такого "9 чуда світу" за два роки протермінувань не бачив.

В цих двох гарантовано їздунів немає.
Досі таких ніхто не бачив.
Може в когось є інформація як ведуть себе з FIN X, оформляла займ в офісі в Тернополі,але дзвонять з Києва.
 
А в Тернополі є хоч якась колекторська компанія?
Не володію такою інформацією.
Може в когось є інформація як ведуть себе з FIN X, оформляла займ в офісі в Тернополі,але дзвонять з Києва.
Почитайте у відповідному розділі.
 
Не володію такою інформацією.

Почитайте у відповідному розділі.
Я це вже не тільки перечитала, а й вивчила???, мене цікавлять тернопільські офісники.
 
В будках сидять не їздуни а прості "клерки" по обдурюванню народа.
Зрозуміла. А то на початку прострочки дзвонили,погрожували під'їзд обклеїти,сусідів всіх закликати щоб допомогли мені з боргами справитися??????, а насправді с....ни. Дякую за інфу.
 
Назад
Угорі Унизу